оцените ИЖ-58 МА (IJ-58 MA)

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Поясніть як проходить оформлення перестрації на іншу особу без права власності на майно 'рушницю' спадкоємців у разі смерті власника зброї ? Можливо я дійсно помилився?
пояснюю як було в мене з рушницею тестя, хоча я взагалі не спадкоємець та навіть не знав шо в нього була рушниця. "прошу прийняти на збереження та провести подальшу перереєстрацію мисливської рушниці ТОЗ-63У 2х16 1969 р.в. № ...... на мене у зв'язку зі смертю власника гр. М...."
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Помогите оценить стоимость ружья IJ-58 MA 12кл
Где хранится ружье: у Вас или уже в полиции? Это много на что влияет. И самый действенный способ его продать- спрсить дельного совета у разрешителя. Как договоритесь.
 

sany_kiev

Новачок
пока хранится дома в сейфе. Прошло уже 3 мес. со дня смерти отца. В течении тех первых 5 дней не было возможности отнести, + я не знал этих правил.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
пока хранится дома в сейфе. Прошло уже 3 мес. со дня смерти отца. В течении тех первых 5 дней не было возможности отнести, + я не знал этих правил.
Сумму Вам обозначили: 10000+ припасы=+- 12000. Услуги полиции перекладываете на покупателя ( в расчет берете Ваши "бонусы"). В конечном результате- у Вас 12000, чистыми. Если нет- торгуйтеь. Больше Вы не возьмете. Если предлагают меньше-отстаивайте нашу общую ТЗ.
 

томка

Снайпер
Не потрібно, дозвільна сама це робить.
На превиликий жаль,не робить...зараз проходжу переєстрацію,дали перелік, що потрібно..там є довідка про несудимість :rolleyes: .Скільки ще треба "майданів":(. Все тільки гірше та гірше.
 

Panters

Снайпер
На превиликий жаль,не робить...зараз проходжу переєстрацію,дали перелік, що потрібно..там є довідка про несудимість :rolleyes: .Скільки ще треба "майданів":(. Все тільки гірше та гірше.
Коли робив зеленку на нарізне дозвільна самі робили таку довідку.
 

tyrist 1945

Тигр
На превиликий жаль,не робить...зараз проходжу переєстрацію,дали перелік, що потрібно..там є довідка про несудимість :rolleyes: .Скільки ще треба "майданів":(. Все тільки гірше та гірше.
Дозвільна сама повинна несудимість встановлювати. Спитайте чи він на своєму місці.. є прокуратура і внутрішня безпека.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чию
На превиликий жаль,не робить...зараз проходжу переєстрацію,дали перелік, що потрібно..там є довідка про несудимість :rolleyes: .Скільки ще треба "майданів":(. Все тільки гірше та гірше.
А Ви не робіть.
Здайте медичну, квитанції, пред'явіть страховку, напишіть заяву.
І все.
Відлік 30 діб пішов.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
пока хранится дома в сейфе. Прошло уже 3 мес. со дня смерти отца. В течении тех первых 5 дней не было возможности отнести, + я не знал этих правил.
Ничего не бойтесь.
Ничего Вам разрешитель не сделает.
Даже рад будет, что сами пришли, а не у него появился бы "висяк" после истечения срока разрешения.
Единственное может и правда не стоит пока спешить с визитом.
Лучше бы подождать реального покупателя.
И тогда с ним сразу заявиться и всё одномоментно сделать.
Инспектору скажите, что Вы, как сын, разрешения сами не имеете и на себя перерегистрировать не хотите. Но вот есть другой человек, который готов.
 

Винтик

Мисливець
Ничего не бойтесь.
Ничего Вам разрешитель не сделает.
Даже рад будет, что сами пришли, а не у него появился бы "висяк" после истечения срока разрешения.
Единственное может и правда не стоит пока спешить с визитом.
Лучше бы подождать реального покупателя.
И тогда с ним сразу заявиться и всё одномоментно сделать.
Инспектору скажите, что Вы, как сын, разрешения сами не имеете и на себя перерегистрировать не хотите. Но вот есть другой человек, который готов.
И как вариант: "кто вы такие, идите н№й, я вас не знаю"
Осмотр по решению суда или герыча тонна( свят, свят). Шутка если шо.
 

VS1975

Снайпер
Чию

А Ви не робіть.
Здайте медичну, квитанції, пред'явіть страховку, напишіть заяву.
І все.
Відлік 30 діб пішов.
Саме так. Я проходив перереєстрацію у серпні минулого року. Ніякої довідки про несудимість ніхто не вимагав. Про неї взагалі ніхто не згадував.
 
Зверху