календар утмр 2017

Сергей Т.

Новачок
Де можна заказати настінний календар утмр на 2017 рік,і яка орієнтована ціна?Буду вдячний всім хто відізветься.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сергію, в нашому УТМРі продають такі, подивіться в темі про Бердичів. Вартість 50 грн. Якщо цікаво можу вам купити і переслати. Але тільки за ваш рахунок,не ті часи нажаль.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Давно вже про це говорилось і подавались ідеї наприклад продавати наклейки на авто з логотипом УТМР. Щоб було видно однодумців. Та і УТМР завод колись мав свій "Сокіл" навіть блешні робили А зараз ........
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Любі друзі! Хочу трохи доповнити своє попереднє повідомлення і внести ясність. Я не торгую цими календарями!!! І не маю жодного зиску зі своєї пропозиції,для всіх бажаючих уточнити ціну тел.УТМР (0414)2-01-02, а тому є декілька моментів: я не відмовляюся від своїх слів і кожному бажаючому ,безкоштовно допоможу в придбанні данного календаря,але, тільки при умові попередньої оплати на картку, сумми рівної вартості данного виробу!!! Я не буду закладати свої гроші і відправляти ноложкою, по перше в мене зараз трохи скрутні фінансові часи,по друге вам календар з наложкою стане більше ста гривень,і по третє (нікого не хочу образити) були випадки коли посилки відправлені наложкою з невідомих (може навіть і поважних) мені причин , просто не забирались з пошти ! Дякую за розуміння!
 

171286

Мисливець
Любі друзі! Хочу трохи доповнити своє попереднє повідомлення і внести ясність. Я не торгую цими календарями!!! І не маю жодного зиску зі своєї пропозиції,для всіх бажаючих уточнити ціну тел.УТМР (0414)2-01-02, а тому є декілька моментів: я не відмовляюся від своїх слів і кожному бажаючому ,безкоштовно допоможу в придбанні данного календаря,але, тільки при умові попередньої оплати на картку, сумми рівної вартості данного виробу!!! Я не буду закладати свої гроші і відправляти ноложкою, по перше в мене зараз трохи скрутні фінансові часи,по друге вам календар з наложкою стане більше ста гривень,і по третє (нікого не хочу образити) були випадки коли посилки відправлені наложкою з невідомих (може навіть і поважних) мені причин , просто не забирались з пошти ! Дякую за розуміння!
Доброго дня.Скажіть будь-ласка а календарі такі ж як і минулорічні по дизайну і чи можна Вам ще замовити такий календар!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня.Скажіть будь-ласка а календарі такі ж як і минулорічні по дизайну
Нажаль минулорічного дизайну я не бачив. Цей виглядає так

чи можна Вам ще замовити такий календар!
Як раз є один зайвий. Останній!!! І він ваш.
P.S. Календарів більше немає! Чекаємо наступного року!
 

mita911911

Мисливець
добрый день давно хотел купить календарь утмр но не знал где,если можно скиньте пож номер карты.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Календарів більше нема!!!!!!
 

mita911911

Мисливець
В этом году ожидается продажа календорей.если да то я первый на очереди?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Сегодня был в УТМР, календари есть ,но не было кому продать... Так что если к следующему разу если останутся возьму всем желающим. Только сбросьте в ЛС номера телефонов.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
У цьому році голова замовив дуже малу кількість,і сказав,що календар буде розповсюджуватися виключно серед мисливців які відзначилися у цьому році. Продажі мисливцям інших РО,не буде. Тому прошу вибачити кому дав надію на купівлю.
 

томка

Снайпер
У цьому році голова замовив дуже малу кількість,і сказав,що календар буде розповсюджуватися виключно серед мисливців які відзначилися у цьому році. Продажі мисливцям інших РО,не буде. Тому прошу вибачити кому дав надію на купівлю.
Вообще-то вопрос заслуживает новой темы...Какой хотелось бы иметь календарь от УООР. Я много лет с удовольствием пользуюсь. Красивый календарь! Каждый год оформляется интересно,мои домашние,да и друзья каждый год рассматривают и хвалят. Непонятно только почему их мало...ведь это хорошая реклама УООРа !Почему не продавать в специализированных магазинах?! Уже не говорю,что на местах должен быть вдосталь! По содержанию,оформлению предложил бы помещать не только охотничьих животных,но и фото охотничьих собак,например...как предложение- победителей наших выставок,соревнований..ведь "плача" нынче много...таят ряды охотников ,членов УООР, трудности с финансированием и т. д.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Добрый день!
Можно ли приобрести календарь на 2018 год?
У цьому році голова замовив дуже малу кількість,і сказав,що календар буде розповсюджуватися виключно серед мисливців які відзначилися у цьому році. Продажі мисливцям інших РО,не буде. Тому прошу вибачити кому дав надію на купівлю.
 

Дмитрий88

Мисливець
Красивый... Платишь взносы, числишься членом... И календарь хрен достанется...
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Красивый... Платишь взносы, числишься членом... И календарь хрен достанется...
Напрягайте свого голову! Тут вже кожен собі пан. Просто в цьому році наш голова замовив мало. В тому році можна було взяти.
 

Дмитрий88

Мисливець
В нашем "осередке" с удовольствием общаются, когда приходишь оплатить годовой взнос)) В остальном, ни отстрелочных карточек, ни топографических карт, ни телефонов егерей не допросишься... Один ответ - идите туда-то....
 
Зверху