Як відчистити стволи старої БМ?

БЮВ

Слідопит
На нарезном перед стрельбой необходимо канал ствола вытирать насухо. На гладком наверное необходимости нет.
 
Я ніколи масло не протираю. Слава Богу якось полюю і рушниці живуть))) . Є багато міфів в мисливців.
Думаю что это нужно применять к ружьям у которых стволы не хромированы.
У меня ИЖ-12 то стволы не хромированы.
Раковинки и сыпь была изначально когда покупал.
То не хочу чтоб и дальше росли эти заразы в стволах. Но увы замечаю что процесс все равно идет...(((
При том что чищу его как положено после каждого выхода, даже если не стрелял.
А особенно как Вик-71 сказал после дождя и снега.
 

Корнилов

Снайпер
Думаю что это нужно применять к ружьям у которых стволы не хромированы.
У меня ИЖ-12 то стволы не хромированы.
Раковинки и сыпь была изначально когда покупал.
То не хочу чтоб и дальше росли эти заразы в стволах. Но увы замечаю что процесс все равно идет...(((
При том что чищу его как положено после каждого выхода, даже если не стрелял.
А особенно как Вик-71 сказал после дождя и снега.
А у ИЖ-12,разве стволы не хромированные???
 
Просто документов нет. И проверить...
Да и мне не страшно. Ружье крепчайшее.
А чтоб не случилось раньше времени траблов со стволами...
Так возможностей и так же спросить и получить консультацию "за глаза!!!
С Ув)))
 
Якщо в стволах біда, то від йоршика для миття посуду більшої біди не буде. Коротше, гірше чим є вже не стане :)
Ну про ершики для посуды "для" чистки стволов я вообще не спец.
Если вы говорите. Значит есть опыт...)))
 
Іголка. В нехромованих ігла зробить подряпинку, а на хромі ігла ковзне. Це самий примітивний і простий спосіб визначення.
Может и так.
Не знал о таком способе...
Обычно повреждение сразу начинается за патронником...
Если стволы не качественно обработаны хромом...
С Ув!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Это мне военнослужащие подсказали. Я сам ранее об этом не знал и нигде не читал.
Сгоревшая смазка наносит намного больше урона стволу. Нежели стрелять насухо.
И после отчищается хуже.
Но это ИМХО.
Я по другим ресурсам почитал, то 50 на 50. Кто то считает нужным, кто то нет...
Есть понятие "смазанный выстрел" т.е. если ствол не вытер отсмазки то пуля может уйти в сторону...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kef

Зброяр
Спробую йоршиком, по результатах відришусь
Якщо немає шоруповерта чи дрелі .Відрізаєте шматок ножицями для металу та намотуєте на мет.йоршик шомпола і ручному режимі.Результат буде .Але всеж таки краще з електро.інструментом .Розібравши шомпол на три частини і поступово проводити чистку.Результат буде сто відсотків в кращу сторону чистоти стволу.І без тих розрекламованих різних хімікатів.;)
 

Микола ARMS

Мисливець
Якщо немає шоруповерта чи дрелі .Відрізаєте шматок ножицями для металу та намотуєте на мет.йоршик шомпола і ручному режимі.Результат буде .Але всеж таки краще з електро.інструментом .Розібравши шомпол на три частини і поступово проводити чистку.Результат буде сто відсотків в кращу сторону чистоти стволу.І без тих розрекламованих різних хімікатів.;)
Все в наявності, шуроарверт і дрель) Блище до вихідних і все зробимо, звіт сюди!
 

Микола ARMS

Мисливець
521EB244-F3A2-4EF8-9CF8-13571892E520.jpeg
C9223880-4744-46D7-A134-0DC69CF1D010.jpeg
Отже спробував я йоршик для миття посуду+дрелька, шліфував так, що думав з 16 зроблю 12:D Але й то результату очікуваного не дало... Робив процедуру декілька раз, потом після дрелі все залив бруноксом та залишив на пару годин, після чого добре попрацював вішером і так разів 4, на око всередині стволи стали ніби після хромування, а патчі всерівно скільки не тру чорні:( Що робити хлопці? В чому причина?o_O
 

tyrist 1945

Тигр
Зверху