куплю рушницю для сина

Статус
Закрита.

трудяга

Мисливець
Шановне товариство.власне- шукаю для сина Іж-12 в 16 кал.в ідеальному стані або до нього близькому.Знаю що в такому стані знайти буде важко- для себе шукав два роки.Тому є пропозиція--можливо власнику такої рушниці потрібен ремонт-квартира чи дім -внутрішні оздоблювальні роботи.власне -ремонт від потолка до вхідних дверей включно з сантехнікою.Ремонт роблю якісно-халтури не терплю.Але рушницю також шукаю в ідеальному стані.З повагою трудяга. Доповню-на роботі не вживаю .матеріали не краду.
 

Bariboy

Мисливець
Во молодець-і рушницю шукає і роботу для себе, а заодно яка реклама.
 

трудяга

Мисливець
Bariboy;131779 сказав(ла):
Во молодець-і рушницю шукає і роботу для себе, а заодно яка реклама.
роботу я вже давно не шукаю -вона сама мене шукає. На виїздах також не працюю-тільки в себе в місті.І повірте няякої реклами.це тільки якщо попадеться така ситуація -рушниця+ремонт тоді поїду і зроблю і повірте наслово людина яка згодиться на таку схему не пошкодує ніграма -ні в моральному .ні в матеріальному сенсі. З повагою-трудяга.
 

трудяга

Мисливець
Мужики!!!! Іж-17.та Іж 18-одноствольні рушниці не плутайте з іж-12 -ДВУСТВОЛЬНА рушниця з вертикальним розположенням стволів.Я шукаю ІЖ-12 в 16 калібрі.(вибачаюсь що пишу тут --вже чотири чоловіка дзвонили.путають Іж -12 з одностволками) Зповагою- трудяга.
 

трудяга

Мисливець
pasisa;139477 сказав(ла):
трудяга писал:
Дякую -але тільки Іж-12 в 16 кал.

Помоніторьте тут:http://www.ss.ua/uk/entertainment/hunting-fishing/weapon/hunting . Там можна шукати через фільтр. Удачі!
Дякую -але там плутанина то рушниця з одного міста то з другого та й ціна гуляє куди хоче в одній обяві 6000 в другій 6800 в третій 7500 а рушниця одна і таж сама я не здивуюсь якщо продає її мужичок з Червонограда я з ним вже справу мав. з його слів рушниця була --лялька а насправді раковини плюс вздуття верхнього ствола та-й фото може бути не рідне.за ним такий фокус також був.
 

трудяга

Мисливець
Gutsul;139527 сказав(ла):
Здається ще в продажі http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=14487
Успіхів на полюванні батьку і сину.
Дякую за побажання і за сприяння в моїх пошуках але це 12 кал. а я шукаю в 16. це нічого -це нормально - я собі шукав 2 роки і ще пошукаю.зараз чекаю фото - вже неділю ніяк сфоткати якісно не можуть або не хочуть.
 

1229

Мисливець
Вот тоже нашол вам в 16 кл. По фото очень впечетлило.
Телефон: (097)494-58-81
Тел. моб.: (095)255-33-65
иж-27 16кал 80г вертикал ссср знак качества сос идеал 4400
 

трудяга

Мисливець
1229;142989 сказав(ла):
Вот тоже нашол вам в 16 кл. По фото очень впечетлило.
Телефон: (097)494-58-81
Тел. моб.: (095)255-33-65
иж-27 16кал 80г вертикал ссср знак качества сос идеал 4400
а фото где посмотреть можно.С уважением - трудяга
 

трудяга

Мисливець
1229;143320 сказав(ла):
Смотрите личку. С уважением 1229.
Артем огромное вам спасибо. что принимаете участие в моих поисках .да и не только вам - люди звонят со всей Украины но увы пока ничего стоящего не попалось.но будем искать . потому что - кто ищет- тот всегда найдет.Еще раз всем спасибо что есть еще у нас в стране люди - которые могут вот так просто помочь человеку ничего не прося взамен и это радует.
 
Статус
Закрита.
Зверху