где можно тренироваться стрельбе ?

СССС

Мисливець
Яковлев, мною поважаєме людина так само як і ви Олекса, тільки Яковлев пропонує пристіляти рушницю, перед полюванням, заклику вправлятися в стрільбі я в його вище викладеному не вбачаю
 

СССС

Мисливець
взагалі то перевірити на гарячо чи пристрілка не збилася безпосередньо перед початком полювання це необхідно чисто технічно і має само собою розумітися, наприклад мій карабін якщо я пару пострілів по холодному стволу не зроблю відразу точно стріляти не буде. така стрільба підчас полювання має розумітися як норма бо це не є вправлятися в стрільбі це проста перевірка зброї, яка необхідна
 

Werewolfkiev

Новачок
Великодушно извините, но как вы отличите "пристрелку" от "тренировки"?
По каким критериям? Где заканчивается пристрелка и начинается тренировка? Где эти признаки прописаны?

Или вы искренне полагаете, что кто-то будет тащить в охот.угодья за тридевять земель полноценную мишенную обстановку?
 

СССС

Мисливець
на мою думку, перевірка зброї (нарізної) і якщо необхідна пристрілка перед полюванням, має здійснюватися, не на власний розсуд а під контролем користувача мисливських угідь
з гладкої немає необхідності це робити, кулю можна пристріляти і у визначенних місцях
 

СССС

Мисливець
не даремно ст.174 забороняє стрілянину НП тобто поза НП можна стріляти, питання що то за стрільба має бути? на мою думку це полювання, перевірка коли необхідно навіть пристрілка і обовязково під контролем або з відома користувача МУ бо наділити вас повноваженнями стріляти на полюванні може лише КМУ, на більше тобто на тренування воно же заняття поактичною стрільбою може здійснюватися в відведеному місці ознакою що це то саме відведене місце є діюча ліцензія одже наділяє вас повноваженнями на тренування в відведеному місці орган ооган який видав ліцензію на це місце,
я намагаюся лише пояснити тільки фридичну сторону питання, те що з практичної сторони хтлсь буде видавати тренування за полювання так це ваша справа може пронесе може ні, для перевіряючого головне зафіксувати факт тренувань як він то буде робити це вже його справа і як це йому вдасться це вже інші питання
 

Werewolfkiev

Новачок
Юридическая сторона вопроса обсуждалась уже давно. Она такова, что это не запрещено, но и явно не разрешено.
Де-факто, если вы уведомите егеря о своих намерениях - мол, нам тут надо малость пострелять в овражке, мы будем осторожны - то ничего вам не будет, никакого нарушения тут нет.
 

СССС

Мисливець
на вашу думку якщо "егер" господар чому він не може в не сезон вам дати добро постріляти?
 

СССС

Мисливець
Олекса щось вашої думки не вловив, до чого тут "курсант" і що ви маєте на увазі?
 

Werewolfkiev

Новачок
СССС;135769 сказав(ла):
на вашу думку якщо "егер" господар чому він не може в не сезон вам дати добро постріляти?
Потому что есть закон, запрещающий охоту не в сезон.
Стрельба в охот.угодьях (и даже нахождение в них с оружием) - это охота.
 

СССС

Мисливець
отрыщъ-безхатченко редукс;135778 сказав(ла):
Курсант - це той, якому єгер дав "добро" постріляти в МУ.
в підприємництві є таке розуміння як заявлена діяльність і фактично здійснювана діяльність на практиці буває так що це різні речі, різниця полягає в тому щоб ухилитися від сплати податку, відповідні органи навчилися розрізняти фікцію та всі нарахування санкції здійснюють від фактичної діяльності,
ви не вбачаєте що наші випадки чимось подібні?
 

СССС

Мисливець
Werewolfkiev;135790 сказав(ла):
СССС писал:
на вашу думку якщо "егер" господар чому він не може в не сезон вам дати добро постріляти?

Потому что есть закон, запрещающий охоту не в сезон.
Стрельба в охот.угодьях (и даже нахождение в них с оружием) - это охота.
ви вийдіть на битий шлях та палять в білий світ, виходячи з вашого по цьому закону можна
 

ujint

Новачок
Хотел написать еще в пятницу. Такое впечатление, что два активиста консультируются как правильно составить протокол на охотника. Думаю мою мысль поддержат 99,9% охотников, что страшного и не правильного в том нет, если простой охотник в сезон охоты, имея отстрелочную, пару раз выедет с потренироваться с гладкостволом. Это делают не многие. Большее зло - это гибнущие подранки. С уважением.
 

СССС

Мисливець
та ні в законі чітко вказано, що находитися зі зброєю можна на дорогах загального користування, то чому б вам собі решту не нафантазувати, мені дивно те що ви такий важливий момент пргавили
 

СССС

Мисливець
ujint;135817 сказав(ла):
Большее зло - это гибнущие подранки.
ось з цим я з вами згідний на тисячу процентів,
напевно не все так просто, наприклад де є всі умови тренуватися, саме просте тренування на стенді для мисливця коштує 150 грн. ви знаєте я там ентузіязму не бачу, натомість я бачу регулярні тренування на полюванні по дичині, купу піранків, сотні патронів спалених на полюванні за раз, ось цієї математики ніяк не можу зрозуміти
 

Ник42

Мисливець
Ну у нас 170 и это всего лиш одна серия 25 выстрелов А чтобы сносно стреляь надо хотя бы пару серий да и раза два в недельку ну и в течении года желательно ну а доходы у всех разные поэтому мы выезжаем сами с самодельной машинкой пока везло
 
Зверху