рушниця Caesar Guerini Gladius

Коля 778

Новачок
Чікавить чи є власники даної рушниці, якщо є то які враження від користування, плюси мінуси і чи варто купувати? Дякую!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Красивое изящьное ружье запирание цапфы и рамка, мне Беретта больше нравится ИМХО я за Бокфлинты. А полуавтомат у знакомого не один год, безотказный, как и многие другие
 

shpak

Мисливець
Мій знайомий юзав дану модель 10 років,продав перед новим роком. Можу сказати,що зброя надійна!!! Був вражений від вороніння ствола,він був однаковий. За 10 років,не було ні однієї царапинки,ржавчини чи чогось подібного,а полював він з ним дуже багато і постійно. А от всередині був сип,за патронником,від того,що він чистив раз у рік,ато і раз на 2 рокиo_O
 

Коля 778

Новачок
Мій знайомий юзав дану модель 10 років,продав перед новим роком. Можу сказати,що зброя надійна!!! Був вражений від вороніння ствола,він був однаковий. За 10 років,не було ні однієї царапинки,ржавчини чи чогось подібного,а полював він з ним дуже багато і постійно. А от всередині був сип,за патронником,від того,що він чистив раз у рік,ато і раз на 2 рокиo_O
Якщо не секрет то за скільки продав?
 
Зверху