Як правильно спиляти і висушити горіх

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Сусід буде пиляти два горіхові дерева (грецький). Вік близько 45 років. Хочу взяти пару чурбаків, може колись буде з них діло. Як правильно зберегти, висушити і тд? Де, скільки, умови? Є гаражі, є сухий і теплий підвал (відносно), є навпаки, холодний і вологий. Да, яку взяти частину стовбуру, на що звернути увагу, розмір чурбака, чи знімати кору? Дякую.
 

Иван Глущенко

Мисливець
Сусід буде пиляти два горіхові дерева (грецький). Вік близько 45 років. Хочу взяти пару чурбаків, може колись буде з них діло. Як правильно зберегти, висушити і тд? Де, скільки, умови? Є гаражі, є сухий і теплий підвал (відносно), є навпаки, холодний і вологий. Да, яку взяти частину стовбуру, на що звернути увагу, розмір чурбака, чи знімати кору? Дякую.
Хороший вопрос очень интересно
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зараз йшов з собакою гуляти, глянув на ті дерева. Одне в комлі близько 40 см (можно взяти чурку сантиметрів 70-80), інше 35 см приблизно, рівніше, близько 1,5 метра рівний чурбак вийде.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Сусід буде пиляти два горіхові дерева (грецький). Вік близько 45 років. Хочу взяти пару чурбаків, може колись буде з них діло. Як правильно зберегти, висушити і тд? Де, скільки, умови? Є гаражі, є сухий і теплий підвал (відносно), є навпаки, холодний і вологий. Да, яку взяти частину стовбуру, на що звернути увагу, розмір чурбака, чи знімати кору? Дякую.
Кору не знімати, з торців замазати та хоч фарбою. Покласти мабуть краще в підвал на перший рік. Потрібне прохолодне місце з мінімальними перепадами напротязі року.
 

ТАР

Снайпер
Сусід буде пиляти два горіхові дерева (грецький). Вік близько 45 років. Хочу взяти пару чурбаків, може колись буде з них діло. Як правильно зберегти, висушити і тд? Де, скільки, умови? Є гаражі, є сухий і теплий підвал (відносно), є навпаки, холодний і вологий. Да, яку взяти частину стовбуру, на що звернути увагу, розмір чурбака, чи знімати кору? Дякую.
Від землі 1 -1,5м , викопати разом з коренем, все найцікавіше під землею. Положити і нехай лежить років 2 потім розпустити на дошки так щоб серцевину відбракувати. Дошки розкроїти на заготовки , які треба виварити.
 

Кузнец144

Мисливець
когда то тоже интересовался этим вопросом, и вот что мне удалось узнать.
1. пилить нужно тогда когда в дереве нет циркуляции сока.
2. самая твердая часть 80см от земли
3. кору ободрать ПОЛЮБОМУ! желательно обработать антисептиком от жучков.
4. пилить заготовку больших размеров (длинше) может растрескаться
5. покрыть срезы ПОЛЮБОМУ хотя бы краской на масляной основе, лучше воском.
6.сушить в прохладном ПРОДУВАЕМОМ месте, НЕ сыром!и не в погребе! ( с сарае под навесом подвесить, не ставить на землю по низу влагу тянет) без попадания прямых солнечных лучей.
доска сохнет примерно 1см в год.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Погрібів маю два. Під гаражем холодний,добре лежить городина, картопля,інше. Під будинком тепліший і сухо. Де краще?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хз, зараз не спиляємо, документи ще в процесі. Може березень-квітень. Так кору знімати чи не трогати?
Строки зберігання терплять, рік-два-три-більше, хай лежить
 

Кузнец144

Мисливець
Погрібів маю два. Під гаражем холодний,добре лежить городина, картопля,інше. Під будинком тепліший і сухо. Де краще?
не в погребе! я там отредактировал
март апрель вроде ка поздно
кору снимать полюбому и лыко тоже если не снять очень быстро жучки поделают там ходики и уйдет на дрова.
 

pio

Мисливець
Так, взагалі по дереву, то краще до ходу соку взяти.
Сушити цілим стовбуром думаю погано. Сушив на дачі фруктові - з'являлись дрібненькі тріщинки всюди.
Найкраще розпилити радіально, торці покрасити вапном і на вулиці, в тіні покласти.
3. кору ободрать ПОЛЮБОМУ! желательно обработать антисептиком от жучков.
Одне в комлі близько 40 см, інше 35
Від кори і до кори брусок не вийде. Відсотків до 40 може вийти на один брусок.
Бачив що кору не знімали а трохи прорубували по корі щоб сохло
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Хз, зараз не спиляємо, документи ще в процесі. Може березень-квітень. Так кору знімати чи не трогати?
Строки зберігання терплять, рік-два-три-більше, хай лежить
Березень квітень невдалий час - починається рух соків.
Можна в принципі дочекатися листя і спиляти влітку. Тоді залишити на тиждень, хай так і лежить. Листя тягтиме зі стовбура вологу доки не зав'яне.
В мене заготовка на якій кору зняв по сирому потріщала.
Та що залишилась з корою нормально. Тільки з торців трохи потріщало. Тому заготовка повинна бути більшою, на відпил цих частин.
Погріб звісно не супер, але перший місяць-два можливо краще і в прохолодніший, перепад по вологості і температурі бажано мінімальний.
Ми з батьком якось заготовлювали в лютому. На дворі відповідно холодно і мокро. Деревина теж холодна.
Так от, частину поклали на веранді, а кілька чурбаків я заніс в тепло і сухість. Так от ці порвало всі, а ті що на веранді нічого, терпимо.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Так, взагалі по дереву, то краще до ходу соку взяти.
Сушити цілим стовбуром думаю погано. Сушив на дачі фруктові - з'являлись дрібненькі тріщинки всюди.
Найкраще розпилити радіально, торці покрасити вапном і на вулиці, в тіні покласти.


Від кори і до кори брусок не вийде. Відсотків до 40 може вийти на один брусок.
Бачив що кору не знімали а трохи прорубували по корі щоб сохло
Так тріщинки і на дошках можуть з'явитися плюс їх ще покрутить.
Стовбуром більше запас "м'яса" на фуговку "сіточок" і після сушки стовбуром, випиляний з нього брус не крутитиме.
 

Ohotnik47

Слідопит
Колоду на торцях густо промазую ПВА і проклеюю пакувальним папером.
Колоди довжиною 1.2 метри, по краях залишаю кілця з кори по 20 см. іншу кору знімаю.
Сушити 1 рік на вулиці під навісом у затінку, головна вимога - добра циркуляція повітря.
Через рік колю колоду навпіл, якщо кручений - розрізаю на пилорамі, обтесую сокирою до форми приблизно бруска і на 2 роки на горище.
Потім вже готову заготовку під приклад на 6 годин в духовку при 80 градусах, торці мають бути замазані ПВА.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Колоду на торцях густо промазую ПВА і проклеюю пакувальним папером.
Колоди довжиною 1.2 метри, по краях залишаю кілця з кори по 20 см. іншу кору знімаю.
Сушити 1 рік на вулиці під навісом у затінку, головна вимога - добра циркуляція повітря.
Через рік колю колоду навпіл, якщо кручений - розрізаю на пилорамі, обтесую сокирою до форми приблизно бруска і на 2 роки на горище.
Потім вже готову заготовку під приклад на 6 годин в духовку при 80 градусах, торці мають бути замазані ПВА.
А коротші, по 70 см приблизно? Скільки залишити кори?
 

vlad88

Мисливець
Кору нужно оставлять, тогда идёт естественная сушка через кору. А срезы обязательно замазать, можно маслянной красской и пожирнее слоем
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хочу взяти пару чурбаків, може колись буде з них діло.
не страдай фігнею. все рівно обкопувати треба на півметра десь, щоб добути прикореневе потовщення - там кучеряве.
дивись на зріз - там має бути багато чорного
1645278260876.png

далі від виду розкройки залежатиме малюнок на дошці
1645278453515.png


якщо багато білої частини стовбура - то білок, він крихкіший... коротше наш горіх ні в сраку. імхо
 
Зверху