Як кинути курити?

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мне тоже проще было бросить и все,а поэтапно это не мое.
Поэтапно не получается... Или растягиваешь до ужаса, а потом, чтобы бросить, все равно бросаешь таки по принципу "взял и бросил сразу!".
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Поэтапно не получается... Или растягиваешь до ужаса, а потом, чтобы бросить, все равно бросаешь таки по принципу "взял и бросил сразу!".
Сто процентов Алексеевич...Если бросать то без этих поэтапных движений.
 
Останнє редагування:

Homa

Снайпер
Прочитав книгу А. Карра наче рукою зняло, хоча до цього пробував перестати курити та замало по стінах не лазив
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Прочитав книгу А. Карра наче рукою зняло, хоча до цього пробував перестати курити та замало по стінах не лазив
А, еще месяцев 8 не пил даже пиво... Ибо соскочить очень легко в подпитии. Пить начал (по чуть-чуть!), когда от запаха дыма табака появилось отвращение... И все время себе внушал, что курить вредно, и я не буду!!! Иногда в холодном поту просыпался, когда во сне "закуривал!.. :( ;)
 

Homa

Снайпер
Я сколько корешей и знакомых померло от рака легких!.. А в каких муках... :(
Курить вредно!!! А стОит как теперь дОрого!!!!!!!
А головне, що взамін на потрачені гроші та здоров'я абсолютно нічого не отримуєш.
 

Homa

Снайпер
А,що це за книга така?Довго її читати потрібно?
" Легкий спосіб кинути курити" автор Аллен Карр. Книга не об'ємна і в ній доступно роз'ясненно апспекти нікотинової залежності та в процесі читання переконуєшся, що куріння це пусте, дороге і шкідливе заняття. Сама книга не є панацеєю, необхідно захотіти перестати курити, а вона допоможе це зробити.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
" Легкий спосіб кинути курити" автор Аллен Карр. Книга не об'ємна і в ній доступно роз'ясненно апспекти нікотинової залежності та в процесі читання переконуєшся, що куріння це пусте, дороге і шкідливе заняття. Сама книга не є панацеєю, необхідно захотіти перестати курити, а вона допоможе це зробити.
Сам себя не убедишь - хрен кинешь!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У меня покойные Дед с Бабушкой прошли всю войну,от начала и до конца.Дед разведка,а Бабуля медсанбат.Курил Дед так что ночью вставал по 3-4 раза курить,а когда сказал больше не курю,с тех пор его с сигаретой никто не видел.А Бабка курила беломор до конца,так и не бросила,хотя наверное не потому что не могла,а потому что просто не хотела.Железные они были люди,с таким стержнем что нам и не снилось,обое имели ранения,а Бабушка была инвалидом войны и она на костылях огород сапала. Сила воли и духа у обеих была такая как в кино показывают,раз сказали как отрезали.Земля обеим пухом...
 

Zergo

Мисливець
У меня покойные Дед с Бабушкой прошли всю войну,от начала и до конца.Дед разведка,а Бабуля медсанбат.Курил Дед так что ночью вставал по 3-4 раза курить,а когда сказал больше не курю,с тех пор его с сигаретой никто не видел.А Бабка курила беломор до конца,так и не бросила,хотя наверное не потому что не могла,а потому что просто не хотела.Железные они были люди,с таким стержнем что нам и не снилось,обое имели ранения,а Бабушка была инвалидом войны и она на костылях огород сапала. Сила воли и духа у обеих была такая как в кино показывают,раз сказали как отрезали.Земля обеим пухом...
Земля пухом всем погибшим
 
‌Кидати палити треба різко й відразу, проте обов'язково на емоційному зламі. В кожного бували дні, коли пачкою не обійдешся, а хтось після другої ще й в третю залазив і дивитись в той день на цигарки вже не міг - це фізичне накопичення негативу. Є психологічне, коли вас хвилює здоров'я, ціни на "задоволення", чи інші фактори, котрі змусили замислитись. В моєму випадку було перше. Ось цей негатив є, так би мовити, стартовим двигуном вашого наміру. Допалюєте свою останню цигарку і ось ви вже людина з чистого листа. Емоційна хвиля, на котрій ви знаходитесь, дасть можливість безболісно протриматись без цигарок певний час. У мене це було від пів дня до трьох. Далі наступає період, коли твердість наміру і тверезість думок розвіюється. Це момент коли потрібно стиснути волю в кулак. Проте весь замисел в тому, що б не особливо й тиснути. Діло в тім, що не кожна ваша спроба приречена на успіх. Бажання висмалити духм'яну, може бути настільки сильним, що розумніше буде поступитись і поберегти нерви. Щоразу, коли зубами вгризався і тримався за спробу, виливалось у депресію, котра звісно ж, закінчувалась зривом. У мене було більше десятка потужних і невдалих спроб кинути палити. В якийсь момент я перестав вчіплюватись "мертвою хваткою" у чергову спробу. Відпускав як невдалу і продовжував палити до наступного емоційного поштовху. Певно в цій справі, як і в житті взагалі, присутня закономірність винагороди наполегливого. Так чи інакше, але чергова споба була напрочуд легкою і безболісною, навідміну від попередніх. І це та спроба, котру треба усвідомити як довгожданну і триматись за неї. Таку спробу важко зплутать з іншими, адже бажання палити хвилює помірно і час від часу. Зовсім не так як до цього. Це час коли сила волі дуже доречна, коли вона зіграє на руку без особливих напружувань. Важкий (легкий) період тривав від трьох до чотирьох місяців. Не палю вже п'ятий рік. Палив десять.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Халтурщик

Мисливець
В 2014 задовбали цигарки - курив 2 пачки в день . Сидів в машині- курив.Подумав . плюнув - вийшов з машини і голосно так запитав ( під лікарнею діло було) КОМУ ЦИГАРОК? Роздав півтора блока і вже 5- й рік не палю і не сниться і не тягне. Може зі мною щось не так?
 

ТАР

Снайпер
Тоже пытаюсь бросить...2 сигареты в сутки, курю утром и придя с работы вечером, на протяжении дня не курю. Так уже длится три недели. Сразу бросить не могу, если хочется курить то больше ничего не хочется. А так хоть какой-то результат в лучшую сторону). Настроен решительно поэтому брошу по любому.
 
а як же правопис?!!!! апостроф не пишеться:
- після б, п, в, м, ф, якщо перед ним стоїть інший приголосний, який належить до кореня, крім р: свято, мавпячий, морквяний, духмяний, медвяний, Святослав;
Це не всі помилки в тексті. Будьте уважніші та пантруйте ретельніше.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Зверху