охотники кто что скажет за порох

ВЕДУН

Мисливець
1000 патронов:
1. Сокол 1000х0.92=920 грн.
2. Тахо 1000х0.71=710 грн.
3. ВР 1000х0.71=710 грн.
4. Крук 1000х0.53=530 грн.
5. Сильвер 1000х0.33=330 грн.

Лидирует СОКОЛ
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Крук тоже в лидерах по загрязнению стволов, особенно черевато для новых ружей русского производства! Хотел бы узнать мнение по ТАХО?
 

igarek

Мисливець
Лично для меня прям не фонтан.Я просто впервые с ним столкнулся.Нужно поэксперементировать с навесками-может и будет толк.Под дробь он мне не пошел.Но сколько людей-сколько и мнений.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Я, останні років 15, заряджаю Соколом. Стабільний порох, ніколи мене не підводив. Можна ще використати Сільвер, він безпламенний, добре стріляти раненько і коли вже майже стемніло, не засліплює.
 

айболит

Мисливець
Вопрос по TS32.Если на порох ложить пластиковый обтюратор,какую навеску делать под 32гр.лето/зима?
 

vasyok12

Слідопит
айболит;83754 сказав(ла):
Вопрос по TS32.Если на порох ложить пластиковый обтюратор,какую навеску делать под 32гр.лето/зима?
1,6 літом. А от зимою ще не не користувався. Здається +0,5. Якщо помиляюсь хай мене поправлять. А взагалі можете поцікавитись у форумчанина NASA,він залишав тут відгуки і здається не перший сезон користується цим порохом.
 

Александр

Новачок
Всем доброго времени суток, подскажите можно ли сейчас где ни буть купить дымный порох, у нас в Луганске видел в последний раз года четыре назад?
 

Александр

Новачок
Одинокий Вовк;89386 сказав(ла):
Дайте об"яву в розділі "Куплю" і може хтось відізветься.
З пов.
Слушна думка, але хотілося б знати, чи його взагалі виробляють, бо повторюся, років з чотирі назад, у магазинах він був!
 

Liquidator

Новачок
Виробляють ще димняк. У Вінниці перед відкриттям на пернатих був завіз свіженького (2012р.в.)
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Шановні мисливці,чи правда що закривають завод який виготовляв порох "Крук" і "Сільвер"...з продажі "Крук" вже зник а "Сільвер" в магазині продають залишки...кажуть що закрили завод і вироблятись більше не буде.Хто що знає..???
 

Грищенко

Снайпер
Одинокий Вовк;83596 сказав(ла):
Можна ще використати Сільвер, він безпламенний, добре стріляти раненько і коли вже майже стемніло, не засліплює.
Просто угадали с навеской и весь порох успевает сгореть до того,как снаряд покинет ствол,потому и нет дульного пламени.
 
Зверху