подставка для гильз

стасооныч

Мисливець
відписав у ПП
 

стасооныч

Мисливець
отправив
 

стасооныч

Мисливець
посилку ви так и не забрали
21.03 прийшло смс шо посилка зберигаеться уже 3 дни
24.03 зберигання платне
26.03 ви написали шоб я дав декларацію!!я заводжу машину, їду у другий кінець міста ,находжу у друга цю грьобану декларацію-даю Вам і що далі??-як лежала вона так і лежить відпочивае пилякою припадає..
якось так,трохи неприемно ...
 

vadukmuk

Мисливець
да неприємна ситуація, хочеш зробити людям щось приємне, а в наслідок тільки спортиш собі нерви...перш ніж щось резервувати, треба подумати чи воно тобі дійсно потрібне, а не просто так безплатно то хай буде..
 

стасооныч

Мисливець
да неприємна ситуація, хочеш зробити людям щось приємне, а в наслідок тільки спортиш собі нерви...перш ніж щось резервувати, треба подумати чи воно тобі дійсно потрібне, а не просто так безплатно то хай буде..
треба перш за все залишатися людиною...
 

Toз - БМ

Мисливець
Вибачте що так сталось. В мене не було доступу до форуму щоб прочитати ваше повідомлення з номером декларації.
Щодо платного зберігання то воно рахується з моменту повідомлення якого до речі ні Вам ні мені не находило, щодо підставки дуже дякую!
Вибачайте що шустріше не міг забрати.
 

стасооныч

Мисливець
Вибачте що так сталось. В мене не було доступу до форуму щоб прочитати ваше повідомлення з номером декларації.
Щодо платного зберігання то воно рахується з моменту повідомлення якого до речі ні Вам ні мені не находило, щодо підставки дуже дякую!
Вибачайте що шустріше не міг забрати.
удачи Вам
 
Зверху