порох Крук

Blackview

Новачок
Колеги , то як на рахунок нового СП Кабан, СП Утка, СП Спорт, СП З-К - це все так би мовити "покращений крук" . Хто користувався, відповідність навіски реальна чи трішки допрацьовують? Як він взагалі виглядає, що зі стволом після стрільби, сміття немає???
Ви помиляєтесь. Саме СП З-К позиціонується як покращений крук. Як виявилося так і є, той же Крук, тільки трішки краще. Це найкращий порох з лінійки СП для гладкоствола.
Все інше - власна розробка.
 

huntumy

Зброяр
Ви помиляєтесь. Саме СП З-К позиціонується як покращений крук. Як виявилося так і є, той же Крук, тільки трішки краще. Це найкращий порох з лінійки СП для гладкоствола.
Все інше - власна розробка.
Чим крайщий?
 

huntumy

Зброяр
Хорошо коль есть в продаже, но такие смелые заявления вызывают только улыбку.
Цитата автора продажи этого пороха...

Чесно кажучи не знаю. Виробник каже що різний склад. Я не заморочуюсь, для себе лишу сп з-к. Він найпопулярніший, та перевірений минулим сезоном моїми товаришами на близькі та середні дистанції. Хоча попри заявлену малу початкову швидкість, та довіряти Шосткінським замірам Самі розумієте ..., десь бачив на форумах, що ним чисто брали крижня около 50 м. На пізню осінь та зиму планую сп утка, привабливі показники.
Порох новий, сезон покаже. Хоча розходиться мов гарячі пиріжки, дуже ціна приваблива, особливо на вагу.
 

senya 2011

Мисливець
Хорошо коль есть в продаже, но такие смелые заявления вызывают только улыбку.
Цитата автора продажи этого пороха...

Чесно кажучи не знаю. Виробник каже що різний склад. Я не заморочуюсь, для себе лишу сп з-к. Він найпопулярніший, та перевірений минулим сезоном моїми товаришами на близькі та середні дистанції. Хоча попри заявлену малу початкову швидкість, та довіряти Шосткінським замірам Самі розумієте ..., десь бачив на форумах, що ним чисто брали крижня около 50 м. На пізню осінь та зиму планую сп утка, привабливі показники.
Порох новий, сезон покаже. Хоча розходиться мов гарячі пиріжки, дуже ціна приваблива, особливо на вагу.
Якщо так пише людина яка продає, то все зрозуміло! Чітко та ясно :)
 

Blackview

Новачок
По чому зрозуміли?
Хронографа не маємо, але при стрільбі по залізних оцинкованих відрах з 35м+\- старий крук пробивав першу стінку, а на другій робив добрі вмятини і лише деякі дробини проходили на виліт. СП З-К прошива на виліт обидві, за вийнятком деяких дробин. Та й по відгукам - дехто каже старий різкіший, дехто що сп.
З пов.
 

ATIS

Снайпер
Те що пробило відро на виліт ще буде залежати від твердості шроту.
Яким номером шроту стріляли?
 

Blackview

Новачок
Якщо так пише людина яка продає, то все зрозуміло! Чітко та ясно :)
Щоб було все "Чітко та ясно" треба встати з дивану та спробувати. Був старий Крук - плювались на нього, тепер
Старый крук хороший порох. Много охотников его предпочитают нобелям не говоря уже о сп.
У меня самый большой % дальних по птице именно на круке.
З'явився СП теж не влаштовує. Таким як Ви хоч золотий продай всеодно не влаштує.
На даний час за такі гроші кращого пороху ніж СП З-К в Україні немає. Це доводить величезний спрос на нього, та схвальні відгуки. Зачасту беруть одну банку, а потім відразу ящик.
 

Blackview

Новачок
Те що пробило відро на виліт ще буде залежати від твердості шроту.
Яким номером шроту стріляли?
Так, але шріт був один і той самий. За номер точно не пам'ятаю, щось в районі #3-#4.
Звичайно я привів не найкраще порівняння різкості порохів, але достовірних даних з хронографа ще не маю, нажаль. Ви запитали, я відповів.
 

senya 2011

Мисливець
Щоб було все "Чітко та ясно" треба встати з дивану та спробувати. Був старий Крук - плювались на нього, тепер

З'явився СП теж не влаштовує. Таким як Ви хоч золотий продай всеодно не влаштує.
На даний час за такі гроші кращого пороху ніж СП З-К в Україні немає. Це доводить величезний спрос на нього, та схвальні відгуки. Зачасту беруть одну банку, а потім відразу ящик.
То полюйте на здоров'я, вам ніхто незабороняє. На щастя є інші види пороху з якими також можна працювати без проблем!
 

huntumy

Зброяр
Щоб було все "Чітко та ясно" треба встати з дивану та спробувати. Був старий Крук - плювались на нього, тепер
Ну сдесь Вы не правы. Сергей очень много чего делает и делится с форумчанами.
З'явився СП теж не влаштовує. Таким як Ви хоч золотий продай всеодно не влаштує.
у меня больше 10 наименовпний порохов. А на сп хороший дозвук выходит. Всему свое применение.
 

senya 2011

Мисливець
Ніколи на крук не плювався. І від знайомих поганого не чув.
Мушу взяти цей СП спробувати, побачимо;)
Підкажіть де його можна придбати?
З повагою. Чекаю від вас відмашку, якщо сподобається напишіть будь-ласка також візьму.
 

Blackview

Новачок
Якщо так пише людина яка продає, то все зрозуміло! Чітко та ясно :)
Я не хотів нікого образити. Просто, на мою думку, шановний senya 2011 зробив висновок лише з викладеного вище посту. Робити якісь висновки не випробувавши порох якось не правильно. Якщо я не правий - виправте. Ще раз вибачаюсь.
З пов. Вячеслав.
 
Зверху