зімсон

Статус
Закрита.

Relouder

Новачок
Доброго дня. Бачу є сколи на прикладі в місті прилягання до колодки, приклад шату не має? Інших сколів, або тріщин не має? Що це за потемніння на прикладі зі сторони затильника з обох сторін - структура дерева? Є шат стволів горизонт-вертикаль зі знятим цивйом ? Стволи перевіряли, кільця симетричні та на піддуття? З повагою.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
все видно на фото по тріщинах а інших нема. по шату і пітдуття то такого нема всі мінуса на фото. кольця перевіряв все чотко видно по рикладі то це така структура дерева.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Якщо пішла така п'янка з прикладами ( сусідня тема зімсон 16к ) то я теж зроблю фото свого приклада.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
хто скаже в мене рідний приклад чи ні?
А Ви самі як думаєте.? В даному випадку різниці немає...так чи інакше а його міняти потрібно.Бо реставрувати там вже немає що.Буде метал хвостовика колодки та її врізки виступать над деревом як і скоба.Та і самі тріщини, що залиті клеєм зробили деревину крихкою.
А нанесення номерів що на цівці чи прикладі можуть мати не всі цифри серійного номеру.Бо просто місця для їх розташування за мало.Тому то перші цифри відсутні.Так було в багатьох рушницях .що я бачив.Та і нанесення самого номеру може бути хім.олівцем від руки написаним так і вибитими цифрами як тавро.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
Я думаю що приклад рідний а про дерево ви помиляєтесь воно не в критичному стані щоб його міняти воно ще беде служити і служити АЛЕ рано чи пізно звісно хтось захоче поміняти.
 

kef

Зброяр
Я думаю що приклад рідний а про дерево ви помиляєтесь воно не в критичному стані щоб його міняти воно ще беде служити і служити АЛЕ рано чи пізно звісно хтось захоче поміняти.
Ні .я не помиляюсь. Можна і з іржавим тозом БМ полювати,ложа якого перемотана ізолентою . Теж буде довго служити.
 

МИРОТВОРЕЦЬ

Слідопит
все ясно сучки на прикладе , приклад не ридный , щей цифры першой не хватае, пропустылы колы набывалы, гвиздком...
Так той приклад на тому сучку при вистрилі ще і лопне на чотири частини і прийдеться його ізолєнтою перемотувати ато ружйо ржавчиною покриється он воно як.........
 
Статус
Закрита.
Зверху