пропала лайка

Статус
Закрита.

* Лесник *

Новачок
В м Славута Хмельницької обл, пропала західно-сибірська лайка. Кобель, Кличка бакс, Загубилася в районі газкантори.
 

Вкладення

STANISLAV

Мисливець
Коли загубився?Питаю тому,що у Франківську похожий-десь 3 неділі тому на авторинку продавався за 100 у.о.,і купили в Рожнятівський р-н.Без доків!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
surgut;49274 сказав(ла):
Коли загубився?Питаю тому,що у Франківську похожий-десь 3 неділі тому на авторинку продавався за 100 у.о.,і купили в Рожнятівський р-н.Без доків!
Ось вам одна з причин, навіщо не допускають собак без документів до полювання: вкрав - доків немає - полювати не можна - навіщо красти?
 

* Лесник *

Новачок
НІЧОГО НЕ ВЗНАВ. СОБАКУ ПРОДАЛИ,І ПРИХОВАЛИ. ПРИЙДЕТЬСЯ ЗНОВУ КУПЛЯТИ ЩЕНКА І ВЛОЖУВАТИ СВОЮ ДУШУ В НЬОЬГО,ЩОБ ДОБРЕ ПРАЦЮВАВ.ЖАЛКО СОБАКУ,ГАРНИЙ СОБАКА БУВ,РОБОТЯЩИЙ. ОСНОВНА РОБОТА ЙОГО БУЛА КУНИЦЯ.ПОВИЗЕ КОМУСЬ.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Сургут у Вас яка небуть інформація (хто, кому продав, № моб.тел ПІБ, адрес кому продали).
Дякую.
 

Nikita

Мисливець
Тот кто украл будет с ней охотиться,а если окажется рабочая,то и документы сделает,а хозяину останутся болезненые воспоминания,документы и новое попадалово на деньги(из личного опыта).Самое лучшее,если собака нужна для охоты)найди под эти документы похожую собаку.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Да, крадуть тільки уроди, як неяк це член сім"ї до якого привязаний господар, його жінка, діти ......, за таке діло треба карати,.
 

STANISLAV

Мисливець
* Лесник * писал:
Як раз три тижні тому і пропала. А хто купив. номера нема


Нажаль більше інформації не маю.Випадково проходив,побачив хорошого пса підійшов запитати хто,що,за скільки.Продавав молодий хлопчина років 20-25.Запитав у нього звідки собак-він сказав:привіз з Росії ще маленьким,але собака його не слухав і не реагував на своє ім"я,тут я запідозрив що можливо собака крадений.Хлопчина признався що не мисливець і собака так для краси.Підійшо мужичок років 45-50 сказав ,сказав що з Рожнятівського р-н.дав гроші і жодних емоцій у хлопця не було.Це все,що я знаю нажаль.Собака на вигляд молодий,грайливий,цікавий подібний до вашого но я не можу вам дати 100% що один в водин:( один раз всього бачив:(
 

Серега

Новачок
4580dry писал:
Да, крадуть тільки уроди, як неяк це член сім"ї до якого привязаний господар, його жінка, діти ......, за таке діло треба карати,.

Отрубить руки за такие дела по самые яйца!
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Було б бажання знайти все можна.
 

Поисковик

Новачок
4580dry;49501 сказав(ла):
Було б бажання знайти все можна.
Ой, не была бы я столько уверена. Бывали случаи, когда в поиске животного, задействовали кучи людей. Реально массовое оповещение и в виде объявлений на столбы, и в интернете, и как угодно. А о собаке ни слухом, ни духом. Тем более, что Славута городочек маленький, могли запросто уволочь в любой близлежащий пгт или село. На машине могли подобрать. Да, мало ли что. Плюс, ко всему же, в Славуте интернет не сильно популярен. Мож кто и нашел, а на вас никак выйти не может. Вы не зацикливайтесь, что его обязательно перепродали. Всё равно сотню объявлений поклейте. Обязательно с фото, чтобы его визуально запомнили. А на местных Птичках, то объявку в полиетиленовый файлик вложите и скотчем хорошенько приклейте, чтобы дольше висело.
И пообещайте вознаграждение побольше.
Не отчаивайтесь.
Вдруг кто-то из местных нашел, да на вас никак выйти не может.
 
Статус
Закрита.
Зверху