плюсы и минусы ружья иж 49

Охотник77

Снайпер
На початку нульових ще застав мисливця,з іж49 12го калібру то він на полюванні по пуху в обід був як вижатий лимон від 4 кілограмового рарітету і як би хто не хвалив іж49 а люба трофейна двудулка навіть 16го калібру була куди краща в усьому
 

Volodia Hirniak

Мисливець
На початку нульових ще застав мисливця,з іж49 12го калібру то він на полюванні по пуху в обід був як вижатий лимон від 4 кілограмового рарітету і як би хто не хвалив іж49 а люба трофейна двудулка навіть 16го калібру була куди краща в усьому
Копія є копією, а оригінал оригіналом))
З Повагою
 

Охотник77

Снайпер
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Це підходить також і до іж54 з якім так носяться деякі форумчани ;)хоча половина з них вже позбулась предмета обожнювання:)
То вони не того його обожнюють)) Є такий анекдот:
Рішив дід з бабою занятися сексом
Що не робив, як не дерся на неї, а не стоїть.
Зліз і кричить:
- От йоба....ний путін
Тут баба:
- Та до чого той путін?
Дід:
- То при Брежнєву стояв же :D
 

old hunter

Снайпер
Це підходить також і до іж54 з якім так носяться деякі форумчани ;)хоча половина з них вже позбулась предмета обожнювання та перейшли на багато зручніші іномаркі:)
Можє і мені пора.
А яку зручну іномарку можна купити за ціну ИЖа 54-го?
 

Охотник77

Снайпер
Можє і мені пора.
А яку зручну іномарку можна купити за ціну ИЖа 54-го?
За ті фантастичні суми що просять за 54й деякі зможете купити при бажанні,пердея і голанда звісно не купите :) .прослідкуйте по темам чи зпитайте що в замін іж54 купили форумчани ну можливо і доложивши трохі ;)
 
Останнє редагування:

Volodia Hirniak

Мисливець

old hunter

Снайпер
За ті фантастичні суми що просять за 54й деякі зможете купити при бажанні,пердея і голанда звісно не купите :) .прослідкуйте по темам чи зпитайте що в замін іж54 купили форумчани ну можливо і доложивши трохі ;)
Ви ж на форумі давно, скажіть друже за яку фантастичну суму я зможу продати свого ІЖа 54, 1957 року в гарному стані?
Саме не продавати а продати.
Ну хоч приблизно.
Я вважаю, що максимум за 600-700 долярів.
То що ж я куплю за ці гроші путнього?
Отож.
Так, що ІЖ 54 гарний серед інших видів та тозів, про це і пишуть їх власники.
 

Охотник77

Снайпер
Саме не продавати а продати
На разі в країні війна і це ну не той час для цього на мою думку хоча і продають і купляють
Так, що ІЖ 54 гарний серед інших видів та тозів, про це і пишуть їх власники
Та деякі власникі не просто пишуть а розписують їх як шось супер пупер якому ціна тисячі долярів:D хоча ви вказали реальну йому ціну в базарний день всежтакі продають за 1-1.5тищі зелених,прикіньте)мабуть піар робить свою справу))
Отож)
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
У нас на форумі,у розділі "продам гладкоствольну зброю")))
Може я вже присліпкуватий став.
В тому розділі я не бачив саме продаж ІЖів 54-х по 1000-15000 дол.
Штучника одного продали в районі 1000 дол. ну то таке.
А то шо деякі талановиті хлопці виставляють космічні ціни, так то не продажі.
Мова йшла за те що за гроші з продажу ИЖ-54 можно купити гарну іномарку, так от я бачу що не можна.
 

Охотник77

Снайпер
Мова йшла за те що за гроші з продажу ИЖ-54 можно купити гарну іномарку, так от я бачу що не можна.
Ну не можна то не міняйте,діло ваше. Бо хто хоче той знаходить методи а хто не хоче то причини) на цьому дозвольте откланяться)
 

Varjag229

Снайпер
Зверху