ружьё ИЖ-58МА, 16 калибр

Статус
Закрита.

Jora_Schmok

Новачок
Состояние хорошее, люфтов, вздутий, ржавчины, сколов дерева и царапин нет. Изготовление стандартное, длина стволов 72,5см, чок/получок. Хорошая надёжная машинка для охоты.
Цена 200$
г. Сумы, продажа официальная, Дозв. №58.
для оперативности, прошу звонить по тел. 099 5014856
20211022_175513.jpg

20211022_175536.jpg

20211022_175610.jpg

20211022_180231.jpg

20211022_180403.jpg
 

Jora_Schmok

Новачок
Добрий день, букви наче немає, тільки цифри. Докладніше огляну, відпишусь, може букви і не помітив.
 

tyrist 1945

Тигр
Состояние хорошее, люфтов, вздутий, ржавчины, сколов дерева и царапин нет. Изготовление стандартное, длина стволов 72,5см, чок/получок. Хорошая надёжная машинка для охоты.
Цена 200$
г. Сумы, продажа официальная, Дозв. №58.
для оперативности, прошу звонить по тел. 099 5014856
Переглянути вкладення 716558
Переглянути вкладення 716559
Переглянути вкладення 716560
Переглянути вкладення 716561
Переглянути вкладення 716562
Фото щитка колодки дайте добре. Дякую
 

Jora_Schmok

Новачок
Відповіді на запитання.
- На номері немає буков, тільки 5-значний цифровий, на фото подушки колодки добре видно №. У інших власників ИЖ-58 так само.
- Фото щитка колодки, ерозії та вибоїн немає.
20211026_192750.jpg

- Стволи не воронив ничім, якими були, такими й залишились. Добрий догляд і все.
 

Jora_Schmok

Новачок
Пан kef, не бачу там проблем. Фіксація ствольного блоку чітка, перекосу стволів нема, люфтів нема, перекосу та болтанки гільз нема, екстракція без заїдань.
Надаю наявне фото, якщо потрібно більш детальні, ввечері додам. До речі фото казеної частини на наявних фото видно трохи під кутом. Подушка ствола.
20211022_180101.jpg
 
  • Like
Reactions: kef

Jora_Schmok

Новачок
Додаю більш детальні фото.
По казеній частині. Штатна конструкція, фрезеровані поверхні, де необхідно - шліфовані.
20211027_173940.jpg

20211027_180339.jpg
20211027_182430.jpg

Подушка ствола
20211027_174057.jpg

20211027_180201.jpg
20211027_180257.jpg
 
  • Like
Reactions: kef

Василь Рівне

Мисливець
вам вказують на те що подушки стволів та казенний зріз вороновані а це означає що і рушниця теж . подушки стволів взагалі в *яблоках*. та за двісті доларів це дуже прийнятно . вдалої продажі.
 

kef

Зброяр
Додаю більш детальні фото.
По казеній частині. Штатна конструкція, фрезеровані поверхні, де необхідно - шліфовані. Переглянути вкладення 716939
Переглянути вкладення 716940 Переглянути вкладення 716941
Подушка ствола
Переглянути вкладення 716942
Переглянути вкладення 716943 Переглянути вкладення 716944
Ви перший власник чи вже в такому стані її придбали.
Рушниця гарно збережена. Але є нюанси. Плюс її ціна перекриває їх.
Вдалого продажу. Іж 58 в 16 к. це саме той калібр для даної моделі.
 

Jora_Schmok

Новачок
Ні. Метал має поновлення вороніння.
Ніколи не бачив радянського виробництва ствольної пари з аоронінням подушок та (патронник зрізу). Завжди був "білий" метал.
- Білий метал в радянській зброї? Це де? Раніше, в моделі ИЖ-54, застосовувалось хромування усіх чи більшості частин, тому може це виглядало як білий метал. В моделі ИЖ-58, для спрощення та здешевлення виробництва, зберегли хромування лише каналів стволів, інші поверхні покривались воронильним составом. За бойовими характеристиками ИЖ-58 повний аналог свого попередника ИЖ-54 і трохи легший, а в експлуатації потребує більшого догляду, бо хромовані лише канали стволів. Що потрібно - після кожного застосування вичистити, видалити вологу якщо є, змастити - і все. ИЖ-54 можна нечищений з-під дощу кинути в чохол і в сейф на тиждень-2, з ИЖ-58 такого зазвичай краще не робити :) А в іншому - отримувати теж саме задоволення від простої, надійної та точної машини.
- Я не перший власник, але вибирати зброю умію, і вибирав не сам. Доглядав зброю як належить, тому збереглась майже яка і була.
- Щодо цівки та прикладу - наявні фото, при необхідності додам більш детальні:
20211022_175438.jpg

20211022_175946.jpg

20211022_180259.jpg

20211022_180310.jpg
 

kef

Зброяр
- Білий метал в радянській зброї? Це де? Раніше, в моделі ИЖ-54, застосовувалось хромування усіх чи більшості частин, тому може це виглядало як білий метал. В моделі ИЖ-58, для спрощення та здешевлення виробництва, зберегли хромування лише каналів стволів, інші поверхні покривались воронильним составом. За бойовими характеристиками ИЖ-58 повний аналог свого попередника ИЖ-54 і трохи легший, а в експлуатації потребує більшого догляду, бо хромовані лише канали стволів. Що потрібно - після кожного застосування вичистити, видалити вологу якщо є, змастити - і все. ИЖ-54 можна нечищений з-під дощу кинути в чохол і в сейф на тиждень-2, з ИЖ-58 такого зазвичай краще не робити :) А в іншому - отримувати теж саме задоволення від простої, надійної та точної машини.
- Я не перший власник, але вибирати зброю умію, і вибирав не сам. Доглядав зброю як належить, тому збереглась майже яка і була.
- Щодо цівки та прикладу - наявні фото, при необхідності додам більш детальні:
Переглянути вкладення 717116
Переглянути вкладення 717117
Переглянути вкладення 717118
Переглянути вкладення 717119
Подушки стволу. Зріз патронника і "чоків" стволу були чисті без вороніння .?
 

blek

Новачок
Я вже питав вас чим ви воронили стволи ! Відповіді від вас не дочекався. Ви вперто не бажаєте вісвітлювати це питання хоча вже всі зрощуміли що покриття стволів востановлене.
 

Jora_Schmok

Новачок
Я вже відповів, в якому вигляді брав, в такому все залишилось, нічого не воронив. Якщо покриття відновлене - воно було відновлене до мене, свою функцію виконувало, проблем не було і немає. Зброя робоча, працювала не тільки в сейфі, свої бойові характеристики зберігла повністю.
Білого металу немає. Звичайний воронений метал, я на всіх ИЖ-58 які мені довелось оглядати, як і на всій іншій зброї. Може то фото подушки так вийшло з блиском, ось інше фото.
20211022_180353.jpg
 

kef

Зброяр
Я вже відповів, в якому вигляді брав, в такому все залишилось, нічого не воронив. Якщо покриття відновлене - воно було відновлене до мене, свою функцію виконувало, проблем не було і немає. Зброя робоча, працювала не тільки в сейфі, свої бойові характеристики зберігла повністю.
Білого металу немає. Звичайний воронений метал, я на всіх ИЖ-58 які мені довелось оглядати, як і на всій іншій зброї. Може то фото подушки так вийшло з блиском, ось інше фото. Переглянути вкладення 717346
Це колодка .А площина ствольної пари - патронників (подушки стволу) мають такий вигляд.
Ви все чудово розумієте . Але вперто робите вигляд.що не розумієте про що Вас запитують і що хочуть почути у відповідь.;)
 

Вкладення

Останнє редагування:

Jora_Schmok

Новачок
Зачем постить фото оружия, которое не имеет отношения к ИЖ-68. :)
Если кто из участников хочет чтобы я его "понял" - попрошу формулировать вопросы конкретно, что участнику непонятно. Без всяких "пояснить оце" и " Ви все чудово розумієте . Але вперто робите вигляд.що не розумієте про що Вас запитують і що хочуть почути у відповідь.;). Чтобы я что-то "зрозумів", мне нужно задать предметный вопрос, без всяких намёков и прочего флуда.
Как я уже писал, до ИЖ-58 выпускались модели с хромированием многих частей, в том числе и наружной поверхности ствольной части, куда входит и подушка ствола, как на фото пана kef-а.
В ИЖ-58 никакого "белого металла" не было, все поверхности покрывались защитным составом, кроме внутренностей стволов, которые хромировались. (Повторять в 3й раз не буду, кто не верит - есть Гугл и мнения специалистов, и можно посмотреть у других владельцев ИЖ-58. Если защитный состав потереть мелкой шкуркой, как раз получится "белый металл"). На тему "белого металла" даю ещё пару фото, фас и профиль.
Надеюсь, тема "белого металла" закрыта. Ну сколько можно об 1м и том же?
П.С. Я хороший стрелок, но хреновый фотограф. При живом осмотре, абсолютно все вопросы будут закрыты. Прошу приходить, смотреть :)
20211030_110055.jpg
20211030_110034.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху