пуля на кабана

huntumy

Зброяр
Названы мною пули не могут не лететь. Не знаю какое кривое ружье нужно чтобы все так было плохо.
Ни когда не подбирал пулю под ствол!!!
Надо пристрелять, не вопрос. Все всегда летело(10-15см на 50м) с любого ружья. Если у кого не летит, причина не в пуле!!!
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Ще удар 32 можете спробувати, вона теж гарно літає.
Так, то теж добра куля...... Сам взагалі не дуже захоплююсь металевими кулями, але цей варіант дуже хороший...... Придбав на форумі 20 шт на пробу Удар 28..... Планую теж відстрілять..... В мене товариш побачив ті кулі, то дуже сподобались..... Він стріляв латунними Рубейкіна постійно.... Але не рідко приходять боком і кучність не в найкращому стані.... якщо підуть гарно то і Удар 32 думаю придбати.... Відстріл плануємо з ИЖ 26 і Иж 54. Повинно піти добре...... З повагою.....
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
На худой конец ш-ш. Пули которые не могут не лететь. Нет нужно заморочится непойми чем.[/QUOTE]
На рахунок Шш, то в мене ця куля взагалі є основою, і вже перевірена на полюванні на кабана....... Також стріляю і Гуаланді 32, і Полева, і на бій цих куль нарікання немає взагалі......
А на рахунок Маєра то просто для експерименту...... Я нікого не заставляю ними стріляти...... Піде то піде, а не піде то не буду споряджати..... То просто експеримент......
 

huntumy

Зброяр
Він стріляв латунними Рубейкіна постійно.... Але не рідко приходять боком і кучність не в найкращому стані.... якщо підуть гарно то і Удар 32 думаю придбати....
Рубейкина очень специфическая пуля. Не всегда сразу получается ее пристрелять.
С ударом куда проще. Голова тяжелая, хвост легкий еще и больше диаметром чем сталь. Кувыркание не заложено конструкционно.
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Можливо в когось є досвід стрільби трипоясковими кулями Контарева на азоті. Буду вдячний якщо підскажите навіску АО і максимальне звуження, з якого можна стріляти...... З повагою.......
 
Зверху