допоможіть визначити.

tyrist 1945

Тигр
шановний пане Турист.поясніть будьте ласкаві що ви маете на увазі.з повагою.
і поросив би пана севера прокоментувати що таке аля Новотни.І до чого тут ваші слезки.......
Ваша рушниця безумовно гарна! Повний замок, 9 пінів, гравіровка бомба! Рушниця недешева. Але хтось вирішив назвати її по своєму. Може я щось не розумію, але це не Новотний.імхо. А сльозки це капельки на прикладі.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
і поросив би пана севера прокоментувати що таке аля Новотни.І до чого тут ваші слезки.......
"Слезки" - это условно, фигурное украшение на прикладе в виде слезы


По северу - вчера был наказан и удален с форума сроком на 1 год
Может помилуют и вернут, тогда сам и ответит на ваш вопрос. Хотя ответ написан постом выше
http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Верните-Севера.76302/#post-844462
 

tyrist 1945

Тигр
шановний пане Турист.а що не так з написом.
На мою думку, підкреслю! На мою думку це пан сам склєпав. Хоча я можу помилятися. Але зовсім ще недавно ми бачили Болеслава Федоровича Ружичку (рушницю) від виду якої онний перевернувся в гробу:). Ваша рушниця це бельгієць високого класу (градації) і я зовсім не хочу збити ціну чи принизити її вартість.
 

kef

Зброяр
Якщо порівнювати з вашою інші рушниці Я.Новотного ,то в них є надписи на бокових досках замків.
 

gaudi

Слідопит
постараюсь виставити пізніше.бо написи досить затерті.знаходяться за клеймами сталі.треба краще настроіти фотоапарат.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
"Слізка" на ложі - не є показник ідентифікації зброї J.Novotny!" Є зразки зброї в його виконанні ,власне з таким атрибутом художнього оформлення лож!













Головне написи і клеймування,а також правильність їх нанесення в відповідних місцях зброї.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Бачив сьогодні,тримав!!Що скажу-зброя супер як по стану,так і по автентичності.Всі відповідні написи і клейма на місці і відповідають стандарту.Все,що не розбірливо на фото,на яву чітке .Маються моменти по наведенню "марафету",але з іншої сторони ,як намене,вони і придають рушниці відповідного статусу- зброї руки Майстра.Гарна,легка,прикладиста.Одне слово-J.Navotny!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Бачив сьогодні,тримав!!Що скажу-зброя супер як по стану,так і по автентичності.Всі відповідні написи і клейма на місці і відповідають стандарту.Все,що не розбірливо на фото,на яву чітке .Маються моменти по наведенню "марафету",але з іншої сторони ,як намене,вони і придають рушниці відповідного статусу- зброї руки Майстра.Гарна,легка,прикладиста.Одне слово-J.Navotny!!
то що по ціні може бути такий мастерверк?
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Не бачив жодної рушниці виконаної новотним без клейма майстра напис до уваги не беремо цеж не клеймо!
Хіба прогледів щось
На парканах теж щось пишуть але не означає що воно тим є!))))
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
то що по ціні може бути такий мастерверк?
Кожна рушниця таких метрів,як окремий том історії писаний вручну,а ручна робота і ціниться відповідно!!:DВласник,якщо надумає,сам доповість громаді цей прайс,я не уповноважений,а тому вибачаюсь!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Власник,якщо надумає,сам доповість громаді цей прайс
я думав, Ви брали участь у складанні ціни, тому й можете сказати. тоді почекаємо власника, чи він просто оцінив чим володіє, а продавати не хоче.
если бьет ружье в полсотни
или более сажней,
это значит у Новотны
сотворен феномен сей!(с)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Таке клеймування проводилось на зброї яка випущена в тій країні в якій і повірялась,а в багатох випадках обмежувались клеймами-написами!!
Все новотновские ружья обычно имеют на планке приведенною выше надпись «И. Новотный, Прага», а на замках — одну фамилию мастера, почти всегда готическим шрифтом.

Стволы этих ружей были дамасковые (раннего выпуска), позднее же — Сименса, Круппа и даже Витворта. B зависимости от сорта ствольного материала стволы имеют соответствующую надпись и клейма своей страны. Расценивались ружья Новотного от 125 руб. — курковые и от 225 руб. — бескурковые.
 
Зверху