иж 58 в 16 кал

  • Автор теми "doc"
  • Дата створення
Статус
Закрита.

Mechanik

Снайпер
все зависит от спешности продажи. если горит 500-600 уе. если нет, можно и 800 просить..
Навіть при ціннику 500 - 600 у.е. на сьогодняшній день, справа по продажі даної рушниці, зайде в глухий кут.
При ціннику 800 у.е. тут мабуть вже буде доцільно купити "рядового німця" і забути на роки : ЧТО КУПИТЬ?
 

okhorly

Слідопит
Советская тема не актуальна и мало кому интересна. К цене не добавит. 58-е в хорошем сохране тут бывают, по ним и ориентируйтесь. Я просил бы 500, а там как пойдет.
 

Mechanik

Снайпер
сомневаюсь что вы найдете немца в отличном сохране за 800уе..
Не обов`язково планувати покупку з Меркеля. Це - інша цінова категорія рушниць.
За очі вистачить і рядового Зімсон-а в хорошому стані. Але знайти такі рушниці при бажанні можна.
Зброя до Вас, сама не прийде. Зброю треба шукати, і Ви обов`язково досягнете своєї мети.
Яким чином? Хто стукає в двері, тому й відчиняють.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Тримав подібну рушницю в руках.
Хороше, прикладисте, як для мене.
Більш як сувенірне, ціна 10-11 тис. грн.
 

Mechanik

Снайпер
пане sens1
Ви вирішили повчити мене основам маркетингу та розкрити мені очі, на ціни мисливської б/у зброї на сьогодні в Україні?
Дякую Вам. Але такі пам`ятки адресуйте молодим мисливцям, в яких ще нульовий пробіг їхнього мисливського взуття.
На сьогодні, головним попитом населення України, є попит на гроші. Все крапка.
Сім з половиною мільйонів населення України за кордоном, це є підтвердженням.
Власник зброї може оцінити свій товар на власний розсуд, але це не означає що таку суму він покладе до кишені.
А маючи в кишені 500 у.е. які на сьогодні тяжко заробити, та зробити це треба так щоб дружина не знала, чи батьки, мисливець добре подумає, як зробити так щоб вовки були ситі та вівці були цілі.
Тому, треба спочатку ці гроші мати нам, а потім ми будем шукати та купувати собі мислиську зброю.
А так, просто виходить у нас "пагаварить"
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
На сьогодні, головним попитом населення України, є попит на гроші. Все крапка.
Дозволю собі Львівський анекдот на дану тему. Стоїть хлопчина на Краківському базарі і продає когута. Підходить поважний пан і питає - "Скільки хочеш за цього півника?" Той відповідає - "Сто долярів, прошу пана". Пан в легкому шоці - " А чому ж так багато???" Той у відповідь - "Ну бо дуже грошей треба". Прошу вибачення у форумчан за відступ від теми.
 

kef

Зброяр
А яким це чином стосується оцінки рушниці....
Її місце в музеї тоталітаризму...
Або в сейфі ностальгуючого комуняки....
Це перехідна модель ІЖА .врізка та форма колодки підтверджують це. .А можлива ціна її такаж як і ідентичного іжа без цих совітських пропагандистський написів. ..від 300 до 400 доларів...
Якщо помиляюся то вкажіть причину чи переконайте в іншому...
 
D

"doc"

Guest
Cпасибо всем за участие в обсуждении!
С ценой более-менее понятно, продавать пока не буду.:rolleyes:
 

kef

Зброяр
Непонятка какая-то... Во Львове независимую Украину провозглашали Бандера и кенты в формах той самой социал национальной партии :) А Бандера сейчас национальный герой :)
Саша ти краще оцінюй та продавай...
А хто ким був то це нехай розбирають історики.........
 

kef

Зброяр
А власнику теми я би радив щоб адміністрація форуму видалила всі дописи які не мають відношення до оцінки рушниці.
 
Статус
Закрита.
Зверху