пули для нарезного ствола(Супра).

Dune

Мисливець
Таховська Діаболо дуже навіть не погано полетіла з сюпри але через сильну освинцьовку, відмовився від її використання. Також пробував кулю ''парадокс'' від Valera71(сусідній форум). Схожа на Грізлі але з пижом на шурупі(мабуть має працювати як стабілізатор а польоті), то або навіску при самокруті не підібрали або ще там щось... Одним словом не полетіла і та ж освинцьовка.
 

KFoR

Зброяр
Так. До речі твоя шш теж мала б непогано летіти з сюпри.
Буде можливість, то Вітіні з сюпри обов'язково полетять. Ш-ш першою :)
Мені ще цікаво як удар з сюпри полетить, з 76см ствола ати з звуженням 0.5 з рук пробоїни закрив долонею. Це на 50 метрів.
 

Patso

Снайпер
Буде можливість, то Вітіні з сюпри обов'язково полетять. Ш-ш першою :)
Мені ще цікаво як удар з сюпри полетить, з 76см ствола ати з звуженням 0.5 з рук пробоїни закрив долонею. Це на 50 метрів.
Не знаю, може і полптить, але не думаю що по обкладках він наріжеться.
 

Dune

Мисливець
Вітаю! Пристріляв сьогодні оптику на сюпрі під Моноліт 32 12/70., на дистанцію 50м.(тир) Заодне магнумом пальнув і 28-м 12/70. Можу з впевненістю сказати, що ''відриви'' - це мої помилки при прицілюванні, дубовий спуск і потужна віддача 32-их. Трохи потепліє і буде час, зроблю аналогічний відстріл на 100м.
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Вітаю! Пристріляв сьогодні оптику на сюпрі під Моноліт 32 12/70., на дистанцію 50м.(тир) Заодне магнумом пальнув і 28-м 12/70. Можу з впевненістю сказати, що ''відриви'' - це мої помилки при прицілюванні, дубовий спуск і потужна віддача 32-их. Трохи потепліє і буде час, зроблю аналогічний відстріл на 100м.
Непогано, а як для порівняння вони летять з тієї ж рушниці з гладкого ствола? Чи не відстрілювали. Просто в мене такі групи получались ударом -28 з півчока. От на 100м дуже цікаво..
 

Dune

Мисливець
Непогано, а як для порівняння вони летять з тієї ж рушниці з гладкого ствола? Чи не відстрілювали. Просто в мене такі групи получались ударом -28 з півчока. От на 100м дуже цікаво..
Пробував, не то пальто! Прилітає не погано але менш стабільно. Я переконаний, що якби не мої помилки(в оптику їх дуже добре видно, на відміну від мушки/цілика), то всі пробоїни були би однією великою в чорному квадраті. Комплекс працює відмінно, оператор підводить. На 91м. колись стріляв 32. Прилітає з пониженням на 15-20см. Влучав в літрову бляшанку з під фарби(цілик і мушка).
 

Patso

Снайпер
Пробував, не то пальто! Прилітає не погано але менш стабільно. Я переконаний, що якби не мої помилки(в оптику їх дуже добре видно, на відміну від мушки/цілика), то всі пробоїни були би однією великою в чорному квадраті. Комплекс працює відмінно, оператор підводить. На 91м. колись стріляв 32. Прилітає з пониженням на 15-20см. Влучав в літрову бляшанку з під фарби(цілика і мушка).
Я найкучныше спорядження Удара-28 пробував стріляти з півчока з коліматором. На 50м там в десятці одна дірка від трьох куль (викладав фото тут на форумі), пробував на 100м. вписався десь в 25-30см, але пониження СТП більше 40см від точки прицілювання. Але кля 28г і в тому спорядженні початкова швидкість низька 360 м/с.
 
Зверху