ржавий лак

Статус
Закрита.

Николай 12

Мисливець
виникла проблема з чого зробить посуд для обезжирювання , я так поняв луче нержавейка або алюминий посовитуйте чи може десь можна придбать або як зробить, чи хто де продае и ще для проварки у масли нужин другий посуд я так поняв що в одному и тому проварювать не можна извинить за турботу ,дякую
 

andryx1

Снайпер
виникла проблема з чого зробить посуд для обезжирювання , я так поняв луче нержавейка або алюминий посовитуйте чи може десь можна придбать або як зробить, чи хто де продае и ще для проварки у масли нужин другий посуд я так поняв що в одному и тому проварювать не можна извинить за турботу ,дякую
Ванна піде люба,хто шо придумає.Головне щоб не була жирна.В тій що виварюєте,можна і промаслити,але після цього вона вже буде тільки для промаслення.
 

ValeriyZT13

Мисливець
Доброго времени суток, хотел бы приобрести средство, а также
инструкцию по применению. Реквизиты: (м. Житомир Нова Почта 3 віділення Андрецуляк Валерій Миколайович 098-217-87-07)
 

ponytovskay

Мисливець
Добрий день! Хочу замовити 1л лаку + інструкцію. Прошу реквизити в лічку або на вайбер 0671747870.
 

ТАР

Снайпер
Замовив і собі ржавий лак, в процесі вороніння і від результату, залишився в захваті!
 

Вкладення

andryx1

Снайпер
Замовив і собі ржавий лак, в процесі вороніння і від результату, залишився в захваті!
Відразу видно,що руки, з правильного місця ростуть. Не то що в деяких :)
Купил болтушку мазал сутки потом кипятил 15 минут вроде поченело взял в руки все осталось на руках хозяин темы говорит что нужно 4 дня мазать- бред какойто верните деньги
 

Олег Олейник

Новачок
Отличный ржавый лак! Результат получил, продавцу спасибо! До этого столько нервов потратил на воронение с другим ржавым лаком что пипец, по 3-4 раза воронил)) С этим лаком с первого раза получил нужный мне результат.
 

Адвокат1987

Мисливець
Скажіть будь-ласка, а термін зберігання багато років це років 10 ? Якщо так то скиньте реквізити на одну літру ?
 
Статус
Закрита.
Зверху