порох Крук

hnat

Мисливець
Я маю на увазі - це старий крук чи новий?
 

Vov-1

Зброяр
Я маю на увазі - це старий крук чи новий?
Судячи по навісці і кольору ,старий
В тiм роцi брав то по вкладинцi рекомендацiя для 12 калiбру була аж 2,3 гр. По кольору сiрий. Практикував його для латуночки по перу. Та от тiльки сипав я його 1,9 та 2,0 на 32 гр.-33гр. шроту i все було чудово.
 
До речi - мабуть буду замовляти баночку, хай буде. В двудулку споряджав i латунку для першого пострiлу (без контейнеру на войлоку) i капронку з контейнером ( для другого пострiлу) правда на соколi.
 
Пане Копатичу, стосовно пороха ,,Крук'' ( наголошую особисто для Вас, просто Крук, не Крук1 чи 2. Оскільки я раз помилився в своїх висловлюваннях, так Ви ідосі не можете заспокоїтись) згорає))
Якщо Вам так цікаво чому, то запитайте мене в ЛС, а то боюсь в голос і озвучувати, ще сандалетами закидаєте)))
 

КУБА

Мисливець
Пане Копатичу, стосовно пороха ,,Крук'' ( наголошую особисто для Вас, просто Крук, не Крук1 чи 2. Оскільки я раз помилився в своїх висловлюваннях, так Ви ідосі не можете заспокоїтись) згорає))
Якщо Вам так цікаво чому, то запитайте мене в ЛС, а то боюсь в голос і озвучувати, ще сандалетами закидаєте)))
Я підтверджу що крук старий чи новий 1 НЕЗГОРАЄ
 

zavgosp75

Мисливець
А в загалi мене цей порох приэмно выразив. Просто не потрiбно робити перебор з його навicкою i все буде добре. З напiвавтомата не практикував - не знаю, а IЖ - 27, ТОЗ - 63 та подiбнi з цього екстерьэру, аж гай шумить! Менi сподобалось!
На ТОЗ 63 скільки даєте порох/дріб ?
 
На ТОЗ 63 скільки даєте порох/дріб ?
Для латуночки сипав 1,8 гр., в холодну пору 1,85 гр. Скiльки шроту вже не пам'ятаю - давненько це було, та я думаю, що десь я записав у пталмутах по релоуду. Знайду - повiдомлю.;)
 
Останнє редагування:

КУБА

Мисливець
І так мужики поділюся ще однією задачкою... При використанні поруху крук завжди топилася зірочка щоб компенсувати висоту дробі я підкладав прокладки картонні....і це все геморой.... Попробував сьогодні взяти пиж контейнер 28гр сильвер, і насипати в нього 32грами .... І все пішло як по маслу , висота ідеал 11мм до краю гільзи фото додам пізніше
 

ATIS

Снайпер
І так мужики поділюся ще однією задачкою... При використанні поруху крук завжди топилася зірочка щоб компенсувати висоту дробі я підкладав прокладки картонні....і це все геморой.... Попробував сьогодні взяти пиж контейнер 28гр сильвер, і насипати в нього 32грами .... І все пішло як по маслу , висота ідеал 11мм до краю гільзи фото додам пізніше
Все життя так споряджаю.....;):D
Крук такий, насипна в нього просто меньша, от в чому загвоздка;):)
 

КУБА

Мисливець
Все життя так споряджаю.....;):D
Крук такий, насипна в нього просто меньша, от в чому загвоздка;):)
А чого про це ніхто не писав... Блогери невикладали нічого я шукав рецептик 2 роки і махав собі мозги з прокладками
 

Копатыч

Зброяр
А чого про це ніхто не писав...
А читать, пробовали ???????
я шукав рецептик 2 роки і махав собі мозги з прокладками
Для 32 граммовых патронов, при навеске 2.1 Крука, использую Спортинг 28, можно Сильвер 32, но тогда в контейнер ложу прокладку 3 мм ( пробка ),
пост 631, стр 32 .......
это же, как надо было хреново учиться в школе, что бы, за 2 года !!!!!!, не прочитать 65 стр темы ??????:eek::eek::eek::eek::(:(:(:(:D:D:D:D:D:D
 

КУБА

Мисливець
А читать, пробовали ???????

Для 32 граммовых патронов, при навеске 2.1 Крука, использую Спортинг 28, можно Сильвер 32, но тогда в контейнер ложу прокладку 3 мм ( пробка ),
пост 631, стр 32 .......
это же, как надо было хреново учиться в школе, что бы, за 2 года !!!!!!, не прочитать 65 стр темы ??????:eek::eek::eek::eek::(:(:(:(:D:D:D:D:D:D
Підй.б оцінив! Прокладки ставив но за контейнер додумався місяць тому і тільки сьогодні попробував... Я думаю що скоро крук взагалі зникне з ринку ... Хороший порох за класну ціну хотілося щоб виробники модернізували порох і налагодили виробництво
 

Копатыч

Зброяр
Уважуха, есть чувство юмора .....;););)
Хороший порох за класну ціну хотілося щоб виробники модернізували порох і налагодили виробництво
А это вряд ли .....:(:(:(:(, порох Крук производили путем переработки артиллерийского пороха ....., а что мы имеем, в сухом остатке .......
2015 - Сватово
2017 - Балаклея
2017 - Калиновка
2018 - Ичня
2004 - Новобогдановка ....., я там был, на 3 день .... страшно ......
 

senya 2011

Мисливець
Колеги , то як на рахунок нового СП Кабан, СП Утка, СП Спорт, СП З-К - це все так би мовити "покращений крук" . Хто користувався, відповідність навіски реальна чи трішки допрацьовують? Як він взагалі виглядає, що зі стволом після стрільби, сміття немає???
 

KFoR

Зброяр
Колеги , то як на рахунок нового СП Кабан, СП Утка, СП Спорт, СП З-К - це все так би мовити "покращений крук" . Хто користувався, відповідність навіски реальна чи трішки допрацьовують? Як він взагалі виглядає, що зі стволом після стрільби, сміття немає???
Стріляв сп-спорт так йому до "класичного" крука як до неба рачки
 
Зверху