чистка глушителя

Баба Яга

Мисливець
сьогодні знову почистив саундмодератор супер средством...бензин + мастило для бензопили.. результат вражає.... саундмодератор пахне бензином...уся бяка розчинилась та вийшла з розчином...
 

Alexlviv

Новачок
Знайомий після промивки керосином не змив залишки, при першому ж пострілі модератор розірвало
Будь-те обережні з бензином і т. п.
Особливо коли модератор нерозбірний
Користувався нерозбірним років 8 ні разу не промивав , задував ВД 40
Так розумію, що масло зв’язує нагар а при пострілі вилітає
 

Баба Яга

Мисливець
. я бензин з маслом заливаю... промиваю... оставляю на 4 часа на вулиці... все випаровуєтся... в середині сухо...стріляю без проблем
 

Alexlviv

Новачок
Як воно може летиті проти руху порохових газів назад в ствол ?
 

Баба Яга

Мисливець
не хочу обидеть опонентов .... але про нагар которий летит в ствол полная чуш.... даже после заливки специальной химии для чистки глушителя рекомендовано после слива жидкости произвести вистрел...для продувки та витиснения остатка... в нети все есть... а завихрения порохових газов в глушителе создают по ходу резби в розшерительной камере для самозатяжки глушителя при каждому вистреле.. такие глушители ставлят на автомати... а глушители без завихрения на болти... система з завихрением була скопирована с датских та финських глушителей... дифузор для завихрения изготавливают разом з резьбовой частью глушителя из титана або нержавейки....( в харькове есть заводик можете проконсультироватся)
 
Останнє редагування:

Баба Яга

Мисливець
да еще можно глушитель помить горячей водой з содой а потом просушить на газовом котле... я так гильзи после очистки лимонной кислотой гасю.. сода кислоту розкислюет.. для нарезних патронов гильзи нужно промивать...провариваю 2-3 мин в воде з лимонной кислотой.. а потом з содой.. блестят....
 
Зверху