открытия сезона 2017/2018, 2018/2019, теперь 2020-2021

Che

Мисливець
Я б раньше 18 не открывал, в прошлом году птица даже на крыло не поднималась.
 

viktor.mc2112

Мисливець
Я б раньше 18 не открывал, в прошлом году птица даже на крыло не поднималась.
Я взагалі рушницю брати не збираюсь, вистачить і гітари, а через тиждень і почнеться справжнє полювання.
5-е ВОСКРЕСЕНЬЕ! Нормальные 4-го ОТКРЫВАЮТСЯ)))));)
Це мабуть якась помилка, 5-го не може бути.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда

viktor.mc2112

Мисливець
Просто потрібно раніше почать та вчасно зупинитись )))
Ми поїдемо раніше щоб встигнути зробить шкоду, нащастя у нас всі однодумці, і вважаємо що людина з рушницею має бути твереза, та треба наматься першу і другу частину святкування не плутати, а якщо дуже добре пішло то рушницю залишити в чехлі.
p.s як не дивно, цього вимагають навіть правела безпеки...
 
Останнє редагування:

БЮВ

Слідопит
Я б раньше 18 не открывал, в прошлом году птица даже на крыло не поднималась.
Несколько лет назад работал в одном хозяйстве. Незадолго до открытия приехал руководитель, обрадовался обилию утки на водоемах. Частное хозяйство, начали обсуждать дату открытия. Он открыл охоту по личным причинам на 7 дней позже. Гостей была целая куча. на 30 охотников было добыто 3 кряквы. Утка как сквозь землю провалилась. Мое мнение - сильно тянуть нельзя, особенно в средней и северной части Украины. Многие говорят что утка якобы в это время линяет. Общался с учеными - орнитологами, так вот они заявляют что линька в этот период на полетные качества сильно не влияет. Просто снимается и откочевывает в Херсон, Одессу и т.п. А мы потом месяц утку вообще не видим.
 

БЮВ

Слідопит
Да! Кстати, когда у нас пошла мода откладывать открытие на месяц из-за "пожарной опасности", я не стрелял и не добыл ни одной утки на такие "открытия". Ее попросту не было.
 

василь довжик

Слідопит
Просто снимается и откочевывает в Херсон, Одессу и т.п. А мы потом месяц утку вообще не видим.
Теж з цім згоден.В минулому році до відкриття,було замічено качки табунами до 40 штук,потім пропали і не появились більше.От вам і линька.А ще в минулому році весна рання була от вона і вспіла до віткриття відлетіти.В цьому році пізня може пощастить з строком відкриття до відльоту качки.Да і можливо получить трандулей і не так швидко в табуни зберется.
 

171286

Мисливець
Друзі, можливо я чогось не розумію, але як підписуються накази на відкриття полювання, якщо не має наказу про Встановлення норм відстрілу інших мисливських тварин в сезон 2018-2019. Можливо хтось що небудь чув на якій стадії даний документ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Друзі, можливо я чогось не розумію, але як підписуються накази на відкриття полювання, якщо не має наказу про Встановлення норм відстрілу інших мисливських тварин в сезон 2018-2019. Можливо хтось що небудь чув на якій стадії даний документ?
Як підписувалися - сам в шоці!
Але зараз наказ вже є! Процес пішов!
ПіСі. Наказ Мінприроди від 09.07.2018 № 248
 
Останнє редагування:
Зверху