шакал в Одесской обл.

SAB

Мисливець
О Какое щастя привалило!!!!
 

SAB

Мисливець
ОСЬ ЩО Я ВАМ ПОБАЖАЮ.....ТА ЩОБ ВИ ЇХ УСИХ ВИБИЛИ!
 

klaus

Мисливець
спасибо! но думаю что теперь нужно не один год что-бы их уничтожить.
 

Zaratustra

Мисливець
месяца два назад был в Лесках, Килийского района, ночью вышел во двор в селе, слышу вой, метров 300-400 от окраины села, спрашиваю у родственников , что такое, говорят шакал у нас появился, херассе!!!
 

Zaratustra

Мисливець
не знаю на сколько правда, но местные говорят, что охотники по одному не ходят, так как тяжело отбиться одному от стаи
 

klaus

Мисливець
месяца два назад был в Лесках, Килийского района, ночью вышел во двор в селе, слышу вой, метров 300-400 от окраины села, спрашиваю у родственников , что такое, говорят шакал у нас появился, херассе!!!
наглые заходят ночью в село ни хрена не боятся.
 

SAB

Мисливець
спасибо! но думаю что теперь нужно не один год что-бы их уничтожить.
А коли всих виб,єте , і їх не буде , то так вам і треба , нехай ця зараза не заводиться у Вас. А якщо чесно , в нас зайця майже немає, яб ра дів і такій хе....ні! я на зайця зарядив 10 патронів , взяв одного зайця, лишилось 8 ! Отака в нас охотаа!!!
 

klaus

Мисливець
А коли всих виб,єте , і їх не буде , то так вам і треба , нехай ця зараза не заводиться у Вас. А якщо чесно , в нас зайця майже немає, яб ра дів і такій хе....ні! я на зайця зарядив 10 патронів , взяв одного зайця, лишилось 8 ! Отака в нас охотаа!!!
Вы знаете на популяции зайца не отразилось, а вот куропатки стало в разы меньше.
 

SAB

Мисливець
А в нас зацйя немає!
 

Patso

Снайпер
Попробуйте Їх манити манком. Мені доводилось полювати в Киргизії, там шакала теж багато. Я поарував місцевим хлопцям манок Buck Gardner - крик раненого зайця. то вони дуже задоволені - кажуть йде шакал на нього,при чому зграєю. Головне встигнути вистрілити кілька разів. Ще якщо маєте карабін, то можна полювати взагалі дуже ефективно.
 
  • Like
Reactions: SAB
Зверху