Як позбутися раків у водоймі?

Статус
Закрита.

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Маємо одне невелике озерце, де водичка чистенька, густина риби непогана, але за добу риболовлі, можна не побачити кльову риби, з-за клятих раків. Об"їдають мамалигу, тісто, макух, навіть пінопластові кульки на вбивці карася. За хробака вже мовчу...
Колеги, якої зарази треба всипати у воду, щоб позбутися раків, але не позбутися риби? Дякую!
 

tyrist 1945

Тигр
Маємо одне невелике озерце, де водичка чистенька, густина риби непогана, але за добу риболовлі, можна не побачити кльову риби, з-за клятих раків. Об"їдають мамалигу, тісто, макух, навіть пінопластові кульки на вбивці карася. За хробака вже мовчу...
Колеги, якої зарази треба всипати у воду, щоб позбутися раків, але не позбутися риби? Дякую!
А виловити?
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Випустити воду не вийде, т.я. є проблема набору води, та тільки-тільки запущений мальок коропа та карася.
 
  • Like
Reactions: kef

tyrist 1945

Тигр

kef

Зброяр
Тільки ловити різними раколовками (якщо це законно).Була б там видра,то від раків лишилась одна шкарлупа і нажаль від риби теж.У мене навпаки,хочу раків а їх обмаль......
-Великий-старий короп-сазан молодь раків поїдає,так і може їх вживати коли линяють,якщо немають надійних нір чи іншого укриття.
-Вихід один- запросити в гості раколовів з форуму......:D:D:D.
 

cagor

Слідопит
Випустити воду не вийде, т.я. є проблема набору води, та тільки-тільки запущений мальок коропа та карася.
Маска, трубка, подводный фонарь и ночью когда они не в норах, за пару заходов принесете ощутимый урон популяции раков:) Ух я бы вам помог
 

cagor

Слідопит
Рак - по сути падальщик и травоед, потвора безвредная и оч. полезная, поэтому, избавившись от рака получите массу других проблем.
Полностю избавится не получится, а от разбавить водой чуток можно, яды и прочая хрень убьет все живое в озере.
 

Homa

Снайпер
В нас навпаки, раків майже не має, всіх виловили !!! 300 грн. кг.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Ігорь , як що їх так багато розвелось то раколовки тобі в поміч , трохи зменшиш популяцію і рідних нагодуеш делікатесом , а знищувати всіх не треба
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Маємо одне невелике озерце, де водичка чистенька, густина риби непогана, але за добу риболовлі, можна не побачити кльову риби, з-за клятих раків. Об"їдають мамалигу, тісто, макух, навіть пінопластові кульки на вбивці карася. За хробака вже мовчу...
Колеги, якої зарази треба всипати у воду, щоб позбутися раків, але не позбутися риби? Дякую!
Раз раки є значить вода чиста і це добре! Самий дієвий спосіб руцями з нір прорідити популяцію. Сипати заразу не рекоменду вплине на всю еко систему ставу. Ну і + постійно ставити раколовки.
 

Vov-1

Зброяр
Раколовки...В якості принади варена капуста мішана з батоном;).Якщо на вудку не дають життя ,не підгодовуйте пареними зерновими...
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Я Вам рекомендую запустити туди коропа чим крупніший тим краще за 2 роки не буде раків
 
  • Like
Reactions: kef
Статус
Закрита.
Зверху