допоможіть визначити.(Чех,Густав Тічі)

tyrist 1945

Тигр
Добре.Дякую.Ще одно питання.Так то англійська чи іспанська сталь?Не знав що толедо була і стволова сталь.Якоі якості і градаціі ця сталь? Буду вдячний за відповідь.
Толєдська сталь іспанська, а на вашій рушниці вказана сталь англійська з заводу власником якого був Ендрюс Толєдо. Яка якість сталі вашої рушниці я не знаю, але не думаю що зла
:)
 

gaudi

Слідопит
У мене на Дж.Рігбі подібне клеймо (рука з мечем)але без напису в середині.Думав що то випробовувальне клеймо.Хоча воно дуже затерте.Пане Турист дуже вдячний за інфу.Хоча ще залишаються питання.Ви один з небагатьох хто володіе інформ.Не хотів нікого образити.РЕСПЕКТ.І останне ціна?
 

BORSA

Мисливець
У мене на Дж.Рігбі подібне клеймо (рука з мечем)але без напису в середині.Думав що то випробовувальне клеймо.Хоча воно дуже затерте.
Это клеймо испытания бездымным порохом.Если, оно находится на подушках стволов, и под ним буквы NP.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ендрю Толедо з Шеффілда. Англія. Сталеплавильний завод.
Ігор,трохи не так!!!Це сталеплавильний завод "Толедо" Джона Генрі Ендрю з Шеффілду.
Джон Генрі Ендрю та Ко , із Toledo Steel Works, Шеффілд

1856 р. Компанія, заснована Джоном Генрі Ендрю

1898 Компанія була зареєстрована 9 лютого, щоб придбати бізнес виробників сталі однойменної фірми. [1]

1914 р. Виробники сталі. Спеціальність: швидкісна інструментальна сталь, гірнича сталь, гірничий інструмент; зсув, блістер і пружинна сталь; сталь для гвинтівки, мечів, пострілу та снарядів; мотор, каретки та пружини. [2]

Імовірно, згодом став Ендрюс Толедо з тієї ж адреси
Ендрюс Толедо

з металургійного комбінату Толедо, Шеффілд

раніше Jno. Hy. Андрій та Ко

1937 Виробники сталі. "Ліхтарні" сталі. "Міцні" Сталі. Сталі "Толедо". "Тореадор" Сталі.

До 1945 року був пов'язаний з ТОВ « Дарвінз» (див. Рекламу)

До 1966 року була дочірньою компанією Балфура та Дарвіна [1]

1967 р. Один із найбільших виробників сталі, що не піддавався націоналізації [2]
Трохи корявий вийшов переклад,але основа викладеного ясна!!
Ця інструментальна сталь використовувалась для виготовлення стволів артгармат і була витребувана багатьма відомими зброярами багатьох зброярських мегаполісів для виготовлення своїх шедеврів,в тому числі і http://www.littlegun.be/arme belge/artisans identifies t w/a thonon fernand gb.htmСталь в ті часи була дуже популярна.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Клейма і австрійські бо майстер мабуть був австріяком, або чехом....І бельгійські, і німецькі. Не можу сказати чому
А тому,що ця зброя була реімпортована,про що свідчить клеймо,
Государственное учреждение по отстрелу оружия, Прага.

Клеймо допуска для оружия, импортированного из Бельгии и Германии.

1926 - 1941 гг.
 

tyrist 1945

Тигр
Ігор,трохи не так!!!Це сталеплавильний завод "Толедо" Джона Генрі Ендрю з Шеффілду.


Трохи корявий вийшов переклад,але основа викладеного ясна!!
Ця інструментальна сталь використовувалась для виготовлення стволів артгармат і була витребувана багатьма відомими зброярами багатьох зброярських мегаполісів для виготовлення своїх шедеврів,в тому числі і http://www.littlegun.be/arme belge/artisans identifies t w/a thonon fernand gb.htmСталь в ті часи була дуже популярна.
Ендрю Толедо Сталеплавильний завод Шеффілд : тип сталі, що використовується для гармат. Сталева авіація походить із Шеффілда в Англії. Дивіться рекламу та репертуар сталей Шеффілда.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сталь то чепуха!!ЇЇ використовували в 30-40х роках всі знані зброярі,бо рахували,що гармати всьому голова.ЇЇ можна зустріти майже на всіх збройових екземплярах всіх аукціонів світу.Тут інтересний шлях самого виставленого екземпляру зброї,а власне:випущена в Бельгії в 1924-25 роках,імпортована в Чехію в 30-х роках,повернулась назад в Бельгію і знову реекспортована в Німеччину,де частково дооформлена і доклеймлена.Екземпляр дуже цікавий!!!Думаю,що має навіть свою історію.
 
Останнє редагування:

gaudi

Слідопит
Доброго вечора Шановні.Тобто зброя виготовлена майстром чехом у Бельгіі у 24 25роках з англійськоі сталі?Я правильно зрозумів?І все ж мене цікавить стволова сталь.Яка іі градація.З якою можна провести паралель?З повагою.Дякую.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Правильніше буде сказати,що сталь Толедо іспанська,так як технологія з Іспанії,а виготовлена,"прикрашена" і розкручена в Англії!!Вона прирівнюється до крупповської по міцності,адже не з всіх сталей лиють стволи гармат!
 
Останнє редагування:
Зверху