Яка ціна?????

zвіталій

Новачок
Доброго дня!!! Чи може хтось, орієнтовно, сказати яка ціна даного екземпляра? Або де можна взнати ціну. Матеріал - срібло.
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Що це? Розмір, вага виробу.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
клейма є?
 

kef

Зброяр
Якщо немає прив'язки ні до чого (хто зробив даний виріб.кому.відсутність жодного таврування.і.т.д.) ціна як брухт металу . Навіть якщо це срібло. Переплавка в злиток і продаж загальною вагою.
 

mulyavchik

Снайпер
Я б шомпурів з такого матеріалу не хотів.
А чому,дозвольте поцікавитись?Як на мене то гарний комплект. Тай при кожній вилазці на природу завжди буде притягувати погляди та буде приємно дивувати оточуючих Вас людей.
 

Степанович 2

Снайпер
Срібло має температуру плавлення більше 900 град, його використовують і як припій.
Добрі букові чи грабові дрова можуть видати біля 1000 град.
 

Виталя

Снайпер
Срібло має температуру плавлення більше 900 град, його використовують і як припій.
Добрі букові чи грабові дрова можуть видати біля 1000 град.
Думаю в мангале трудно будет добиться такой высокой температуры,да и деревья там используют в основном фруктовые.... А они тако сильной температуры не дадут. Я так думаю что дрова дают большую температуру в печах, котлах,а с мангалом зачем так издеваться....:)
 

Степанович 2

Снайпер
Думаю в мангале трудно будет добиться такой высокой температуры,да и деревья там используют в основном фруктовые.... А они тако сильной температуры не дадут. Я так думаю что дрова дают большую температуру в печах, котлах,а с мангалом зачем так издеваться....:)
В принципі ви маєте рацію, в мангалі менше буде. Але все рівно, наслідки різних там окисних реакцій не відомі, то для чого їх брати.
Відносно фруктових, то не копчення, тому використання твердих порід порід при приготуванні шашликів розповсюджене.
 

Volanat

Мисливець
Скажу більше - дуже красивий сувенір.
Готовить на нем будет то еще удовольствие.... профиль не удобный, а теплопроводность серебра заставит работать в рукавицах. Но если хочется вы...нуться перед окружающими - "жажда ничто"
 

kef

Зброяр
Це не "шампура". Це "шпажки" бо вони круглі . Ось світлини з інтернету.( 1 ша -шпажки...дві інші- подарункові шомпура на мисливську тему.) Різниця очевидна.
Срібло брухт за грам приблизно 10 грн.
А ваш виріб може бути і з нержавіючої сталі.типу "мельхіор" . Дуже схожий метал під старе срібло на вигляд.
 

Вкладення

Зверху