порох Крук

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Может быть вполне.
Первых выпусков, почему нет..
Я сокола банки видел древние, там для 12-го калибра то ли 1,5, то ли 1,6 гр. навеска.
 

solyamba

Мисливець
Так судя по написаному на банке его вообще нельзя использовать на навеску, которая больше 32 грам??. Меня больше это смутило.
 

Volanat

Мисливець
Крук можно купить на Рейберте, но там уже Крук 1 и 2
Спасибо за подсказку, нашел.
Не совсем понятна разница между 1 и 2 (навеска и фракция, а больше никакой информации не увидел)
Кто-нибудь их уже сравнивал по скорости и осыпи, комфорту выстрела? Если кто знает - киньте ссылочку плз.
 

Копатыч

Зброяр

Volanat

Мисливець
А "отлистать" назад, до 50 стр
Спасибо за подсказку
Почему сразу слабо? Надеюсь Вы не сильно затруднились ответом на мой вопрос?
Я пользовался порохом "крук" и для меня было неожиданностью его отсутствие, информация о "крук 1;2" меня ранее не интересовала.
С ув. Владимир.
 

StuDenT1

Мисливець
Спасибо за подсказку

Почему сразу слабо? Надеюсь Вы не сильно затруднились ответом на мой вопрос?
Я пользовался порохом "крук" и для меня было неожиданностью его отсутствие, информация о "крук 1;2" меня ранее не интересовала.
С ув. Владимир.
Крук 1 у меня есть, но никак не дойдут руки его испытать, уже даже патроны заряжены. Он как песок, немного трудновато с ним работать - просыпается сильно. В стволах после него много графитовки, а так вроде сгорает хорошо.
 

Volanat

Мисливець
Воспользовавшись подсказкой почерпнул массу полезной информации, очередной раз убедился в правильности своего давнего выбора в пользу "Крук", увидел что в принципе "Крук - next" рабочий, но извините так и не понял есть ли между ними (1 и 2) разница в выстреле , кроме этой
upload_2019-4-25_12-15-0.png
 
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю. Трішки менше опередження ніж пострілом на ,,Соколі'', і буде Вам радість!.
 

KFoR

Зброяр
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю. Трішки менше опередження ніж пострілом на ,,Соколі'', і буде Вам радість!.
І яку швидкість показує?
 
В Вашій темі про бій рушниці я писав що я практик а не теоретик. Вимірів не проводжу, не має чим. Порівняння порохів проводив на зайцях (лисиця майже видохла), а порівнювати в минулому сезоні було на чому, да і результат порадував.
 

Kapitan

Снайпер
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю.
Маю великий сумнів до того, що він згорає повністю.
Місяць назад перевіряли роботу автоматики МЦ21-12, бо на прикінці полювання виникли не великі проблеми з п/а. Патрони відстрілювали різні в тому числі і споряджені на Крук-2. Так от після відстрілу весь усм був засипаний не згорівшим порохом. В каналі ствола не згорівшого пороху валом. І це не перший відстріл патронів на цьому поросі. Можливо у Вас якась своя особлива зборка патрона, що порох згарає весь. Я споряджав як завжди гільза б/у, 686, 2.1гр, картонна прокладка, пиж ДВП, 32гр, зірка.
 

KFoR

Зброяр
В Вашій темі про бій рушниці я писав що я практик а не теоретик. Вимірів не проводжу, не має чим. Порівняння порохів проводив на зайцях (лисиця майже видохла), а порівнювати в минулому сезоні було на чому, да і результат порадував.
Практика без теорії сліпа. Мене особисто подібний порох сп-спорт не порадував. "Класичний" крук набагато краще.
 
Маю великий сумнів до того, що він згорає повністю.
Місяць назад перевіряли роботу автоматики МЦ21-12, бо на прикінці полювання виникли не великі проблеми з п/а. Патрони відстрілювали різні в тому числі і споряджені на Крук-2. Так от після відстрілу весь усм був засипаний не згорівшим порохом. В каналі ствола не згорівшого пороху валом. І це не перший відстріл патронів на цьому поросі. Можливо у Вас якась своя особлива зборка патрона, що порох згарає весь. Я споряджав як завжди гільза б/у, 686, 2.1гр, картонна прокладка, пиж ДВП, 32гр, зірка.
Прошу вибачення, я помилився!
Порох просто ,,Крук", навіска пороху 2,3 на вкладці в банці на 12к.
Заряджав: гільза хз скільки раз стріляна))), капсуль середній, 2,3 пороху, прокладка тонка картонна, допресовував відриваючи руку від столу)) пижі войлочні, прокладка тонка картонна, дріб 35г, прокладка або дві, тонкі картонні, закрутка настольна буртиком.
Іще одним способом: комплектуючі ті самі тільки пороху 2г, дробу 33гр.
 
Зверху