спасение рук-Перосъемная машина для ощипки птицы.

vladsvet1451

Новачок
Люди разные.кому то нравиться кому то нет.Вам респект за проделанную работу,фото,видео.с ув влад.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Зробив і я таку приспособу .Зробив та без стендових іспитів писати не наважився .І ось підросли бролери!!!!! Результат шокуючий навіть для мене - рахуєш до десяти і ВСЕ ,зовсім не потрібно щось допатрувати. Можливо мій досвід стане комусь у пригоді. Букса -барабан від важкого мотоцикла ,вісь від колеса також там .На вісь приварив шайбу ,в якій нарізав різьбу для кріплення диска і торцонув в станку .Шків-маховик важкого мотоцикла проточений в станку. Сам робочий барабан зроблений з пластикової діжки ,а для жорсткості в пластикову діжку вставив обрізаний верх металевої.Так як я маю невиліковну хворобу під назвою " Манія ненадійності" патралка вийшла зовсім не легка -то прийшлося приварити відкидні ручки для переноски . Вийшла ось така страшила-
 

Вкладення

слон

ветеран форуму
надійна команда
Вважав що для перепелів і бекасів робити таку не доцільно -та раптом перецепився на горищі через задню зірку з Іж Планета спорт ,а з неї букса ну ідеальна!!!!! Тож прийшлося креслити якісь чортячі пентограми ))))) Дороблю ,як все буде добре -відкриється полювання ,добуду перепела і тоді опишу . З Пов !
 

Вкладення

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Олексо, здоров був! То роби вже не одну, може наладиш торгівлю? Аби було все добре!
 
Останнє редагування:

слон

ветеран форуму
надійна команда
Олексо, здоров був! То роби вже не одну, може наладиш торгівлю? Аби було все добре!
Вітаю ! Робити декілька таких машин не в моїх інтересах .Хіба то добре як в мого кума буде така машинка ?Буде він патрати по тихому дома і мене не погукає ,і бролера кума в духовці не запече, і стограм не нальє ,і огірочків малосольних на стіл не поставить .Страшно навіть уявити -ЖАХ !
 

kym61

Мисливець
Вот так всегда. Как 100 гр. на халяву, так это завсегда. А как насчёт борща покушать,... так там собака!:)
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Вот так всегда. Как 100 гр. на халяву, так это завсегда. А как насчёт борща покушать,... так там собака!:)
Коли дивися на форми моєї куми -то забуваєш і за стограм ,і за борщ ,і за собаку.
 
Зверху