Як швидко розрядити рушницю Fabarm L4S Initila Hunter?

Статус
Закрита.

Jagdterrier_1927

Новачок
Добрий день всім!

Відносно недавно став власником Fabarm L4S Initial Hunter. Виникла проблема з швидким розряджанням зброї після полювання і при зміні місця полювання.

Наразі, я змушений відтягувати затвор, після чого відбувається екстаркція патрон з патронника і заряджання іншого. Далі ж я змушений натискати на кнопку затворної затримки і повторювати все те ж саме.

В інструкції описана процедура розряджання, але як я не намагався слідувати їй, в мене нічого не вийшло. Гуглом користуватись вмію, але конкретної інформації не знайшов.

Можливо хтось з більше досвідчених власників підкаже.

Дякую!
 

becas84

Новачок
Доброго дня
Користуюся даною рушницею третій сезон. Послідовність розрядки наступна:
1. відкриваємо затвор, екстрагуємо перший патрон.
2. перевертаємо рушницю догори. Лоток подавача зверху
3. Натискаємо пальцем лівої руки (мені так зручно) на лоток до упору та тримаємо. Одночасно з цим пальцем правої руки тиснемо на зуб, що тримає патрони в магазині. Цей зуб (обмежувач) знаходиться з правої сторони входу в трубку магазину.
4. Після натискання на цей зуб, пружина магазину подає патрон з магазину. Дану послідовність повторємо поки весь магазин не буде порожнім.
5. Інколи гільзи з високою юбкою трохи застрягають у магазині і тоді щоб їх повністю пружина подала з магазину, необхідно більше опустити лоток (для цього достатнього разом з опусканням лотка трохи відкрити затвор і він опуститься ще нижче)
6. Холостий спуск - відтягуємо затвор до моменту, коли задня частина затвору зрівняється з першим штифтом, що тримає механізм УСМ, знімаємо з запобіжника, натискаємо курок і відпускаємо затвор
 

Jagdterrier_1927

Новачок
Доброго дня
Користуюся даною рушницею третій сезон. Послідовність розрядки наступна:
1. відкриваємо затвор, екстрагуємо перший патрон.
2. перевертаємо рушницю догори. Лоток подавача зверху
3. Натискаємо пальцем лівої руки (мені так зручно) на лоток до упору та тримаємо. Одночасно з цим пальцем правої руки тиснемо на зуб, що тримає патрони в магазині. Цей зуб (обмежувач) знаходиться з правої сторони входу в трубку магазину.
4. Після натискання на цей зуб, пружина магазину подає патрон з магазину. Дану послідовність повторємо поки весь магазин не буде порожнім.
5. Інколи гільзи з високою юбкою трохи застрягають у магазині і тоді щоб їх повністю пружина подала з магазину, необхідно більше опустити лоток (для цього достатнього разом з опусканням лотка трохи відкрити затвор і він опуститься ще нижче)
6. Холостий спуск - відтягуємо затвор до моменту, коли задня частина затвору зрівняється з першим штифтом, що тримає механізм УСМ, знімаємо з запобіжника, натискаємо курок і відпускаємо затвор
Дякую за інструкцію. На вихідних буду в угіддях і спробую.
 

Мишко К36

Слідопит
Дякую за інструкцію. На вихідних буду в угіддях і спробую.
Холощення зі зброєю! Самі бюджетні (25-30 грн.) 2-3 фальш-патрони і напрацьовувати навик заряджання/розряджання . Корисно, безпечно.
Перш ніж виїздити в угіддя , потрібно чітко , до автоматизму вміти поводитись зі зброєю яку використовуєш, знати всі її властивості. Тим паче розряджати.
Та хоч під час покупки , могли вже "поколупати" мозок продавцям, невже й вони не знали....


А так да,цікавіше в угіддях "бойовим" набоєм тренуватись,заглядаючи у всі дірки рушниці, махаючи у всі боки стволом, "бажано" під чітким наглядом зацікавлених колег мисливців що стоять і теж заглядають.

П.С. останній абзац був саркастичного характеру.
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
Звичайно вибачайте, але ну як тут змовчиш?
Я хоч не є власником зброї даної марки/моделі. Заглянув в дану тему по цікавості, прочитавши назву.
В свій час купивши "помпу", холостив майже щодня , 10-15 хв. Допоки з закритими очима, не заряджав, розряджав, зняття з запобіжника під час вскидки і т.д. .
Не на швидкість, а для розуміння, щоб в майбутньому не виглядати незграбою зі своєю зброєю в угіддях. Навідь щоб зайці не засміяли ))))
 

Jagdterrier_1927

Новачок
Холощення зі зброєю! Самі бюджетні (25-30 грн.) 2-3 фальш-патрони і напрацьовувати навик заряджання/розряджання . Корисно, безпечно.
Перш ніж виїздити в угіддя , потрібно чітко , до автоматизму вміти поводитись зі зброєю яку використовуєш, знати всі її властивості. Тим паче розряджати.
Та хоч під час покупки , могли вже "поколупати" мозок продавцям, невже й вони не знали....


А так да,цікавіше в угіддях "бойовим" набоєм тренуватись,заглядаючи у всі дірки рушниці, махаючи у всі боки стволом, "бажано" під чітким наглядом зацікавлених колег мисливців що стоять і теж заглядають.

П.С. останній абзац був саркастичного характеру.
В мене є спосіб розряджання рушниці, але він займає більше часу, ніж це описано в інструкції. Чи ви думаєте, що я настільки тупий і первожу заряджену зброю туди-сюди поки не вистріляю всі патрони?

Стволами я не махаю ні перед ким, тому що вчив і дотримуюсь правил поводження зі зброєю.
Та і на полюваннях в основному буваю сам або ще з одни товаришем. Можливо ви оцінюєте інших по собі, бо звикли до "весільних" полюваннь, коли збирається натовп з 30-40 незнайомих людей і всі розмахують стволами різноманітної зброї у різні боки.

Незграбою в угіддях я не виглядаю,запобіжником користуватись вмію і вже добув достатньо трофеїв новою рушницею, щоб зайці і всіляки любителі повчань з мене не сміялись.

А питання заключалось в тому, що хочеться розряджати рушницю згідно з інструкцією.

Щодо фальшпатронів я подумаю, але продавці в магазині не змогли з ними коректно показати те, що я їх просив при покупці. Все закінчилось натужним сопінням і 5-хвилинним консиліумом всіх присутніх.
 

Trigal

Снайпер
Самі бюджетні (25-30 грн.) 2-3 фальш-патрони
Фальшпартон делается из стреляной гильзы и войлочных ( да любых в принципе) пыжей за две минуты. Когда-то делал для себя, когда озадачился изучить работу механики МЦ2112.
 

Мишко К36

Слідопит
Фальшпартон делается из стреляной гильзы и войлочных ( да любых в принципе) пыжей за две минуты. Когда-то делал для себя, когда озадачился изучить работу механики МЦ2112.
Мені не потрібно,я маю, користую.
Дякую. З чого і як можна зробити мені відомо. Да і тут на форумі є, чітка інструкція. Щодо цитати виділеної вами з мого посту , скажу так - я вказав на саме просте рішення. Оскільки ціна смішна, доступність максимальна, зусиль фізичних/розумових не потрібно. Ну так , щоб зовсім просто й зрозуміло .
П. С. Вкотре переконуюсь що люди не намагаються розуміти суті написаного. Так, уривками , "пробігли" очима по тексту... Кому адресувалась відповідь, що намагалися до свідомості донести....
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
В мене є спосіб розряджання рушниці, але він займає більше часу, ніж це описано в інструкції. Чи ви думаєте, що я настільки тупий і первожу заряджену зброю туди-сюди поки не вистріляю всі патрони?

Стволами я не махаю ні перед ким, тому що вчив і дотримуюсь правил поводження зі зброєю.
Та і на полюваннях в основному буваю сам або ще з одни товаришем. Можливо ви оцінюєте інших по собі, бо звикли до "весільних" полюваннь, коли збирається натовп з 30-40 незнайомих людей і всі розмахують стволами різноманітної зброї у різні боки.

Незграбою в угіддях я не виглядаю,запобіжником користуватись вмію і вже добув достатньо трофеїв новою рушницею, щоб зайці і всіляки любителі повчань з мене не сміялись.

А питання заключалось в тому, що хочеться розряджати рушницю згідно з інструкцією.

Щодо фальшпатронів я подумаю, але продавці в магазині не змогли з ними коректно показати те, що я їх просив при покупці. Все закінчилось натужним сопінням і 5-хвилинним консиліумом всіх присутніх.
Аніж займатись здогадкою хто кого по кому оцінює, напрацьовуйте краще навики поводження ( у вашому випадку розряджання за інструкцією ) зі зброєю . І краще з фальш-патроном. Це ж Безпечно, врешті решт,зрозумійте.... І не потрібно чекати виходу в угіддя.
 

Jagdterrier_1927

Новачок
Аніж займатись здогадкою хто кого по кому оцінює, напрацьовуйте краще навики поводження ( у вашому випадку розряджання за інструкцією ) зі зброєю . І краще з фальш-патроном. Це ж Безпечно, врешті решт,зрозумійте.... І не потрібно чекати виходу в угіддя.
Все що мені треба, я напрацював і напрацюю. Без ваших порад. Вашу думка мене не цікавить, тому що в и прийшли в тему і не дали ЖОДНОЇ конкретної відповіді чи інструкції, на відміну від пана @becas84. Який докладно описав те, що мені треба. За що йому подяка.
Тому, якщо у вас немає відповіді на питання, не затримуйтесь і з своїм менторським тоном йдіть вчіть своїх дітей, внуків чи ще когось, хто цього хоче.
 
Статус
Закрита.
Зверху