тоз - 66 володарі данного аппарату відгукніться

Sahno_Bogdan

Слідопит
Нещодавно придбав тут на форумі у Василя Повара прекрасний аппарат ТОЗ- 66 !Доречі Василь Повар дуже чесна і порядна людина ! Коли я в перше побачив її на власні очі ,рушниця оказалась даже краща чим по описам !Вирішив зробити відстріли по мішеням і вперше побачив горизонталку яка взагалі не хрестить ,шо на 30 метрах ,шо на 50 метрах лягає з обох стволів точно в ціль !Осип шо дробовим зарядом шо картєчю враженний просто бомба ! Стрільба кулями з обох стволів просто супер летять точно в ціль !Кулі Полєва 6 ще ті ,,колишні ,, Точні супер !Трохі про рушницю: Made in USSR так розумію ,що експортне довжина стволів 720 мм звуження чок получок !Шановні форумчани хто має ТОЗ -66 і може розповісти про дану рушницю ?Буду дуже радий почути щось від вас !Підтримайте цю тему буду радий спілкуванню !
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
поїли на полювання на зайчика ну і вирішив взять його так сказать обкатать ! Відійшоіши від машини метрів 200 ставши на застріл за 10 хв добув два зайці ! Звір як то кажуть іде на нього !
 

Вкладення

Sahno_Bogdan

Слідопит
один нюанс куркі треба не забувать взводить ..... чуть спускові гачкі не пообломував як вискочило дві косулі пока зрозумів , що сталось звір побіг не тронутий !
 

Bekas7

Мисливець
поїли на полювання на зайчика ну і вирішив взять його так сказать обкатать ! Відійшоіши від машини метрів 200 ставши на застріл за 10 хв добув два зайці ! Звір як то кажуть іде на нього !
Те що стріляєте влучно то добре але те що по закону України один заєць на одного мисливця то треба трошки підовчити закони....
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Те що стріляєте влучно то добре але те що по закону України один заєць на одного мисливця то треба трошки підовчити закони....
якщо я стояв на застрілі значить хтось був в загоні отож того дня нас було шестеро більше ми нічого не добули вдалим був початок .
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Шановні друзі якось читав на форумі за ТОЗ-54 , що не можна стріляти важкіми наважками ніби появляється горизонтальний шат ? Кажуть максимум 32 грами ? Хто в курсі на рахунок ТОЗ-66 ?Важкіми вони вважають 36 грам .
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
Також , пару днів тому, став володарем даного девайсу. Рушничка сподобалась відразу, правда ще не стріляв з неї:D. Також цікавить люба інформація. Хотів би почути знаючих людей, чи не даремно витраченні кошти.:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що не можна стріляти важкіми наважками ніби появляється горизонтальний шат ?
і латунками також не бажано. шат буде в будь-якому випадку, але якщо 30-32 г без перебору з порохом - то він з"явиться значно пізніше. полювали ми довгий час - я з ТОЗ-54, а товариш з ТОЗ-66
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Також , пару днів тому, став володарем даного девайсу. Рушничка сподобалась відразу, правда ще не стріляв з неї:D. Також цікавить люба інформація. Хотів би почути знаючих людей, чи не даремно витраченні кошти.:D:D:D
Я думаю що не даремно. У мене теж ТОЗ 66,прекрасний бій і взагалі дуже красива рушниця,класика є класика.!
 

ATIS

Снайпер
Я думаю що не даремно. У мене теж ТОЗ 66,прекрасний бій і взагалі дуже красива рушниця,класика є класика.!
Я розумію що потрібно підбирати свій патрон, але можливо щось підкажете по спорядженню патрона для даної марки. Який шріт любить? Наперед дякую.:)
 

WowkA 76

Мисливець
Я цього року на 20-ти лiття як став мисливцем хотiв купити новеньку легеньку вертикалку , почитав форуми , вiдгуки,передумав.Почав придивлятись на СССРовськi ТОЗ -34 з буковкою Ш а воно як назло - то далеко Iхати , то з виду не внушае довiри.Товариш купив собi ТОЗ-66 штучна еле не мiг привчитись переставляти палець на другий спуск запропонував подивитись.Подивився ,по-прицiлявся , на полюваннi пострiляв - вирiшив моя,рiзкий кучний бiй,новенька горiхова ложе та цевьо приемлима вага простенька в користуваннi - що ще треба КЛАСИКА. Читав на росiйському форумi що ствольнi труби однаковi з ТОЗ -34 .
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Я розумію що потрібно підбирати свій патрон, але можливо щось підкажете по спорядженню патрона для даної марки. Який шріт любить? Наперед дякую.:)
Моя любить шріт № 3,1,00. Іншими номерами бій мені не подобається,якийсь не такий бій як має бути,а можливості своєї рушниці за 7 років експлуатації я вже знаю. На качку споряджаю патрон так: порох НОБЕЛЬ Д 20: 1,55 пороху,пластиковий пиж-амортизатор 32 грами шроту , тоненька прокладка і закатка ручною закруткою. На зимове полювання порох ТАХО: 1,9 грама,груба картонна прокладка, 2-3 войлочні пижі, 32 грами дробу тонка прокладка і закатка тією ж закруткою. Трофеї є і доволі часто,головне попасти,як казав колишній власник"ти головне наведи в ту сторону звідки звірина і натисни на спуск,а вона сама попаде;):D:D"
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Я цього року на 20-ти лiття як став мисливцем хотiв купити новеньку легеньку вертикалку , почитав форуми , вiдгуки,передумав.Почав придивлятись на СССРовськi ТОЗ -34 з буковкою Ш а воно як назло - то далеко Iхати , то з виду не внушае довiри.Товариш купив собi ТОЗ-66 штучна еле не мiг привчитись переставляти палець на другий спуск запропонував подивитись.Подивився ,по-прицiлявся , на полюваннi пострiляв - вирiшив моя,рiзкий кучний бiй,новенька горiхова ложе та цевьо приемлима вага простенька в користуваннi - що ще треба КЛАСИКА. Читав на росiйському форумi що ствольнi труби однаковi з ТОЗ -34 .
Теж знаходив таку інформацію про однакові ствольні трубки ТОЗ 34 і ТОЗ 66,ще чув що і на ТОЗ 54 ті самі йшли.:)
Добре зробили що купили таку рушничку.!
 

WowkA 76

Мисливець
Дуже сподобалось як форумчанин Лис Александр продав на форумi ТОЗ-66 улутшеное - мгновено.
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Дуже сподобалось як форумчанин Лис Александр продав на форумi ТОЗ-66 улутшеное - мгновено.
Хороша річ довго не залежується. Можливо це моя тільки думка,але все ж,подивіться скільки продають ТОЗ 34 на форумі і скільки ТОЗ 66. 34 продаються місяцями а 66,якщо вони ще на рушницю схожі а не на коромисло,продають дуже швидко і за нормальні гроші, а не 10+ тисяч за рядову рушницю.
 

WowkA 76

Мисливець
Теж знаходив таку інформацію про однакові ствольні трубки ТОЗ 34 і ТОЗ 66,ще чув що і на ТОЗ 54 ті самі йшли.:)
Добре зробили що купили таку рушничку.!
Тiльки в ТОЗ-54 гострi вугли не всiм подобаються :)
 
Зверху