продам дипломовану вижловку РРГ

a-hil

Мисливець
продам дипломовану вижловку РРГ.
вік 2,5 роки.
Батько Буян Януля Б.В., мати Айка Давидюка М.В., документи ФМСУ.
Вижловка має д.ІІ з.р. в смичку.
оцінка екстерьєру - відмінно.
телефон: 0675275476, ціна - договірна. місцезнаходження - Здолбунів Рівненської області.
 

Вкладення

a-hil

Мисливець
навіщо продавати таку собаку??
тому, що потрібно /вибачте, але яке питання, така і відповідь/. Стосовно вижловки, то я нічого не приховую. Якщо в оголошенні для вас мало інформації для її придбання, то телефонуйте, я завжди дам відповідь на будь-які запитання, а ще краще - приїздіть і дивіться вживу. Продажа з Арфою /так її звати/ не пов"язана. З повагою....
 

Саша1985

Мисливець
телефон: 0675275476, ціна - договірна. місцезнаходження - Здолбунів Рівненської області.
Укажите пожалуйста цену на вашу выжловку согласно правил.Вы же не на аукционе,а на форуме охотников.Или если цена договорная,так что, кто больше предложит,тому и продам.Боитесь продешевить?
 

a-hil

Мисливець
Укажите пожалуйста цену на вашу выжловку согласно правил.Вы же не на аукционе,а на форуме охотников.Или если цена договорная,так что, кто больше предложит,тому и продам.Боитесь продешевить?
Ціна вижловки 300$. І, звичайно, я і тільки я буду вирішувати кому її продавати. А на рахунок продешевити, то якщо ви хоча б одну собаку ставили на ноги, то повинні знати, яка її ціна в "такій комплектації". А взагалі, Олександре, невже так важко зателефонувати, адже не рушницю купуєте, яку, в тій чи іншій мірі, можна оцінити по фотографіях?
 

Саша1985

Мисливець
Вы не обижайтесь пожалуйста,но есть правила одни для всех.А то что поставить собаку на ноги это не легко,я с вами полностью согласен.Сам сейчас воспитываю щенка,и начинаю понимать на сколько это не легко.Так что если чем то вас обидел прошу извинить.
 

sumyhunt

Мисливець
многим сдается что содержание собак сущий пустяк. у меня щенок 8 мес. уже 300у.е. с покупкой обошёлся. это еще хз что из него выйдет.
 

a-hil

Мисливець
якщо нічого не зміниться, то орієнтовно 05 травня має починатися тічка, принаймі так було минулого року.
 
Зверху