порох Крук

Dedushka

Снайпер
Не поленился, достал баночку старого доброго пороха " КРУК ", сфотографировал. Высылаю фото. Зеленоватый оттенок. Порох пригодный до 1996. Но пользуюсь им сейчас. Бой ружья отменный.
IMG_20220210_113142.jpg
 

Dedushka

Снайпер
То что продают сейчас под видом пороха " КРУК" одному Богу известно. Даже по цвету порох не совпадает. Зато этикетки на баночках привлекательные. Реклама хорошая)))
 

ATIS

Снайпер
Взяв і я це чудо. Скоро відстріляю, якраз на самоізоляції, час є. По вигляду більш дрібніший за звичний Крук, запах дуже схожий, але меньше виражений. Ціна 110 грн за 200гр, більш ніж файна, аби ще полетів нормально... ;)
IMG_20220210_110010.jpg
IMG_20220210_110013.jpg
 

ATIS

Снайпер
То что продают сейчас под видом пороха " КРУК" одному Богу известно. Даже по цвету порох не совпадает. Зато этикетки на баночках привлекательные. Реклама хорошая)))
В мене Крук 2015 року, від Вашого теж кольором відрізняється, так що тут "такоє"....
Поживемо побачимо.......
 

Dedushka

Снайпер
Взяв і я це чудо. Скоро відстріляю, якраз на самоізоляції, час є. По вигляду більш дрібніший за звичний Крук, запах дуже схожий, але меньше виражений. Ціна 110 грн за 200гр, більш ніж файна, аби ще полетів нормально... ;) Переглянути вкладення 752112 Переглянути вкладення 752113
Интересны будут результаты отстрела на этом порохе. Ждем с нетерпением результатов.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

huntumy

Зброяр
Взяв і я це чудо. Скоро відстріляю, якраз на самоізоляції, час є. По вигляду більш дрібніший за звичний Крук, запах дуже схожий, але меньше виражений. Ціна 110 грн за 200гр, більш ніж файна, аби ще полетів нормально... ;) Переглянути вкладення 752112 Переглянути вкладення 752113
От це по нашому!
Треба відстріляти бо будуть нюхать і куштувати до нового сезону. ;)
 
Зверху