чучело орла

GusarXXX

Мисливець
На прохання знакомого, прошу оцінити, хоча б приблизно, вартість цього орла.

Вибачаюсь за якість фото, інакших наразі немає.
З повагою!
 

Вкладення

GusarXXX

Мисливець
Поставлю питання по другому.
Людина хоче зі мною розрахуватись цим орлом, не хоче продешевити, так як грошей я від нього не дочекаюсь, заберу хоч "птичку".

Зробіть будьласка, хоч приблизну оцінку.
В неті шукав цінник, но там інакші(красивіші)роботи, і цінова політика інакша, не до порівняння.
З повогою
 

SVD9

Мисливець
Поступите по христиански - простите ему все! И птичку оставте пущей моль питается! С вас я думаю не убудет.
 

GusarXXX

Мисливець
SVD9;193991 сказав(ла):
Поступите по христиански - простите ему все! И птичку оставте пущей моль питается! С вас я думаю не убудет.
Довго пояснювати, но гроші на клуби і на азартні ігри в нього є, по християнськи не получиться.

Потяне "птичко" на 500 грн ???
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Или сдай его ментам и экологам: одни за птичку с него стянут, а другие - за ружжо. Думаю, оно у него не совсем законное?
Как вариант? ;)
 

Bariboy

Мисливець
Думаю,що опудало цього птаха варто засунути у дупу того опудала, яке Вам його пропонує.
Задля більшої Вашої втіхи рекомендую це зробити разом із тією підставкою на якій воно розміщене.
Вважаю, що це буде доброю альтернативою тому, що Вам рекомендував пан Яковлев В.А..
 

BVN

Новачок
Скажу как проф. таксидермист. НЕ НАДО брать это даром загубленное и униженное после смерти существо. Жалко гордую птицу, руки бы поотбивал таким "мастерам". Эстетики никакой, глаз не радует, научной ценности не представляет и судя по качеству рассыпется вскоре. За такой мусор жалко даже 50 грн. а не то что 500.
 

GusarXXX

Мисливець
Дякую всім!! Переконали ви мене, не буду брати цього орла, ще й не рекомендують його вдома вішати (забобони, чи щось таке).
Хоча власник орла і "редиска", но здавати точно нікого не буду. Ще невідомо звідки він взяв цю "птичку".
Тему можна закривати. З повагою!
 

Ястреб

Новачок
GusarXXX;193679 сказав(ла):
На прохання знакомого, прошу оцінити, хоча б приблизно, вартість цього орла.

Вибачаюсь за якість фото, інакших наразі немає.
З повагою!
Вешать у себя в доме чужие трофеи унизительно,какие бы они нибыли.Добывать надо самому,чтобы потом было что вспомнить.
 

GusarXXX

Мисливець
Ястреб;220515 сказав(ла):
GusarXXX писал:
На прохання знакомого, прошу оцінити, хоча б приблизно, вартість цього орла.

Вибачаюсь за якість фото, інакших наразі немає.
З повагою!

Вешать у себя в доме чужие трофеи унизительно,какие бы они нибыли.Добывать надо самому,чтобы потом было что вспомнить.
Перечитайте попередні пости (давно закритої теми). А на рахунок чужих і своїх трофеїв, це особисте рішення кожного, і нічого принизливого я в тому не бачу.
Особисто в мене на мисливській стіні є два не моїх трофея, обидва мені подарили, виходить що я сам себе не поважаю, і друзі мене також "УНИЗИЛИ".
А про свої мисливські трофеї, не має значення висять вони на стінці, чи на фото, чи просто залишились в памяті, ГОЛОВНЕ, ЩОБ БУЛО ЩО ЗГАДУВАТИ !!!
Цю тему можна довго обговорювати........
З Повагою!
 
Зверху