масло для зброї

Ostapchuk

Новачок
Друзі, давайте поговоримо про масло для зброї. Хто яким користується, кому яке подобається, яке б хотіли спробувати.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Особисто я користуюся "Балістолом". Трошки дорогувато,але воно себе оправдовує. Цим маслом і чищу ,і змащую свою "ИЖ 27М". Масло не шкідливе до дерева. Користуюся давно.
 

crp

Мисливець
але після сезону воно не годиться для консервації...
 

roko67

Мисливець
У мене інерційний напівавтомат і я вже два роки використовую для чистки і для змазки масло Поліформ. Для консервації його можна також використовувати.
 

roko67

Мисливець
Не знаю як фломастери, але нагар і освинцовку відчищає добре. Для порівняння пробував ВД-40, мені не сподобалося.
 

roko67

Мисливець
Ніж також змазую Поліформом і ніякої ржавчини немає. Буває після полювання не завжди є можливість почистити і висушити ножа, а масло утворює досить стійку захисну плівку, яка не дає ржавіти.
 
  • Like
Reactions: crp

Kapitan

Снайпер
Фактически всегда пользовался и пользуюсь маслом РЖ. Как в сезон охоты так и в межсезонье.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю як фломастери, але нагар і освинцовку відчищає добре. Для порівняння пробував ВД-40, мені не сподобалося.
Если лучше, чем ВД-40, то однозначно надо брать :D
ВД-40 - это не масло, тем более для оружия, а промывочное средство на основе керосина. Для смягчения и снятия нагара и освинцовки годятся все подобные керосино-содержащие спреи и средства. А для смазки нужно использовать специальные масла и средства, например тоже РЖ (см. выше).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
По инструкции - для оружия всех типов. Там же рядом предлагают и консервационное.

ИМХО: разница между "для смазки" и "консервационное" - маркетинг, но можно иметь и то, и другое.
 

roko67

Мисливець
ВД-40 - это не масло, тем более для оружия, а промывочное средство на основе керосина.
Я знаю, що ВД-40 це не масло. Просто декілька моїх знайомих користуються і задоволені, я пробував і мені не сподобалося. Краще вже трансформаторне масло. ІМХО.o_O
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ВД-шка гигроскопична, т.е. на поверхности, обработанной этим средством при перепадах температур может образовываться конденсат. Дальше думаю понятно.
 
Зверху