ржавий лак

Статус
Закрита.

Arsenfresh

Мисливець
Робота закінчена, це для порівняння з моєю МЦ, яка реставрована 2016р., тоді я вчився тільки. Дякую Андрію за якісну кислоту!!!
 

Вкладення

надо 0,5 литра ржавого лака и инструкция скиньте реквезиты на оплату приват банк на телефон 0955014123 виктор зарание спасибо
 
Харьковская обл. город Лозовая отделение новая почта №3 Харуба Виктор Николаевич 0,5 литра ржавого лака. телефон 0955014123
 

Aleks-nk

Новачок
Добрый день! Хочу купить 0.5 л. р. лака + инструкция, реквизиты прошу на тел. 050 927 21 75.
Также подскажите форумчане где купить кальцинированную соду.
 

bogdan_borisov

Новачок
доброго дня,а готових наборів не продаєте? мається на увазі увесь комплект для вороніння ,все що там потрібно мати для роботи,
 

andryx1

Снайпер
Вітаю! Що Ви маєте на увазі ?
все що там потрібно мати для роботи,
Я використовую великі (на 5-6 одиниць довгоствольної зброї) гальванічні ванни з терморегуляторами і таймерами. Для крацовки,також використовую електроінструмент. Вороню відразу декілька одиниць зброї і вручну крацувати я б замахався.Ну і на дворі не камяний вік.
 

bogdan_borisov

Новачок
Вітаю! Що Ви маєте на увазі ?

Я використовую великі (на 5-6 одиниць довгоствольної зброї) гальванічні ванни з терморегуляторами і таймерами. Для крацовки,також використовую електроінструмент. Вороню відразу декілька одиниць зброї і вручну крацувати я б замахався.Ну і на дворі не камяний вік.
я мав на увазі,компоненти,но вже неважливо,,по воронінню пара питань,з(якого металу потрібно посуду для виварювання?,чи не пошкодить пайку всі ті виварювання?,стволи з середини закривать потрібно щоб нічо не попало і хром щоб не пошкодився,?) і для замовлення (0.5л+інструкцію для чайників) скиньте реквізити для оплати і ціну в повідомлення,візьму попробую))
 

Николай 12

Мисливець
хотивбе придбать одну литру и инструкцию, наложкой висилаете? если да скину адрис
 

andryx1

Снайпер
хотивбе придбать одну литру и инструкцию, наложкой висилаете? если да скину адрис
Вітаю! Мені немає різниці наложкою чи по попередній оплаті.Але навіщо Вам переплачувати ? Справа Ваша. Давайте адресу, завтра вишлю.
 

Николай 12

Мисливець
Дило в том що живу од банка далеко и мени прийдеця два рази ихать у город при оплати и при полученни вийде одне и те. порядочнисть гарантую Кировоградська обл гНовомиргород, нова почта виддилення1, Лускан Микола Борисович, тел 0676854183. писля отправки скиньте номер накладнои ,велике Дякую!!!
 

andryx1

Снайпер
Дило в том що живу од банка далеко и мени прийдеця два рази ихать у город при оплати и при полученни вийде одне и те. порядочнисть гарантую Кировоградська обл гНовомиргород, нова почта виддилення1, Лускан Микола Борисович, тел 0676854183. писля отправки скиньте номер накладнои ,велике Дякую!!!
Вислав 59000453538137 УДАЧІ
 
Статус
Закрита.
Зверху