комрад peps

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
не рекомендую !!! до співпраці .
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Якщо хто співпрацюватеме, додам аргумент. А не про просто " по балакать".
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Якщо хто співпрацюватеме, додам аргумент. А не про просто " по балакать".
Странный ответ. Руслан, Вы обвиняете человека и не даете ни каких аргументов, на Вас это не похоже.
 

Копатыч

Зброяр
Якщо хто співпрацюватеме, додам аргумент. А не про просто " по балакать".
То есть, Вы подождете, пока кто то другой "вляпается", а затем будете выкладывать "аргументы"?
Извините, но это не по мужски, если сказали "А", то надо говорить и "Б". Или вообще, ничего не писать.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
якщо це той пепс щ пепс007, що трохи прибріхував про експлуатацію турецької рушниці пятизарядки, і тут же продавав її як нестріляну, чи той пепс, що резервує купу зброї, а потім відмовляється - то то таке, так він любить, але не вкрав не кинув (або ми не вкурсі).
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
S.V.R От вас ждут обьяснений ваши же товарищи??!!Если написали и в то же время боитесь-то вы....,а если намекнули бездоказательно,а хотите насолить,то вы,в принципе тоже,...!!Обоснуйте,или получите недоверие форумчан,а это уже уход с ресурса!!Ждем немного времени.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Сейчас это неподтвержденная сплетня и ей не место в теме накопления "грешников".После разборов,если будет подтверждение,пост перенесу в соответствующий раздел!!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Вчора не було можливості відповісти. Вибачайте.
Даний комрад зарезвував зброю яку я продавав(ю) на форумі ІЖ58. Після огляду зброї (його знайомим), за рушницю був отримано завдаток. Після чого в особистому листуванні він зіслався на нерозбериху з дозвільною , з проблемою отримання зеленки і резерв зняв. З ким небуває. Закрили тему.
Але ні, тижнів через два , торги і спілкування продовжилося через телефон та в особистому листуванні. Після довгих дебатів ми дійшли до згоди ,обговоривши всі деталі (куплі продажу рушниці.) За що було "розпито могорич"( за мій рахунок) хоч домовленість була за його , щоб угода не зірвалася. До отримання зеленки ми спілкувалися по телефону, а після отримання оної десь ч/з тиждень ,чоловіка наче підмінили , то телефон глюче, то нічого не чує, на особисті повідомлення не відповідає.
Я не кажу що чоловік шахрай, такі люди називаються по другому . І я
не рекомендую !!! до співпраці .
Як кажуть в народі - я з таким в розвідку не пішов.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то телефон глюче, то нічого не чує, на особисті повідомлення не відповідає.
то трохи ясно стало, сам не раз бачив що багато резервів ставить, але що далі - не моє діло. ну зараз виносить мізки форумчанину Ява з ТОЗ-34
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Завдаток був повернений повністю, все було почесному, без удержки за моральний ущерб.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Завдаток був повернений повністю, все було почесному, без удержки за моральний ущерб.
Дану ситуацію забудьте як поганий сон, вона вам додасть тільки життєвого досвіду.
Рушницю ще продасте.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Завдаток був повернений повністю, все було почесному, без удержки за моральний ущерб.
Покупатель дает залог продавцу что бы забронировать товар если покупатель отказывается от товара залог не возвращается а если продавец после принятого залога не хочет продавать товар он возвращает двойную суму залога . Вот так почетному для обеих сторон
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Покупатель дает залог продавцу что бы забронировать товар если покупатель отказывается от товара залог не возвращается а если продавец после принятого залога не хочет продавать товар он возвращает двойную суму залога . Вот так почетному для обеих сторон
а Ви певно машинами торгували)))
 
Статус
Закрита.
Зверху