ржавий лак

Статус
Закрита.

andryx1

Снайпер
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.
 

Вкладення

Trust

Мисливець
Пожалйста резерв на 1 лтр.Реквизиты в личку.С уважением
 

Ник42

Мисливець
Скажите если не трудно на сколько сезонов хватит этого покрытия из личного опыта конечно .И самое главное в гаражных условиях это реально сделать?Нет ли каких подводных камней?Хочется попробывать по весне но и ружье изгадить не хочется .Ведь все мастера что то но не догаваривают.За ранее блогадарен за ответ
 

andryx1

Снайпер
Ник42;162781 сказав(ла):
Скажите если не трудно на сколько сезонов хватит этого покрытия из личного опыта конечно .И самое главное в гаражных условиях это реально сделать?Нет ли каких подводных камней?Хочется попробывать по весне но и ружье изгадить не хочется .Ведь все мастера что то но не догаваривают.За ранее блогадарен за ответ
Довговічність покриття аналогічне заводському часів ссср,якщо дотримуватись інструкціі.Гальванічні роботи проводити не в квартирі,а в гаражі або на дачі.Великих секретів нема,але потрібний невеликий досвід.Тому я всім раджу зробити пробне вороніння не на зброі.Саме основне зробити хорошу підготовку металу.Для прикладу:хорошому автомаляру пофарбувати машину то як два пальці....,а підготувати до фарбування,потрібно затратити багато часу і праці.
 

alexsnaiper

Новачок
andryx1;162414 сказав(ла):
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.
як його купити на луцьк вислати можете я знаю що розчин краще висилати тільки нічним експресом перевізник куплью без проблем т 0982473070 олег

andryx1;162414 сказав(ла):
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.
andryx1;162414 сказав(ла):
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.
 

andryx1

Снайпер
alexsnaiper;163051 сказав(ла):
andryx1 писал:
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.
як його купити на луцьк вислати можете я знаю що розчин краще висилати тільки нічним експресом перевізник куплью без проблем т 0982473070 олег

andryx1 писал:
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.


andryx1 писал:
Продам розчин для вороніння металу "ржавий лак"+ інструкція.Ціна за 1 літру-100гр.Літри розчину вистарчає на декілька одиниць довгоствольноі зброі.В герметично закритій посуді,розчин можна зберігати багато років.
Відправлю Новою Поштою.
 

serega4

Мисливець
есть такой вопрос,мне воронить полностью ружьё не нужно,надо заворонить отдельные детали(винтики,скобу,рамку запирания и т.д.)Возможно ли чернить детали местами?всё старое воронение снимать не буду.
 

andryx1

Снайпер
serega4;163266 сказав(ла):
есть такой вопрос,мне воронить полностью ружьё не нужно,надо заворонить отдельные детали(винтики,скобу,рамку запирания и т.д.)Возможно ли чернить детали местами?всё старое воронение снимать не буду.
Зничайно краще зняти старе вороніння нульовкою,а потім заполірувати.Старе вороніння ще можна витравити кислотою,але я не раджу.Потпібен досвід роботи з кислотами.Не полініться і підготуйте деталі вручну.І взагалі я б радив усім,зараз придбати лак,підготувати усе необхідне згідно інструкціі,а всі роботи проводити в міжсезоння. Тому що зараз Ви будете поспішати.Поверхню підготуєте погано,ржавому лаку не дасте добре просохнути і в результаті вороніння вийде не якісне,а скажете що вам впарили якусь фігню.З повагою
 
Статус
Закрита.
Зверху