Який робочий манок на Качку?

КОРСары

Мисливець
З бюджетних - Buck Gardner Double Nasty II Duck Call
Рекомендую закріпити "голосовалку"...
 
Останнє редагування:

юрок hunter

Мисливець
А я раджу відразу купити кращий варіант. Ви ж купуєте на багато років. З бюджетних мій улюблений Echo Wood Timber. А якщо Вас зацепить то одного буде мало)))
 

Михайло1992

Мисливець
Цікавить такий щоб працював і не був дорогий бо невідомо чи зможу ним користуватись
 

Михайло1992

Мисливець
В Ібісі є по270 і по 250 якщо не помиляюсь і французькі по 800 забув яка фірма це на качку наразі мене цікавить качка і гуска
 

василь довжик

Слідопит
Беріть Nasty II.Не дорогий і все,що від манка потрібно там є.Це як для початківця.
Також важливий момен,манком який є для великої води тихенький якісний кряк не вийде.І як манком ддя малої води,призив буде ніякий. Так,що одним тут не обійтись.Якщо по професійному підійти.
Все інше від вас і вашого вміння.
Профі зробить дешевим манком те,що початківець і найдорощим поряд не буде.
 
Останнє редагування:
Вообще, все манки мало-мальски поддающееся настройке будут робочие при условии если утка на манок вообще реагирует и второе необходиио непросто дуть в манок а манить, а все остальное это личные грезы в области эстетики.
 

ATIS

Снайпер
Вообще, все манки мало-мальски поддающееся настройке будут робочие при условии если утка на манок вообще реагирует и второе необходиио непросто дуть в манок а манить, а все остальное это личные грезы в области эстетики.
Повністю підтримую!!!!
 

ATIS

Снайпер
Беріть Nasty II.Не дорогий і все,що від манка потрібно там є.Це як для початківця.
Також важливий момен,манком який є для великої води тихенький якісний кряк не вийде.І як манком ддя малої води,призив буде ніякий. Так,що одним тут не обійтись.Якщо по професійному підійти.
Все інше від вас і вашого вміння.
Профі зробить дешевим манком те,що початківець і найдорощим поряд не буде.
Настя якраз є не для тихої води, і взагалі манок з перебільшеною славою, бюджетні ехо більше подобаються. Взагалі з бюджетних тащуся від шар - Шота, незаліпає, звук непоганий, видув легкий.
 

василь довжик

Слідопит
Настя якраз є не для тихої води, і взагалі манок з перебільшеною славою, бюджетні ехо більше подобаються. Взагалі з бюджетних тащуся від шар - Шота, незаліпає, звук непоганий, видув легкий.
Так ні хто й не вказував,на яку воду саме потрібен манок.
Настя для середньої води.
І в загалі як на теперішній свій досвід,мені і достатьно простого пластикового манка.
Головне вміння і можна дати любим манком хороші звуки.І хріпоцототу і стару,молоду крякву все робить гортань.Довго я до цього йшов.Не раз дивився чи не звертають на мене в пропці чи ще десь.
Проти одного не попру так це,заліпання.
Але зараз є варіанти з якими можна самому удосконалити аби не заліпав.
Тут на форумі купив якось тональну доску,за 50 грв.Простий пластик.Змайстрував горн.Вирізав лєпестки по макету настіних.І прекрасно працює.От вам і Америка і ручна робота майстрів.
Все вже давно придумано і клепають одні макети.Роблячи то стінки тонші чи навпаки товстіші.
А все може зробити наш правильний видув.
І кожен манок має своє якесь я,буть то простий пласти і навпаки заморський акрил.
Я такої думки.І нікому нічого не нав'язую.
Людина почула думки різних людей,зробить для себе якись висновок.
 
Зверху