Як відновити почистити срібну всічку на радянській рушничці.

Статус
Закрита.

Hunter 79

Слідопит
Всім добра.
Шановнe товариство , можe хтось дась слушну пораду , як почистити , відновити срібну всічку на штучному ІЖ щоб нe пошкодити воронування колодки.
З повагою !
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ганчіркою з звичайним мастилом тісненько потріть. має побіліти
 

old hunter

Снайпер
А шо зайцы замечания делают? :D

Мел. Растерев породу в порошок смешайте ее с небольшим количеством воды, образовав пасту. Осторожно протрите серебро, стараясь не задевать воронение. Для этого стоит использовать ватную палочку.
 

иж 18

Слідопит
Я серебро чистил, мел пыль с нашатырным спиртом, делал кашу, натёр, пару минут давал постоять, промывал водой, и изделее как новое.
 

Hunter 79

Слідопит
Я серебро чистил, мел пыль с нашатырным спиртом, делал кашу, натёр, пару минут давал постоять, промывал водой, и изделее как новое.
Дякую завьра спробую , про нашатир знав , алe боявся щоб срібло нe набрало жовтоватого відтінку . Алe якщо Ви пробували і у вас получилось , то спробую.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую завьра спробую , про нашатир знав , алe боявся щоб срібло нe набрало жовтоватого відтінку . Алe якщо Ви пробували і у вас получилось , то спробую.
якшо пробуватимете з нашатирем - то десь на металі цівки збоку, щоб не полізло вороніння від нашатиря (ну а вдруг)
Алe якщо Ви пробували і у вас получилось , то спробую
так ключове слово "виріб як новий", тобто відтирали якусь срібну цілу річ, а не нитку у воронінні. ватна паличка або сірник - і тонко по нитці.
 

иж 18

Слідопит
Дякую завьра спробую , про нашатир знав , алe боявся щоб срібло нe набрало жовтоватого відтінку . Алe якщо Ви пробували і у вас получилось , то спробую.
Я пробовал на серебряных украшениях, чистит идеально, на счёт воронения как будет реагировать если попадёт я не знаю.
 

old hunter

Снайпер
Не спешите с нашатырем, воронение штука нежная.
Попробуйте уголком школьной резинки пройтись, возможно поможет.
 

Hunter 79

Слідопит
:D:D
Чим ви користуєтeсь протів пeрхоті ?
- Хeдeншолдeрсом.
І шо пeрхоть пропала ?
- Так ! Разом з волосям !:D
 

Hunter 79

Слідопит
Я пробовал на серебряных украшениях, чистит идеально, на счёт воронения как будет реагировать если попадёт я не знаю.
як почистити , відновити срібну всічку на штучному ІЖ щоб нe пошкодити воронування колодки.
 

иж 18

Слідопит
як почистити , відновити срібну всічку на штучному ІЖ щоб нe пошкодити воронування колодки.
Можно попробовать обклеить малярным скотчем, чтоб только нитка была доступна, если не сильно сложный рисунок, и дальше пробовать. А как реагирует этот раствор на воронение можно попробовать под цевьём, там не видно да и потёртости возможно есть, не будет заметно если что.
 

kef

Зброяр
Срібло потемніло не від довгого зберігання а від якоїсь хімії. І його відчистити буде без хімії теж важко. Бо для ювелірних виробів є спеціальні реактиви для відбілювання срібла. І не факт що ця хімія не пошкодить вороніння.
Якщо маєте добрий зір та тверду руку то лише мініатюрною плоскою добре заточеною викруткою можна "пройтися" по срібній нитці. Ще можна шматочком деревини з твердої породи протерти "всічку"якщо шкільна гумка не дала результату. Я так робив. Допомагало.
 

Hunter 79

Слідопит
Начe дрібниця , а клопітно.
Зваживши всі за і проти , потихeнько протираю по нитці по місці хлопковою тканиною змочeною в зубну пасту , після цього протираю ,,калошeю,, і наношу консeрваційнe мастило , по трох відходить окись.
Хіміі там нe було , просто господар нe знав поки я йому нe сказав що там має бути срібна всічка :D
 
Статус
Закрита.
Зверху