підкажіть по гончаку

Статус
Закрита.

andryx1

Снайпер
Доброго усім дня.Придбав я сучку естонського гончака.Щеняті було два місяці,коли брав.Собака росла нормально і в сім місяців перший раз погнала звіра(я навіть не бачив кого)Зараз собаці майже рік,ганяє зайця,лиса,про козу навіть не говорю.Роботою собаки я задоволений,але тепер,коли вона підросла,вона не дуже похожа на естонку.Я не експерт,але вона чомусь білша за естонців 52 см в холці.Підкажіть будь ласка чи може таке бути,чи тут щось не так?
 

Вкладення

AND KOV

Снайпер
Зробіть нормальне фото,помоєму у вас англорус, а щенячка є?
Оце вам хлопці кіно. Певно доків немає, а якби були то пішлиб на виставку і експерт оглянув і дав вам свідоцтво. Але сходіть до найближчого єксперта.
Але єстонцем у вас помоєму і не пахне-скоріш англорус...
чекаємо детальні фото- фас-профіль і т.д.
 

Рома2323

Мисливець
Ну для выжлецов породы эг рост 52 это самый предел,для выжловки многовато,там 48-49 предел.Ещё нужно уметь правельно померять!
 

Рома2323

Мисливець
Или просто переросла не много,но больше я уверен что просто не правельно померяли.

Кстати для РПГ переростки обычное дело,иногда на выставках выжлнцы ростом под 80 см точно.Скоро эстонцы будут что пегие а РПГ что лошади.
 

Рома2323

Мисливець
гоняет,радует и это самое главное а на всё остальное не обращай внимания!
 

Bariboy

Мисливець
Росте то й росте.
Ну нічого страшного, гірше якби ще й хвіст бубликом був і вуха як у спаніеля....
До речі - тут хтось питав...-а чому собаки так дорого...?
 

andryx1

Снайпер
AND KOV писал:
Зробіть нормальне фото,помоєму у вас англорус, а щенячка є?
Оце вам хлопці кіно. Певно доків немає, а якби були то пішлиб на виставку і експерт оглянув і дав вам свідоцтво. Але сходіть до найближчого єксперта.
Але єстонцем у вас помоєму і не пахне-скоріш англорус...
чекаємо детальні фото- фас-профіль і т.д.
 

Вкладення

andryx1

Снайпер
собаколюб;159698 сказав(ла):
казали, що купили ЕГ, а доки показуєте на РРГ?!
Документів покищо немає.На виставці був для отримання нульового родоводу.Експерти встановлювали належність до породи.
 

AND KOV

Снайпер
andryx1;159705 сказав(ла):
собаколюб писал:
казали, що купили ЕГ, а доки показуєте на РРГ?!

Документів покищо немає.На виставці був для отримання нульового родоводу.Експерти встановлювали належність до породи.
Одним словом, єврогончак...
 
Статус
Закрита.
Зверху