порох "Сильвер"

SILVER-90

Мисливець
...
К сожалению, мы не отправляем порох частным лицам по почте, как вариант, собираете гонца - и к нам. ...
Можна ще піти таким шляхом, - організувати лист від голови мисливського колективу, як у вкладенні. Таким чином поставки вже здійснювалися. Але все одно мінімальна партія - 50 банок (одне упакування).
 

Вкладення

Останнє редагування:

Sheff

Мисливець
Можна ще піти таким шляхом, - організувати лист від голови мисливського колективу, як у вкладенні. Таким чином поставки вже здійснювалися. Але все одно мінімальна партія - 50 банок (одне упакування).
Все зрозуміло.Дякую!
 

HOWA

Слідопит
Запитання до SILVER-90.
Чому пІсля використання порохів марок А та Б в стволах грязі, чорної як... , як у комині сажі після опалення хати довгою зимою ? Після димняку значно менше. Чи я щось не так споряджаю?
 

Sheff

Мисливець
Вітаю! Яка зараз ціні на пороз Сільвер? Умови на придбання такі ж, нічого не змінилося?
 

Varjag229

Слідопит
Стріляв сьогодні 688 х 1,95 г. Сільвер-Б х п/к на 24 г х 28г #7 х зірка 8 променів та докатка OMV-2-12. Дві партії пороху. Придатний до грудня 2021 р. Чудово - і стволи чисті. Придатний до 1997 р. партія #6 - в стволах дуже грязно, багато диму і двічі з 50 пострілів біля казни під час пострілу - вогонь на закритій переломів (зі слів сусіда). Запах і колір пороху, - як у свіжого. Можливо, для старого недогруз ?
 

Varjag229

Слідопит
Стволи 760 х 76, 18,3 мм, звуження мобіл 0,5 та 0,75 мм. Температура -4 град., снігопад.
 

Varjag229

Слідопит
І чому виробник не випробовує закриття "зіркою" ? Теоретично тиск підніметься на 100-150 кгс/см кв.
 

Panters

Снайпер
А для мене то вже коли геть нічого не дістати тоді крутив би Сільвер, жодного плюса в ньому не бачу.
 

Varjag229

Слідопит
А для мене то вже коли геть нічого не дістати тоді крутив би Сільвер, жодного плюса в ньому не бачу.
При купівлі у виробника - ціна пострілу істотний плюс. І прогнозовані тиск та швидкість шроту.
 
Зверху