пластиковий клейтух(пиж) дна гільзи

Призрак 153

Слідопит
...нещодавно товариш віддав гільзи одностріл 16к від *тахо*...завжди вважав, що гільзи цієї фірми не поганої якості....АЛЕ))))...при використанні коректора щоб ущільнити капсульне гніздо виявив тріщини на пластиковому *пижі *дна гільзи...із 32 гільз 6шт. з пошкодженнями тобіж не пригодними до використання..прорив газів завдає шкоди і рушниці і в певній мірі стрільцю..отож безпека на передньому плані...такі вади часто зустрічалися на *відомих* гільзах від Мельничука...але там відсоток таких дефектів набагато більший...хоча як глянути з іншої сторони то всі пластикові гільзи являються одноразовими)))..в силу деяких обставин чимало мисливців споряджають пластик по декілька разів...отож зайвий огляд гільзи не завадить перед спорядженням...якось так..можливо хто ще щось доповнить.....фото додаю..для кращого огляду гільзи розрізав.....
 

Вкладення

Призрак 153

Слідопит
..то так .... на жаль воно і є))...патронами від тахо я користувався дуже рідко,а останнім часом 3-4роки відмовився від них геть....а самокрутом то іноді кручу в таховский одностріл...
 

Копатыч

Зброяр
нещодавно товариш віддав гільзи одностріл 16к від *тахо*...завжди вважав, що гільзи цієї фірми не поганої якості....АЛЕ))))
А что, НПФ ТАХО начало собственное производство гильз ?
Гильза, на фото, больше похожа на гильзу фирмы Пионка ....... у Тахо, есть и "испанские" гильзы .....
Не важно, что "написано" краской на гильзе ......., важен "производитель" гильзы.
 

Призрак 153

Слідопит
...моє бачення не в тому хто поставляє чи в кого купує -тахо-гільзи,а просто показати які вади вилазять після використання набоїв,при спорядженні як кажуть *однострілу*,(бо я знаю на 100% що товариш не споряджає набої,а стріляні гільзи на моє прохання іноді віддає мені).....,.... а також розказати про наслідки які можуть виникнути після використання гільз з пошкодженим клейтухом дна гільзи...
 

АлексД

Мисливець
Не призываю к использованию гильз с подобным дефектом, но сам неоднократно стрелял такими. Всё штатно, прорыва газов не обнаружил. Более того - это явление более часто проявляется на вторострельных папковых гильзах с папковым донным пыжом - там трещины зачастую идут от края до капсульного отверстия. Тоже без проблем.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не призываю к использованию гильз с подобным дефектом, но сам неоднократно стрелял такими. Всё штатно, прорыва газов не обнаружил. Более того - это явление более часто проявляется на вторострельных папковых гильзах с папковым донным пыжом - там трещины зачастую идут от края до капсульного отверстия. Тоже без проблем.
90% охотников,при повторном снаряжении патронов, вообще не обращают внимания на эти трещины. Прокалибровать юбку гильзы , обжать капсюльное гнездо- это да. Если не прав- поправьте.
 

БМ-16

Мисливець
Гильза, на фото, больше похожа на гильзу фирмы Пионка ....... у Тахо, есть и "испанские" гильзы
Вот как раз это и есть "Испанские" гильзы нынешнего производства. Раньше она была толще в стенках и таких проблем с пыжом донным не было.
 
Зверху