снаряжение спортивного патрона 12к

КДН

Слідопит
На 24 гр. пороха нобель sv можно спокойно навешивать 1.15-1.17 гр. За прошлый год по такому рецепту отстреляно порядка 30.000 патронов, если попал центром обязательно дым. На хроне мерял даже 1.1 гр. дает 370-380 м\с. Для охотников показатель, как говорится "с головой".
30000??? Хм....Напишіть тоді своє прізвище та ім'я!!! Тоді повірю,може...:)
 

КДН

Слідопит
Какой смысл мне врать? Не хотите не верьте.
Напишіть своє прізвище і де стріляєте???!!! Все стане на своє місце!
Це секрет???
Я ж не попросив ключі від сейфу "где деньги лежат"...!
Ви за рік "напуляли 30 000 !!! Я і запитав прізвище,всього навсього...
І повторю ще раз!!! 1,15 не буде для спорт патрона!!! Хіба якщо не тренуватись а просто шмаляти як небудь...
П.С. За орфографію вибачаюсь,немає коли...
 

Kachur

Новачок
Если интересно можете скинуть телефончик в л.с. я наберу и пообщаемся, а то не очень хочется светить свои данные на всеобщее обозрение.
П.с. 30т это не я один настрелял, а несколько человек с одного станка, который настроен на вес указанный выше.
 

Kachur

Новачок
Спортсмен стендовик за год тренировок 10т патронов. Многие шутят, что на стенде джип закопали.
 

КДН

Слідопит
Спортсмен стендовик за год тренировок 10т патронов. Многие шутят, что на стенде джип закопали.
Запитайте на стенді у спортсменів,скільки за рік вони настрілюють!!!
Візьмемо скіт! Одне тренування 100-120 патронів (в середньому стріляють 3-4 серії)
В тиждень 3 тренування(120*3=360 патронів в тиждень) Множимо 360 патронів на 52 тижні в році,отримуємо 18720 штук в рік!!!
Більше трьх-чотирьох серій стріляти смислу немає,за деяким виключенням! І це я порахував ПОВНИХ 52 тижні(!!!),в той час коли зимою ми"відпочиваємо",на стенді стрілять раз на тиждень,а то і у два тижні!
А якщо реально,то зараз 80% спортсмені тренуються РАЗ на ТИЖДЕНЬ по 3-4 серії !!!повторюся знов,за деяким виключенням!
Реально я знаю настріл кругловиків.Можу помилитись в 1 тисячу,повірте.:)
А реальний настріл складає в середньому тисяч 10 у рік!;)
З повагою
 

Kachur

Новачок
Запитайте на стенді у спортсменів,скільки за рік вони настрілюють!!!
Візьмемо скіт! Одне тренування 100-120 патронів (в середньому стріляють 3-4 серії)
В тиждень 3 тренування(120*3=360 патронів в тиждень) Множимо 360 патронів на 52 тижні в році,отримуємо 18720 штук в рік!!!
Більше трьх-чотирьох серій стріляти смислу немає,за деяким виключенням! І це я порахував ПОВНИХ 52 тижні(!!!),в той час коли зимою ми"відпочиваємо",на стенді стрілять раз на тиждень,а то і у два тижні!
А якщо реально,то зараз 80% спортсмені тренуються РАЗ на ТИЖДЕНЬ по 3-4 серії !!!повторюся знов,за деяким виключенням!
Реально я знаю настріл кругловиків.Можу помилитись в 1 тисячу,повірте.:)
А реальний настріл складає в середньому тисяч 10 у рік!;)
З повагою
И что Вы хотели этим сказать?
И мне интересно, кого вы считаете спортсменом у кого спросить?
 

Kachur

Новачок
Беседа ни о чем. "Письками" прилюдно мерятся не хочу, тем более "светить" фамилии людей в теме некрасиво. Прекращаю любые ответы в теме, если есть вопросы, как писал выше переходим в л.с.
 

valeragonitel

Мисливець
Cпорядив патрон порох 1.2 грама нобель спорт , дроб 24 гр. 9-ка, пиж контейнер для 24 грама , відстріляв 50 патронів , вистрел комфортний , спасибо за підсказку всім .
З повагою .
 

КДН

Слідопит
Cпорядив патрон порох 1.2 грама нобель спорт , дроб 24 гр. 9-ка, пиж контейнер для 24 грама , відстріляв 50 патронів , вистрел комфортний , спасибо за підсказку всім .
З повагою .
Поміряйте швидкість шроту Вашого патрона і наприклад,RC 4 або RiO EVO. Напишіть результат! З пов.
 

Tocato

Мисливець
Может кому пригодиться:
Снаряжал патроны для стрельбы по тарелка, навеска 24гр
Гильза тахо (однострел)
капсуль NS 686
Порох NS 206 sv - 1.23гр
Дробь №7 - 24гр
Пыж Контейнер спорт 24
Патрон получился весьма зачетный, тарелки сыпались, отдача комфортная, выстрел резкий... Осипь не проверял.
 

Tocato

Мисливець
Сегодня планирую снарядить сотню патронов, опять таки для стрельбы по тарелкам, но с навеской 28гр.
рецепт таков:
Гильза ТАХО (однострел)
Дробь №7 -28гр
Пыж Контейнер спорт 28
Порох NS AS - 1.4гр
Капсуль NS M686 (часть патронов попробую на 688 капсуле, но навеска пороха будет 1,35гр)

Что из-этого получиться не знаю, буду пробывать....
 

КДН

Слідопит
Сегодня планирую снарядить сотню патронов, опять таки для стрельбы по тарелкам, но с навеской 28гр.
рецепт таков:
Гильза ТАХО (однострел)
Дробь №7 -28гр
Пыж Контейнер спорт 28
Порох NS AS - 1.4гр
Капсуль NS M686 (часть патронов попробую на 688 капсуле, но навеска пороха будет 1,35гр)

Что из-этого получиться не знаю, буду пробывать...
Якщо у Вас порох NS 206 V,то на 28 грам з 686-им капсулем вистачить 1,33-1,35 пороху! 688 капсуль не бачу смислу використовувати...З повагою
 
Зверху