рушниця для новачка

Статус
Закрита.

mrjura

Мисливець
Доброго дня, шановна громада.
Вирішив вступити в рядя мисливців, зібрав документи та чекаю "зеленку".
Шукаю свою рушницю.
В дозвільній запропонували даний екземпляр, підскажіть варто чині , ціна питання 4000 грн.
 

Вкладення

Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
тоз-бм, що фігня на стволах? трохи задорого - дерево покоцане, хоча метал (лоб коробки) в достойному стані. тут ідеальне штучне таке продали за 6000.
 

mrjura

Мисливець
Мені теж здалося що БМ , але на стволі маркування ТОЗ-63, ще і в якійсь красці.
Дякую. Шукатиму далі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
на ТОЗ - 63 розетка пластикова на рукоятці пістолетній і тильник пластиковий, хоча на фото курок з характерним приливом для ТОЗ-63. взагалі то це рушниці близнюки, стволи наче хромовані. думаю за 3 тис, можна було би взяти, якщо фарба змиється розчинником - ні в якому разі не механічно - злізе вороніння. дерево реставрувати. дуже вже мені стан металу на колодці сподобався - ніби й не стріляне. та й 16 кал трохи дорожчий в обслуговуванні
 

solovey84

Мисливець
Чи мені здалося,чи якось криво закручений болт на ричагу відпирання.До речі,сьогодні заходив в мисливській магазин,на вітрині стоять комісійні рушниці одна з них курковка,по ціннику тоз 63,я здорово не роздивлявся,а просто пробіг очима(ціль була друга) ,судячи по зовнішньому вигляду стан приблизно однаковий,можливо в магазині трохи гірший,але ціна 1000грн.
Ви ще тільки чекаєте зеленку,моя вам порада не поспішайте.
 

mrjura

Мисливець
Мені здалося , що її зібрали з різних частин але номери співпадають. Дали не чищену , після того як я почистив балістолом, ствол наче дзеркало, (як відрізнити хромована чи ні -незнаю), але є риски -може від картечі, за патроником початок корозії і точечки може сип. Болт теж звернув увагу наче забили молотком, але ричаг відкривається туго. Курки тугуваті але з однієї сторони замінений болт кріплення. Без цевья (яке наче відрізняється), хитав рушницю, наче відчував шат. Фальш патрони підпригнули на півметра. Сподобалась колодка, може "накрасили". Дерево -жах. Головне вона лягла мені в руку, але стан. Може дісно збить ціну та реставрувати, але де і скільки це буде коштувати.
Поки оглядав цю , зявилась тема Продам ТОЗ-БМ (новий), став в чергу може пощастить. Всім, дякую за поради.

Ще згадав знею відають 4 пачки латуних гільз, але не певен що вони сьогодні використовуються, може вона й дісно не бачила сучасних боєприпасів.
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
Доброе утро!Это ТОЗ-БМ, в хорошем родном сохране (не реставрировалось ) и настрел я думаю ненамного больше чем в том( новом ТОЗ БМ),но цена.Винт на рычаге отпирания нужно докрутить т.к. верхняя плоскость на нем, не будет ровная,а как бы действительно ударили по другому краю молотком.Если пару точек сыпи, для не хромированого ствола это ерунда,но зато какой бой у ТОЗ-БМ.Реставрация Вам обойдется примерно около 1тыс.гр.(воронение и косметика дерева),а брать БМ-ку за 10 тыс. смысла нет,т.к. Вы можете поохотиться 1 сезон и понять,что оно Вам не подходит или просто захотите другое ружье.P.S. За 10 тыс. можна найти ТОЗ-34 либо другое ружье в достойном состоянии.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
500 пусть сбросят и забирайте!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вы можете поохотиться 1 сезон и понять,что оно Вам не подходит или просто захотите другое ружье.P.S. За 10 тыс. можна найти ТОЗ-34 либо другое ружье в достойном состоянии.
перший сезон Ви добувати будете мало, а стріляти багато тут латунки і пригодяться, а там "Петя добув зайця з ІЖ-27, а я нє - хочу ІЖ-27, і наступному полюванні дядько Федя з МЦ21-12 з під хмар дістав качку - все тільки МЦ!" от себе пам"ятаю перші роки, а почав з ТОЗ-54 проста курковка 12 калібру, коли навчився стріляти то стало нічим не гірше ІЖ та МЦ.
Якщо фарба змивається, а у Вас руки "не з дупи" то у Вас буде захопливе заняття реставрації рушниці самостійно а це вже процес!!!а рушничку з сусідньої теми за 10000 - це троха перебір
 

WEGA

Мисливець
я думаю стрельнути з неї не помішало би а потім дивитись щодо торгу, при сьогоднішніх цінах, якщо ви її купите і відреставруєте то ще вигодно продасте, коли щось надоїсть, ну я би 1000 грн скинув би )))
 

Hovarf

Слідопит
Вирішив вступити в рядя мисливців, зібрав документи та чекаю "зеленку".
Шукаю свою рушницю.
Всім доброго дня. Дозволю собі висловити деякі думки з приводу даної рушниці. Зброя, безперечно, хороша і ціна більш - менш адекватна. Але на мою думку, люба курківка не зовсім підходить мисливцю - початківцю по тій причині, що в цих рушницях відсутній запобіжник. При облавному полюванні, як писав в своєму коментарі NORD 10, незручностей не виникає, - став на номер, зарядив рушницю, звів курки. Потім спустив курки, розрядив рушницю, зійшов з номера. А при ходовому полюванні на зайця, на качку - коли з зарядженою рушницею потрібно йти полем, часом по високій траві, через камиші ? Тут для власника курківки є два варіанти - або йти з зведеними курками, але бути максимально обережним, щоб не зачепити спусковим гачком за камиш, траву , гілку та т. п., або йти з спущеними курками, а зводити їх вже безпосередньо перед пострілом (коли бачиш ціль). Оба варіанти , як на мене, не зовсім прийнятні. В чому переваги безкурківки. Зарядив рушницю, поставив на запобіжник і йдеш лісом - полем (звичайно ж з дотриманням загальних правил безпеки)перед самим пострілом - знімаєш з запобіжника. Правда навик - спочатку запобіжник, а потім спусковий гачок також приходить не зразу, але це справа часу, потім це доходить до автоматизму. Ще раз наголошую - це тільки моя особиста думка, заснована на особистому досвіді.
 

mrjura

Мисливець
Доброго дня . Вітаю всіх з святом.
На жаль не вдалося сьогодні постріляти, пропонували правда взяти й "самому десь", але оскільки рушниця належним чином ще не оформлена вирішив не ризикувати. За то, завдяки форуму знайшов майстра який може реставрувати дану рушницю, але виникла думка чи не зробити заразом нову ложу "під себе" з горіху в англійському стилі і на всяк випадок замовив "пряму "скобу.
Ще питання до бувалих, завдяки NORD_10 , дана рушниця виявилася ТОЗ БМ, а по документах ТОЗ 63 . Чи потрібно при оформлені дозволу наполягти на цьому чи це немає значення. Я так гадаю , оскільки лише на стволах присутній напис ТОЗ 63 то дозвільна так і записала , паспорт на жаль не зберігся.
Дякую за відповіді.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
тоз-бм випускався паралельно з тоз-63 з одних і тих самих деталей 5 років, зовнішня відмінність була лише в приливах на курках які були у 63го та хромованих стволах, та пластиковим тильником з розеткою на пістолетній рукоятці(це я писав). що відрізняло то це саме напис на стволах ТОЗ-63. У Вас скорше найбільш ранній тоз-63, тому немає ознак, притаманних 63му пізніших років, хай буде тоз - 63 -суттєвої різниці немає.
спробуйте рушницю з англійським ложе - мені не лягає. реставруйте і рідне дерево, хай лежить - згодиться 100%.
зараз реєструю рушничку тестя покійного теж тоз-63, а там і вороніння і дерево робити нове, але старе залишу
 

mrjura

Мисливець
Всім доброго дня. Дозволю собі висловити деякі думки з приводу даної рушниці. Зброя, безперечно, хороша і ціна більш - менш адекватна. Але на мою думку, люба курківка не зовсім підходить мисливцю - початківцю по тій причині, що в цих рушницях відсутній запобіжник. При облавному полюванні, як писав в своєму коментарі NORD 10, незручностей не виникає, - став на номер, зарядив рушницю, звів курки. Потім спустив курки, розрядив рушницю, зійшов з номера. А при ходовому полюванні на зайця, на качку - коли з зарядженою рушницею потрібно йти полем, часом по високій траві, через камиші ? Тут для власника курківки є два варіанти - або йти з зведеними курками, але бути максимально обережним, щоб не зачепити спусковим гачком за камиш, траву , гілку та т. п., або йти з спущеними курками, а зводити їх вже безпосередньо перед пострілом (коли бачиш ціль). Оба варіанти , як на мене, не зовсім прийнятні. В чому переваги безкурківки. Зарядив рушницю, поставив на запобіжник і йдеш лісом - полем (звичайно ж з дотриманням загальних правил безпеки)перед самим пострілом - знімаєш з запобіжника. Правда навик - спочатку запобіжник, а потім спусковий гачок також приходить не зразу, але це справа часу, потім це доходить до автоматизму. Ще раз наголошую - це тільки моя особиста думка, заснована на особистому досвіді.
Шановний Hovarf, згоден з Вами , але щось в цій рушниці мене зачепило по перше комплектація (сейф, патрони, патронташ, шомпол, ремінь, залишки пороху та латуні гільзи), по друге мені чомусь здається що зданою системою легше освоювати мисливську справу, навіть дружина зрозуміла що потрібно зробити для того щоб відбувся постріл. А наявність запобіжника не врятує ситуацію навіть з пневматикою , якщо порушувати ТБ.
 

Вкладення

mrjura

Мисливець
тоз-бм випускався паралельно з тоз-63 з одних і тих самих деталей 5 років, зовнішня відмінність була лише в приливах на курках які були у 63го та хромованих стволах, та пластиковим тильником з розеткою на пістолетній рукоятці(це я писав). що відрізняло то це саме напис на стволах ТОЗ-63. У Вас скорше найбільш ранній тоз-63, тому немає ознак, притаманних 63му пізніших років, хай буде тоз - 63 -суттєвої різниці немає.
спробуйте рушницю з англійським ложе - мені не лягає. реставруйте і рідне дерево, хай лежить - згодиться 100%.
зараз реєструю рушничку тестя покійного теж тоз-63, а там і вороніння і дерево робити нове, але старе залишу
Дякую , старе теж реставрую, син ще росте, як не мені так йому точно знадобиться.
 

mrjura

Мисливець
Христос воскрес.
Нарешті отримав дозвіл та забрав свою кралечку, встиг навіть трохи постріляти :).
Папкові все добре (208) , а от латунки - не хочуть (211) не знаю що й з ними робити (210). Помітив що в латунках малий капсуль може через нього (202) відбуваються осічки.
Ще питання під скажіть, що це за порох (206) і навіщо потрібне (222, 223).
Дякую за поради.
 

Вкладення

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
mrjura писав: навіщо потрібне
Я б Вам порадив би подружитися з бувалим мисливцем, побачити, як він споряджає патрони, самому попробувати - це буде найкращий для Вас досвід. А чужими патронами я Вам не раджу стріляти.
ТОЗ-БМ класна тачка, вітаю!
 
Статус
Закрита.
Зверху