пули для нарезного ствола(Супра).

kresch

Новачок
Купил вот такие пули, очень похожи на Ваши. Калибр 12, вес 36г, по пояскам 18.5мм, стрелял 50 м ( плюс минус пару метров) МЦ2112МР насадок «парадокс», снаряжал на сокол 2.1г, пыж что на фото(с комплекта), шуруп откусывал пассатижами, закрывал звездой. Мишени не нашел, стрелял с крыши авто, отклонение от центра в районе 5-8см на 3 часа, 3 выстрела, две пробоины коснулись краями, 3-я левее 3см от предыдущих.
Так,це мої кулі.Їх можливо робити без шурупа, його присутність з стабілізатором суттєво покращили результати у тих в кого ця куля не хотіла летіти.Але є непоодинокі випадки коли куля без стабілізатора летить гарно.
 

kresch

Новачок
Владельцы оружия с насадками «парадокс» кто, чем стреляете? Какие результаты?

Добрый всем день! Наконец то погода дла нам отстрелять пули Парадокс и ШШ цельные и ШШ с пропилом!
Стрелял с инерционнки , ствол Типа Супра!
Так по навескам!
Пуля Парадокс вес 35.4гр -порох D20 1,47гр и 1,55 гр!
Пуля ШШ цельная и сепарированная вес 40гр - D20 1,47 гр!
Отстрел проводил с рук сидя на расстояние 100 и 50 метров!
Все видно по фото! Разбег на 100 -10 см для меня супер результат!Правда на 100 брал навеску 1,55 гр!Кстати ШШ тоже на сотку за 15 см не вышли !Це відгук з іншого ресурсу,якраз у цьому випадку кулі з стабілізатором полетіли краще.Потім, наскільки знаю, був використаний порох АО який суттєво покращив результати та збільшив відстань влучань.
 

enj

Новачок
Так,це мої кулі.Їх можливо робити без шурупа, його присутність з стабілізатором суттєво покращили результати у тих в кого ця куля не хотіла летіти.Але є непоодинокі випадки коли куля без стабілізатора летить гарно.
С пыжом-стабилизатором не пробовал, с того что читал сделал вывод что чем меньше длина тем меньше количество оборотов необходимо для стабилизации пули в полете.

Стрелял еще через парадокс Гризли-35 и Вихрь-2, Гризли идет без отклонений, Вихрь на 11 часов на 50м- 10см примерно. Результаты отстрела сфотографирую в следующий раз.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ось знаю знаю одного учасника з Ганзи, може Ви знаєте, Лавров Олексій, що мені "Зеніти" присилав для колекції.
Так ось, Лавров, багато різних куль відправляв у Каліфорнію, Джефу.
І ось на відео відстріл куль - "Контарева"
Так же на каналі Джефа, є відстріли куль Майера, Азот, АЗОТ Комби, Тріо, Полева і так же кулі "Зенит" самого Лаврова.
Так в повільній зйомці видно, чому "ТРИО" летить куди попало, "АЗОТ Комби" як летить, картеч залипає в кулю, а ми думали, що вона розлітається ширше мішені.

П.С. Кому цікаво, підписуємся на канал Джефа і дивимось https://www.youtube.com/user/taofledermaus
Скоро появляться відео відстріл куль - "Зенит СПОРТ" і "Зенит Экспансивная". І так же, там є дуже багато відстрілов різних цікавих куль.
Правда у амеров, спорядження хромає, не так серйозно підходить до пороху, як Ми)
 

enj

Новачок
через парадокс с пластиковым стабилизатором не стрелял, с тремя и двумя поясками покупал, но у них диаметр по пояскам меньше 18.5, поэтому валяются без дела, да с ТОЗ-34 тоже не пошли...
 

Вкладення

babur

Слідопит
А Полева,пробовал кто нибуть через парадокс?Есть такой опыт?
 

Dune

Мисливець
Вітаю! Моноліт 32 від Дюплекса чудово летить з такого ствола, принаймі в мене. Патрон відносно не дорогий, куля освинцьовки не залишає. Правда на 100м. з пониженням на 15-20см. прилітає зате без розльоту по горизонталі і енергії ще більше чим достатньо.
 

Patso

Снайпер
Хлопці, хто має ствол з сюпрою? Хочу протестувати свої кулі ( підкаліберні в жорсткому контейнері) з сюпри. Кулі звичайно, надам безкоштовно.
 

KFoR

Зброяр
Хлопці, хто має ствол з сюпрою? Хочу протестувати свої кулі ( підкаліберні в жорсткому контейнері) з сюпри. Кулі звичайно, надам безкоштовно.
Я, але дуже швидко провести тест не обіцяю. Але обов'язково і через хронограф відстріляю.
 
Зверху