Як заповнювати облікову картку??

Виталя

Снайпер
Я полюю у своїх угіддях, тобто там де народився, виріс і живу. А користувач БЕЗКОШТОВНО хазяйнує на цій землі, у тому числі і на 5 гектарах МОГО земельного паю. При цьому у мене ніхто дозволу на це не питав. Я нікому не телефонував і не збираюсь. Зібрався і пішов. Добув - записав. Все дуже просто.
Я за вас очень рад! Не у всех Так
 

Trigal

Снайпер
От доиграетесь, или доумничаетесь , ликвидируют индивидуальное скитание по угодьям и введут требование только групой по 5 человек и только с егерем ( ну что- бы он вам матроски заполнял) ! Или может это кому- то наруку?
Так в этом ЧОХе, что я рассказал, так и есть: охота ТОЛЬКО в присутствии егеря! А с одним охотником егерь, разумеется, возиться не будет. Ну по крайней мере с простым смертным)))
 

VS1975

Снайпер
Совершенно верно!!!

Но Вам за пользование Вашими гектарами то деньги платят. Или все на добровольных...
И при чем тут охота ???!!!
Мені платить орендну плату с/г підприємство, яке цю землю орендує. Там все Ок, там договір оренди землі. А користувач, так званий, мисливськими угіддями користується цією самою землею безкоштовно. Тобто за користування полями і іншими угіддями він не платить нікому.
 

VS1975

Снайпер
Тобто, хто землю обробляє той отримує урожай і платить за оренду. А хто проводить на цій землі платні полювання, і має з цього зиск, користується як своєю власністю.
 
Мені платить орендну плату с/г підприємство, яке цю землю орендує. Там все Ок, там договір оренди землі. А користувач, так званий, мисливськими угіддями користується цією самою землею безкоштовно. Тобто за користування полями і іншими угіддями він не платить нікому.
Вот Вы мне писали "слышу ли я себя..."
Теперь вопрос к Вам!!!
Вы себя слышите ???!!!
Дайте ответ!!!
Какой пользователь Вашей землей, охотпользователь, пользуется ей бесплатно???
 

VS1975

Снайпер
Вот Вы мне писали "слышу ли я себя..."
Теперь вопрос к Вам!!!
Вы себя слышите ???!!!
Дайте ответ!!!
Какой пользователь Вашей землей, охотпользователь, пользуется ей бесплатно???
СМГ " Лебідь " - спеціалізоване мисливське господарство. По Вашому - ЧОХ.
 

KFoR

Зброяр
Т.е Вы считаете что не заполнять матроску это норма ???
Еще и НПА нужен...
Я розумію що вам важко зрозуміти, але все що я не маю робити записане в кримінальному кодексі, а що маю податковому. Все інше на мій розгляд і бажання. Що стосується матроски то ні в законі, ні в наказі на відкриття полювання нігде не вказано необхідність заповнювати матроску. В БЗ прописана тільки заборона на транспортування без відмітки в матросів. І знову ж таки нігде не прописано хто і як цю матроску має заповнити. Інструкція є тільки для полювання по ліцензії.
 

Vov-1

Зброяр
Мені платить орендну плату с/г підприємство, яке цю землю орендує. Там все Ок, там договір оренди землі. А користувач, так званий, мисливськими угіддями користується цією самою землею безкоштовно. Тобто за користування полями і іншими угіддями він не платить нікому.
Ви помиляєтесь.Плата йде в сільську раду...Десь 2 грн. за гектар...Просто це не афішується:)
 
Зверху