подарите пожалуста

bmwersia

Мисливець
огромная прозьба людям которые откликнулись напесать в личку координаты на оплату ближайшее время постараюсь оплатить посылки чтоб не выглядеть бомжом просящим милостыни
и прошу закрыть тему и вобще удалить ее
мне ничего не надо.
пользуйся на здоровье.
делай добро и бросай его в воду;)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
огромная прозьба людям которые откликнулись напесать в личку координаты на оплату ближайшее время постараюсь оплатить посылки чтоб не выглядеть бомжом просящим милостыни
и прошу закрыть тему и вобще удалить ее
Та не рахують тебе бомжом, ті хто подарили тобі щось не візьмуть у тебе гроші, бо то вже не по-людськи буде, не ображайся але зла тобі тут точно не хотіли
 

хитрый лис

клон забаненого
Не треба заздрити, треба заробити.
Дядь Коль ,а почему именно этот человек? ведь в разделе "подарите" 180тем, где есть и багатые и бедные...и взрослые и начинающие...и для этих целей создан этот раздел...а судить кто чего в жизни добился и людей унижать некрасиво,думаю это каждому былоб неприятно услышать.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Mykola STARyy Я не просил денег а на те вещи которые вы перечислели собибирают те которые хотят нажится на чужом горе
Хто, конкретно хоче нажитися? Моня, нагороджений за волонтерство!? Артур, який вигризає земельні ділянки для сімей воїнів, дрова і тому подібні речі!? Чи, не пригадаю зараз хто, просив допомоги в лікуванні дівчинки, подруги дочки!?
Кого особисто ви звинувачуєте!?

За слова треба відповідати.


!
Наївно було би сподіватися на реакцію чоловіка, який звик відповідати за свої слова.
...а судить кто чего в жизни добился и людей унижать некрасиво,
Де? Прошу показати!
Дядь Коль ,а почему именно этот человек?
Не знаю, чуйка мабуть і досвід...
Дядя аты увере я на производстве заработал черепно мозговую
Ой, не треба йому полювання, крий Боже ще якойсь біди знайде.
вобще коль пошла такая пляска в мои 32 шрамов от опирацый больше чем ваши годы волос на жопе
Моя дупа до сліз зворушена такою увагою.
 

хитрый лис

клон забаненого

vadj

Новачок
дядя коля а ты приежай я тебе покажу чего я добился сам без чейто помощи потому что помогать некому и екскурсию сделаю покажу где работаю
а чюйку свою оставте при себе не зная человека нечего судить
 

vadj

Новачок
у меня высшый приоритет дочка и жена ане как вы говорите на развлечения
 

vadj

Новачок
[QUOTE="Mykola

Не знаю, чуйка мабуть і досвід...
.[/QUOTE]

досвид одинадцать лет подземлей поработать и заработать кучу болячек от это досвид а не людей грязью обливать
 

Mykola STARyy

Снайпер
упрёк в финансовом благополучии ну явно может любого обидеть.
Я би скорше сказав "в матеріальній неспроможності".
Так от, я панові нічим не дорікав. Я пояснив чому таким не подаю.
дядя коля а ты приежай я тебе покажу чего я добился сам без чейто помощи потому что помогать некому и екскурсию сделаю покажу где работаю
а чюйку свою оставте при себе не зная человека нечего судить
Апломб звичайно риса поважна, тільки якщо при цьому не просять полатаних штанів.
А скажіть мені, будьте ласкаві, пан, у якого в пріоритеті сім'я і дитина, який в робочий золотий час здатен пропашталакати з пенсіонером мінімум півдня, повинен викликати в мене несказанне захоплення!?
 

хитрый лис

клон забаненого
А скажіть мені, будьте ласкаві, пан, у якого в пріоритеті сім'я і дитина, який в робочий золотий час здатен пропашталакати з пенсіонером мінімум півдня, повинен викликати в мене несказанне захоплення!?
этим самым Вы пол форума неуважаете, так понимать?а я Вам так скажу: работа это не только гайки крутить и землю рыть...и счастлив тот кто это понял....и денег больше и времени свободного.
 

Mykola STARyy

Снайпер
этим самым Вы пол форума неуважаете, так понимать?а я Вам так скажу: работа это не только гайки крутить и землю рыть...и счастлив тот кто это понял....и денег больше и времени свободного.
Пів форума не просить халяви!
Осмерділа мені ця тема
 

собаколюб

Слідопит
Один попросив, інший відгукнувся! В чому проблема? Не розводьте балаган....
Хочете даєте, а ні - не даєте....

ПС: фінанси маю, але коли знайомі дарують дитячі речі, то радію... Не тому що мені не вистачає грошей, а тому що ті гроші, які планувались на одяг- перейшли в інший розділ витрат...
 

хитрый лис

клон забаненого

vovk33

Новачок
Патронтаж на 24 заряда 12 кал подойдет?Сломана защелка!Я в него ногами залазил и затягивал.Могу для веса набить гильзами под звезду.Ответь или сюда или в личку!
 

Lex_kh_hutner

Новачок
Патронтаж на 24 заряда 12 кал подойдет?Сломана защелка!Я в него ногами залазил и затягивал.Могу для веса набить гильзами под звезду.Ответь или сюда или в личку!
Извеняюсь что влажу не в свою тему,я бы принял в дар а то моему патронтажу дедовскому уже полный пипец розсыпался)
 

Mechanik

Снайпер
Извеняюсь что влажу не в свою тему,я бы принял в дар а то моему патронтажу дедовскому уже полный пипец розсыпался)
Lex_kh_hutner
Новачок
Чоловіча, 18
Сторінка профілю Розпочати листування Підписатися Ігнорувати
На форумі з:
17 бер 2016
Повідомлення:
4
Симпатії:
0
Бали:
1
Остання активність Lex_kh_hutner:
Сьогодні, в 02:13

"Полный пипец" - кажете.
Тоді скажіть будь ласка , а від чого Ваш патронташ вже розсипався?
Мисливську зброю у Ваших 18 років ще рано мати Вам у власності.
А може на "браконьєрку" вже ходимо?
 
Останнє редагування:

Lex_kh_hutner

Новачок
От себя по 12 калибру могу добавить пыжей,латунных гильз,и старенький манок на утку) если итересует пишите свои реквезиты)
 
Зверху