порох Крук

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ну да упаковка "гуляє".Тай даних ніяких.Але ж і на Н.С. теж незажди є всі "знакі отлічія".
Ок, якщо навіть ліньки читати власну тему, то я трішки підігрію та завтра продовжу.

Новина, звісно, не свіжа, але дуже цікава.
https://korrespondent.net/ukraine/4...lilzvzt3FWPIsnyPtQY0iGFy4EfGBr2vonLp9nVk4fe9I
От і напишіть, хто це бачив раніше?
 

Dusk Hunter

Мисливець
Щось мені здається що мова йде все ж таки за порох сп-з-к! І виробник даного пороху хто?...
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Що цікаво, коли придбав Крук, то споряджав його так:
Гільза пластик, жевело, 2.1 пороху, картонна порохова прокладка, два двп пижі, 32 гр шроту, прокладка, закрутка. Билось все файно, качка, заєць, голуб....
З'явився хрон, відстріляв я такий патрон, швидкість 350 - 370..... Зараз би з таким патроном не пішов би на полювання...:D
Этому патрону не хватило обтюратора на порох или п/к, и было б там 380-390м/с
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Було...
згорнули всі продажі круків-1-2-3, уток-зайців-кабанів та інших СП. ;)
Отож..
А таке розмаїття було.
Хочеш то, хочеш сьо..
І там, і сям, на купі всіляких ресурсів, не то що на сусідньому.
А тепер.. я на швидку прошвирнувся - сільвера не знайдеш, не те що ще купу чого іншого. Хіба хто з загашника дістане та чомусь вирішить продати..
А тепер раптом з заводу продають.. та ще й по 400/кг. Тут по одній ціні зрозуміло, що то може бути хіба тротил із шашок перетертий на тертушці.
Але в нас народ такий, як є яке гівно так треба в нього обов'язково вляпатися.
 

Dedushka

Снайпер
Интересен будет результат отстрела патронов с этим порохом. Кучность, равномерность осыпи и резкость боя.
 

mulyavchik

Снайпер
Ну все.Відстріляєтесь дайте будь ласка результати по всім параметрам,щоб хоч глянути.і прикинути собі вартує воно того чи ні.Подякував.
 
Зверху