матрицы гаеп

Altay1972

Снайпер
Я в данном случае ставлю такую тарелочку с паралоном (как в кассах где кассиры считают деньги и у них там гель чтобы пальцы не скользили по купюрам) так я в на этот паралон капаю десяток капель масла, и когда подкручиваю патроны -то патрон носом (звездой) мокаю в жирный паралон и в закрутку, матрица Гаеп специал 2 крутит идеально, патрон выходит лучше заводского... но разные виды гильз давить нужно по разному, да и кстати чтобы не сделать морщины в районе юбки во время подкрутки одеваю контрольную втулку по типу как на МЦ2112, но короче чтобы было место где работать матрице....
 

Олег Терн

Мисливець
Я в данном случае ставлю такую тарелочку с паралоном (как в кассах где кассиры считают деньги и у них там гель чтобы пальцы не скользили по купюрам) так я в на этот паралон капаю десяток капель масла, и когда подкручиваю патроны -то патрон носом (звездой) мокаю в жирный паралон и в закрутку, матрица Гаеп специал 2 крутит идеально, патрон выходит лучше заводского... но разные виды гильз давить нужно по разному, да и кстати чтобы не сделать морщины в районе юбки во время подкрутки одеваю контрольную втулку по типу как на МЦ2112, но короче чтобы было место где работать матрице....
Також шукаю таку втулку. Можливо хтось підкаже де можна таку придбати,або хочаб розмір,щоб замовити в токаря.
 

Каменяр

Слідопит
Не нада ніяких втулок, не лякайте людей. Там крутіння всього лише 2-3 секунди, і давить з дуру не треба. Головне зірку суть глибше продавити, і буртик катається на ура. А змащувати треба.
 

Patso

Снайпер
Змазувти треба щоб не горіло. Гарно в якості змазки підходить рицинова олія (касторка). Вона прозора, не горить, досить густа. Продається в любій аптеці.
 

huntumy

Зброяр
Опробовал матрицу гаеп вн2. Катает отлично и прилагаемое усилие в сравнению с другими матрицами в разы меньше. Вот саму матрицу не помешало бы отполировать. Судя по обработке похоже на ст20.
 

форсаж

Мисливець
Шановні колеги маю таке питання , чи має хтось досвід роботи з митницею гаеп ОТР і чи може вона сформувати бонус на патронів адресованому зірочкою?
 

Kapitan

Снайпер
Шановні колеги маю таке питання , чи має хтось досвід роботи з митницею гаеп ОТР і чи може вона сформувати бонус на патронів адресованому зірочкою?
Без переводчика не могу разобрать. Тут Вы какое то закодированное послание написали.
 
Конус на GAEP ОТР просто шикарний! Аж занадто! )))
На ОМV значно менший - просто рівна виходить закрутка.
"Зірку" нею можна продавити - але я просто кручу під пробкову прокладку.
"Зірку" вона докатає - буде й конус. Але про універсальність, мабуть, мова не може йти.
 

форсаж

Мисливець
Без переводчика не могу разобрать. Тут Вы какое то закодированное послание написали.
Прошу вибачення за граматику , бо писав на ходу, так я саме мав на увазі чи може ОТР зробити конус на запресованому зіркою патроні , подібно матриці bn3.
 

huntumy

Зброяр
Прошу вибачення за граматику , бо писав на ходу, так я саме мав на увазі чи може ОТР зробити конус на запресованому зіркою патроні , подібно матриці bn3.
Катаю вн2 после звезды и просто вальцовку. Получается отлично
 
Зверху